پرش به محتوای اصلی

تحول در صدور احکام

با نرم افزار پرسنلی، صدور احکام کارکنان به فرآیندی آسان و سریع تبدیل می‌شود. دیگر نیازی به صرف زمان و انرژی برای صدور احکام دستی و کاغذی نیست. این نرم افزار به شما کمک می‌کند تا تنها با چند کلیک، احکام دقیق و بدون نقص را صادر و از اتلاف وقت و خطاهای انسانی جلوگیری کنید. با صرفه‌جویی در زمان و افزایش دقت، کارایی سازمان شما به طور چشمگیری ارتقا می‌یابد و رضایت کارکنان نیز افزایش خواهد یافت.

معرفی نرم افزار پرسنلی دیدگاه

نرم افزار پرسنلی با ثبت تمامی اطلاعات کارکنان، فرایند صدور احکام و ثبت و دریافت فیش حقوقی را مکانیزه می‌کند.

ویژگی‌های نرم افزار پرسنلی دیدگاه

درخواست دمو

نکات شاخص نرم افزار پرسنلی دیدگاه

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه

برای افزایش راحتی کاربران و کاهش دغدغه آن‌ها بسیاری از عملیات منوی پیشخوان نرم‌افزار‌های تحت وب دیدگاه در حوزه منابع انسانی، در برنامه موبایلی پبشخوان همراه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

مشاهده احکام شخصی در این برنامه، از ویژگی‌های شاخص اپ موبایل پیشخوان است.

دانلود اپ موبایل

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه در پلتفرمهای مختلف

نرم افزار پرسنلی چه مزیت‌هایی دارد؟

قابلیت انطباق با قوانین مختلف کشور، از جمله خدمات کشوری، قانون کار و مقررات مربوط به هیئت علمی، از مزایای برجسته نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه است. این انعطاف‌پذیری به سازمان‌ها امکان می‌دهد تا از نرم‌افزار به طور کامل استفاده کرده و نیازهای خود را به طور کامل برآورده کنند.

علاوه بر این، نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه امکان دریافت گزارش‌های پیش‌ساخته و پویا را فراهم می‌کند. گزارش‌های پیش‌ساخته اطلاعاتی مانند مشخصات کلی پرسنل، فرم‌های استخدامی، آمار و تاریخچه احکام، سوابق کاری، آموزشی، انضباطی و تحصیلی و افراد تحت تکفل را ارائه می‌دهند.

گزارش‌های پویا به شما امکان می‌دهند تا گزارش‌های خود را بر اساس اطلاعات پرونده پرسنل خود بسازید. شما می‌توانید شرایط و مشخصات خروجی گزارش‌ها را تعریف کنید، عملیات ریاضی را روی مقادیر آیتم‌های احکام و اطلاعات پرونده پرسنل اعمال کنید، بازه زمانی دلخواه را مشخص کنید و عملیات ریاضی را روی مقادیر سنوات پرسنل اعمال کنید.

با استفاده از این قابلیت‌ها، مدیران و کارشناسان منابع انسانی می‌توانند به اطلاعات مورد نیاز خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن دسترسی داشته باشند و گزارش‌های دقیق و متناسب با نیاز خود را تهیه کنند. این امر به آنها کمک می‌کند تا وظایف خود را به طور کارآمدتر انجام داده و تصمیمات بهتری در مورد منابع انسانی سازمان خود اتخاذ کنند.

دانشگاه پیام نور

گفت‌وگو با آقای محمد حاجی محمدعلی، مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام نور کشور:

کارکرد راهکار جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در دانشگاه پیام نور، حذف سیستم‌های جزیره‌ای و پوشش یکپارچه‌ فرآیندها با وجود تنوع نظام‌های حقوقی قابل توجه بوده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است

راهنمای جامع نرم افزار پرسنلی

نرم افزار پرسنلی در مدیریت منابع انسانی (HRM) یک ابزار کاربردی است که برای مدیریت و اداره کارکنان و فعالیت‌های مرتبط با منابع انسانی در یک سازمان استفاده می‌شود. این نرم افزارها معمولاً شامل امکاناتی مانند مدیریت اطلاعات پرسنلی، مدیریت کارکنان، اداره حقوق و دستمزد، مدیریت ترک خدمت و استعفا، مدیریت مرخصی و مراجعات پزشکی، ارزیابی عملکرد، مدیریت تربیت‌بخشی و آموزش‌ها، و مدیریت کارتابل و فرآیندهای HRM می‌باشد. استفاده از نرم افزار صدور احکام در مدیریت منابع انسانی می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند تا بهبودی در انتظامات پرسنلی، افزایش انعطاف‌پذیری و بهره‌وری، کاهش خطاها و اشتباهات اداری، و بهبود ارتباطات و تعامل بین کارکنان و مدیران داشته باشد.

جمع‌آوری داده‌های گسترده پيرامون اطلاعات پرسنل به‌عنوان اولين و مهم‌ترين گروه منابع، از طريق سيستم مديريت منابع انسانی (پرسنلی) ميسر می‌شود. اين سيستم وظيفه حفظ و نگهداری و به‌روز نگه داشتن اطلاعات موردنياز جهت مديريت منابع انسانی را بر عهده دارد و به‌گونه‌ای است كه پتانسيل عملكرد دستگاه‌های اداری مختلف با شرايط و ضوابط گوناگون را دارا بوده و دامنه عملكرد و انعطاف‌پذيری آن، بستری مناسب در حوزه‌های اداری عام و خاص را پذيرا است.

همچنين اين سيستم به‌عنوان مرجعی برای اطلاعات پرسنل جهت ساير نرم‌افزارهای حوزه منابع انسانی مانند حقوق و دستمزد و يا سيستم حضور و غیاب و … است. در اين سيستم امکان نگهداری کلیه سوابق و اطلاعات کارکنان از بدو استخدام تا زمان بازنشستگی هميشه موجود و در اختيار است و بر اساس فرآیندهای جذب، تکمیل اطلاعات پرونده، صدور انواع حکم و یا قرارداد،‌ مأموریت و یا مرخصی چرخه‌های مورد نظر را بر اساس روال‌های سازمانی به طور اتوماتیک پوشش داد. بدين صورت كه می‌توان با انتخاب فرد مورد نظر در بایگانی الکترونیکی پرونده فرد، کلیه اطلاعات، مستندات، تاريخچه‌ها، وظايف و کلیه سوابق گذشته پرسنل مورد نظر را مشاهده و گزارش‌های مورد نظر را دریافت نمود.

به طور کلی، نرم افزار پرسنلی در مدیریت منابع انسانی قابلیت‌ها و ویژگی‌های مختلفی را شامل می‌شود که به مدیران و کارکنان کمک می‌کند در انجام وظایف مرتبط با HRM بهبود یابند. برخی از اصلی‌ترین قابلیت‌ها و ویژگی‌های نرم افزار صدور احکام عبارتند از:

  1. مدیریت اطلاعات پرسنلی: این قابلیت به مدیران امکان می‌دهد تمام اطلاعات مرتبط با کارکنان را از جمله اطلاعات شخصی، اطلاعات تماس، سوابق شغلی، مدیریت مدارک و مجوزها و … را در یک پایگاه داده مرکزی ذخیره و مدیریت کنند.
  2. مدیریت کارکنان: این ویژگی به مدیران امکان می‌دهد کارکنان را به صورت جامع مدیریت کنند، از جمله ثبت و تغییرات درجه، حقوق و دستمزد، بیمه‌ها، حق‌های مرخصی و مراجعات پزشکی و … .
  3. ارزیابی عملکرد: این ویژگی به مدیران امکان می‌دهد برنامه‌ریزی و انجام ارزیابی‌های عملکرد کارکنان را با استفاده از هدف‌ها، شاخص‌ها، وزن‌ها و … انجام دهند و بازخورد‌های لازم را برای کارکنان فراهم کنند.
  4. مدیریت مرخصی و مراجعات پزشکی: این قابلیت به کارکنان امکان می‌دهد مرخصی‌ها و مراجعات پزشکی خود را در سیستم ثبت کنند و به مدیران امکان می‌دهد درخواست‌ها را مدیریت و برنامه‌ریزی کنند.
اطلاعات بیشتر اطلاعات کمتر