پرش به محتوای اصلی

نرم افزار پرسنلی

نرم افزار پرسنلی به همراه نرم افزار تشکیلات سازمانی از سیستم‌های پایه‌ای سیستم جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه شمرده می‌شود و برخلاف بسیاری از سیستم‌های مشابه، عملکردی فراتر از مفهوم کارگزینی الکترونیک را ارائه می‌دهد. نرم افزار صدور احکام بستری برای چرخه بزرگ منابع انسانی از جذب تا خاتمه همکاری و بازنشستگی فراهم می‌کند.

همچنین جمع‌آوری داده‌های گسترده پيرامون اطلاعات پرسنل به‌عنوان اولين و مهم‌ترين گروه منابع، از طريق سيستم مديريت منابع انسانی (پرسنلی) ميسر می‌شود. اين سيستم وظيفه حفظ و نگهداری و به‌روز نگه داشتن اطلاعات موردنياز جهت مديريت منابع انسانی را بر عهده دارد و به‌گونه‌ای است كه پتانسيل عملكرد دستگاه‌های اداری مختلف با شرايط و ضوابط گوناگون را دارا بوده و دامنه عملكرد و انعطاف‌پذيری آن، بستری مناسب در حوزه‌های اداری عام و خاص را پذيرا است.

نرم افزار پرسنلی دیدگاه چه تأثیری در سازمان‌ها دارد؟

کلیه سیستم‌های حوزه منابع انسانی و مالی دیدگاه چه مستقیم و چه با واسطه، اطلاعات پرسنلی کارکنان سازمان را از این سیستم دریافت می‌کنند.

امکانات نرم افزار پرسنلی دیدگاه

درخواست دمو

نکات شاخص نرم افزار پرسنلی دیدگاه

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه

برای افزایش راحتی کاربران محترم و کاهش دغدغه آن‌ها بسیاری از عملیات منوی پیشخوان نرم‌افزار‌های تحت وب دیدگاه در حوزه منابع انسانی، در برنامه موبایلی پبشخوان همراه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

مشاهده و دریافت گزارش‌های حضور و غیاب شخصی و پرسنل زیرمجموعه از ویژگی‌های شاخص اپ موبایل پیشخوان است.

دانلود اپ موبایل

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه در پلتفرمهای مختلف

نرم افزار پرسنلی چه مزیت‌هایی دارد؟

قابلیت انطباق با قوانین مختلف کشور از قبیل خدمات کشوری، قانون کار، هیئت علمی و … به عنوان مزیت ویژه‌ نرم افزار پرسنلی دیدگاه محسوب می‌شود. امکان دریافت گزارش‌های پیش‌ساخته نرم افزار شامل مشخصات کلی پرسنل، فرم‌های استخدامی، آمار و تاریخچه احکام، سوابق کاری، آموزشی، انضباطی و تحصیلی و افراد تحت تکفل و همچنین امکان ساخت و دریافت گزارش‌های پویا بر اساس اطلاعات پرونده پرسنل با قابلیت تعریف شرایط و مشخصات خروجی گزارش‌ها، براساس مقادیر آیتم‌های احکام و اطلاعات پرونده پرسنل، با مشخص نمودن بازه زمانی دلخواه و امکان اعمال عملیات ریاضی روی مقادیر آیتم‌های حکمی و از طریق تاریخچه شغلی پرسنل، با قابلیت تعریف شرایط و مشخصات خروجی گزارش‌ها و امکان اعمال عملیات ریاضی روی مقادیر سنوات پرسنل در این نرم افزار وجود دارد.

دانشگاه پیام نور

گفت‌وگو با آقای محمد حاجی محمدعلی، مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام نور کشور:

کارکرد راهکار جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در دانشگاه پیام نور، حذف سیستم‌های جزیره‌ای و پوشش یکپارچه‌ فرآیندها با وجود تنوع نظام‌های حقوقی قابل توجه بوده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است

با این مطلب بیشتر آشنا شویم

نرم افزار پرسنلی در مدیریت منابع انسانی (HRM) یک ابزار کاربردی است که برای مدیریت و اداره کارکنان و فعالیت‌های مرتبط با منابع انسانی در یک سازمان استفاده می‌شود. این نرم افزارها معمولاً شامل امکاناتی مانند مدیریت اطلاعات پرسنلی، مدیریت کارکنان، اداره حقوق و دستمزد، مدیریت ترک خدمت و استعفا، مدیریت مرخصی و مراجعات پزشکی، ارزیابی عملکرد، مدیریت تربیت‌بخشی و آموزش‌ها، و مدیریت کارتابل و فرآیندهای HRM می‌باشد. استفاده از نرم افزار صدور احکام در مدیریت منابع انسانی می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند تا بهبودی در انتظامات پرسنلی، افزایش انعطاف‌پذیری و بهره‌وری، کاهش خطاها و اشتباهات اداری، و بهبود ارتباطات و تعامل بین کارکنان و مدیران داشته باشد.

جمع‌آوری داده‌های گسترده پيرامون اطلاعات پرسنل به‌عنوان اولين و مهم‌ترين گروه منابع، از طريق سيستم مديريت منابع انسانی (پرسنلی) ميسر می‌شود. اين سيستم وظيفه حفظ و نگهداری و به‌روز نگه داشتن اطلاعات موردنياز جهت مديريت منابع انسانی را بر عهده دارد و به‌گونه‌ای است كه پتانسيل عملكرد دستگاه‌های اداری مختلف با شرايط و ضوابط گوناگون را دارا بوده و دامنه عملكرد و انعطاف‌پذيری آن، بستری مناسب در حوزه‌های اداری عام و خاص را پذيرا است.

همچنين اين سيستم به‌عنوان مرجعی برای اطلاعات پرسنل جهت ساير نرم‌افزارهای حوزه منابع انسانی مانند حقوق و دستمزد و يا سيستم حضور و غیاب و … است. در اين سيستم امکان نگهداری کلیه سوابق و اطلاعات کارکنان از بدو استخدام تا زمان بازنشستگی هميشه موجود و در اختيار است و بر اساس فرآیندهای جذب، تکمیل اطلاعات پرونده، صدور انواع حکم و یا قرارداد،‌ مأموریت و یا مرخصی چرخه‌های مورد نظر را بر اساس روال‌های سازمانی به طور اتوماتیک پوشش داد. بدين صورت كه می‌توان با انتخاب فرد مورد نظر در بایگانی الکترونیکی پرونده فرد، کلیه اطلاعات، مستندات، تاريخچه‌ها، وظايف و کلیه سوابق گذشته پرسنل مورد نظر را مشاهده و گزارش‌های مورد نظر را دریافت نمود.

به طور کلی، نرم افزار پرسنلی در مدیریت منابع انسانی قابلیت‌ها و ویژگی‌های مختلفی را شامل می‌شود که به مدیران و کارکنان کمک می‌کند در انجام وظایف مرتبط با HRM بهبود یابند. برخی از اصلی‌ترین قابلیت‌ها و ویژگی‌های نرم افزار صدور احکام عبارتند از:

  1. مدیریت اطلاعات پرسنلی: این قابلیت به مدیران امکان می‌دهد تمام اطلاعات مرتبط با کارکنان را از جمله اطلاعات شخصی، اطلاعات تماس، سوابق شغلی، مدیریت مدارک و مجوزها و … را در یک پایگاه داده مرکزی ذخیره و مدیریت کنند.
  2. مدیریت کارکنان: این ویژگی به مدیران امکان می‌دهد کارکنان را به صورت جامع مدیریت کنند، از جمله ثبت و تغییرات درجه، حقوق و دستمزد، بیمه‌ها، حق‌های مرخصی و مراجعات پزشکی و … .
  3. ارزیابی عملکرد: این ویژگی به مدیران امکان می‌دهد برنامه‌ریزی و انجام ارزیابی‌های عملکرد کارکنان را با استفاده از هدف‌ها، شاخص‌ها، وزن‌ها و … انجام دهند و بازخورد‌های لازم را برای کارکنان فراهم کنند.
  4. مدیریت مرخصی و مراجعات پزشکی: این قابلیت به کارکنان امکان می‌دهد مرخصی‌ها و مراجعات پزشکی خود را در سیستم ثبت کنند و به مدیران امکان می‌دهد درخواست‌ها را مدیریت و برنامه‌ریزی کنند.
اطلاعات بیشتر اطلاعات کمتر