پرش به محتوای اصلی

نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار

سیستم انبار، وظیفه مدیریت گردش کالا در سازمان‌هایی با ابعاد متفاوت را بر عهده دارد. این سیستم به گونه‌ای طراحی شده که از زمان درخواست کالا تا تحویل به صورت مکانیزه انجام می‌شود و ارتباط دوطرفه با نرم‌افزارهای جانبی نظیر مدیریت اموال و خرید و تدارکات را برقرار می‌کند.

معرفی نرم افزارهای لجستیک دیدگاه

نرم افزارهای حوزه لجستیک «دیدگاه»، امکان اداره کارآمد انواع انبارها با پراکندگی جغرافیایی، کنترل گردش، موجودی و موقعیت کالا و وضعیت اموال و دارایی‌های ثابت را فراهم می‌کنند.

امکانات نرم افزار انبار و حسابداری انبار

نکات شاخص نرم افزار انبار و حسابداری انبار

اپ انبار دار دیدگاه همراه

با استفاده از برنامه موبایلی انباردار دیدگاه سازمان‌ها می‌توانند فرآیند انبارگردانی کالاهای خود را تسریع کنند. در برنامه موبایلی انباردار، کاربر می‌تواند با وارد کردن نام کالا و نام انبار موجودی کالا در آن انبار را به راحتی استعلام کند.

دانلود اپ موبایل

نرم افزار انبار و حسابداری انبار چه مزیت‌هایی دارد؟

با بهره‌گیری از امکانات نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار«دیدگاه»، فرآیند گردش کالا از زمان ثبت درخواست تا تحویل به صورت مکانیزه مدیریت می‌شود. اطلاع‌رسانی شفاف و به‌موقع از وضعیت و محل نگهداری کالاها و برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های نگهداری آنها از مهم‌ترین ارزش‌های افزوده برای سازمان‌ها پس از عملیاتی کردن نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار مجموعه «دیدگاه» خواهد بود.

بانک توسعه صادرات ایران

خانم مهندس میرمعزی مسئول دایره فنی امکان‌سنجی و شناخت بانک توسعه صادرات ایران:

با نصب سیستم لجستیک چارگون بخش عمده‌ای از کارها از درخواست کالا تا خرید، تدارکات و مدیریت اموال در انبارهای مختلف بانک برخلاف روش دستی قبلی، به صورت مکانیزه انجام می‌شوند.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم‌افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است