پرش به محتوای اصلی

نرم افزار انبار و حسابداری انبار

نرم‌افزار انبار، وظیفه مدیریت گردش کالا در سازمان‌هایی با ابعاد متفاوت را بر عهده دارد. این سیستم به گونه‌ای طراحی شده که از زمان درخواست کالا تا تحویل به صورت مکانیزه انجام می‌شود. شما می‌توانید اولویت‌بندی، برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری مناسبی برای کنترل هزینه‌های نگهداری موجودی، سفارش‌گذاری و تأمین به‌موقع کالا و پیش‌گیری از کمبود موجودی داشته باشید. این سیستم، ارتباط دوطرفه با نرم‌افزارهای جانبی نظیر مدیریت اموال و خرید و تدارکات را برقرار می‌کند.

معرفی نرم افزار انبار و حسابداری انبار دیدگاه

نرم افزار انبار و حسابداری انبار دیدگاه، امکان اداره کارآمد انواع انبارها با پراکندگی جغرافیایی، کنترل گردش، موجودی و موقعیت کالا و… را فراهم می‌کند.

ویژگی‌های نرم افزار انبار و حسابداری انبار

درخواست دمو

نکات شاخص نرم افزار انبار و حسابداری انبار

اپ انباردار دیدگاه همراه

با استفاده از برنامه موبایلی انباردار دیدگاه سازمان‌ها می‌توانند فرآیند انبارگردانی کالاهای خود را تسریع کنند. در برنامه موبایلی انباردار، کاربر می‌تواند با وارد کردن نام کالا و نام انبار موجودی کالا در آن انبار را به راحتی استعلام کند و از طریق بارکدخوان برنامه، کالاها را شناسایی کند.

دانلود اپ موبایل

نرم افزار انبار و حسابداری انبار چه مزیت‌هایی دارد؟

با بهره‌گیری از امکانات نرم افزار انبار و حسابداری انبار «دیدگاه»، فرآیند گردش کالا از زمان ثبت درخواست تا تحویل به صورت مکانیزه مدیریت می‌شود. اطلاع‌رسانی شفاف و به‌موقع از وضعیت و محل نگهداری کالاها و برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های نگهداری آنها از مهم‌ترین ارزش‌های افزوده برای سازمان‌ها پس از عملیاتی کردن نرم افزار مدیریت انبار مجموعه «دیدگاه» خواهد بود.

بانک توسعه صادرات ایران

خانم مهندس میرمعزی مسئول دایره فنی امکان‌سنجی و شناخت بانک توسعه صادرات ایران:

با نصب سیستم لجستیک چارگون بخش عمده‌ای از کارها از درخواست کالا تا خرید، تدارکات و مدیریت اموال در انبارهای مختلف بانک برخلاف روش دستی قبلی، به صورت مکانیزه انجام می‌شوند.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است

راهنمای جامع نرم افزار انبار و حسابداری انبار

نرم افزار انبارداری، وظيفه حفظ و به‌هنگام‌سازی كليه اقلام انبار يک يا چند سازمان را در ابعاد گوناگون بر عهده دارد. نرم افزار مدیریت انبار به‌گونه‌ای طراحی شده است كه كليه واسط‌های ارتباطی لازم جهت دريافت و ارسال اطلاعات از/به حوزه‌های جانبی نظير سفارشات، تداركات را به دو صورت مكانيزه و غيرمكانيزه دارا است.

نرم افزار انبار، مدیریت گردش کالا در سازمان‌هایی با ابعاد متفاوت را انجام می‌دهد. این سیستم به گونه‌ای طراحی شده که از زمان درخواست کالا تا تحویل به صورت مکانیزه انجام می‌شود و ارتباط دوطرفه با نرم افزارهای جانبی نظیر مدیریت اموال و خرید و تدارکات را برقرار می‌کند.

امکان پیاده‌سازی روال گردش کار برای درخواست کالای هر سازمان، امکان اسکن و پیوست فاکتور در زمان ثبت رسید قبض انبار،‌ امکان ثبت تاریخ انقضا برای کالاهای فاسدشدنی و ارسال یادآوری برای کاربر،‌ امکان عودت کالا به انبار و ثبت رسید برگشت از مصرف و گزارش کنترل موجودی بر اساس یک انبار یا تمامی انبارها و پیشنهاد سفارش خرید کالاها بر اساس موجودی و نقطه سفارش از مزایای نرم افزار انبارداری و حسابداری انبار به شمار می‌آیند.

با بهره‌گیری از امکانات نرم افزار انبار و حسابداری انبار «دیدگاه»، فرآیند گردش کالا از زمان ثبت درخواست تا تحویل به صورت مکانیزه مدیریت می‌شود. اطلاع‌رسانی شفاف و به‌موقع از وضعیت و محل نگهداری کالاها و برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های نگهداری آنها از مهم‌ترین ارزش‌های افزوده برای سازمان‌ها پس از عملیاتی کردن نرم افزار مدیریت انبار مجموعه «دیدگاه» خواهد بود.

اختصاص سريال‌ به کالاهای رسید شده و ردیابی کالا بر اساس شماره سریال، امكان استفاده از كارتابل بررسی درخواست و مشاهده موجودی کالا در انبار در زمان تأیید، امكان تهیه و صدور سند خودکار حسابداری انبار بر اساس موجودیت‌های کالا، گروه کالا، نوع رسید و حواله و … به سیستم مالی، امكان ثبت و نگهداری نتايج بازرسی كالاهای خریداری شده، امکان ثبت درخواست کالا، امکان مشاهده­ فهرست درخواست کالای شخصی و امکان مشاهده­ فهرست کامل درخواست کالا برخی از امکانات نرم افزار انبار دیدگاه است.

اطلاعات بیشتر اطلاعات کمتر