پرش به محتوای اصلی

نرم‌افزار مدیریت اموال (اموال دولتی و شرکتی)

نرم‌افزار اموال وظیفه ثبت و نگهداری اطلاعات جمع‌داری و ریالی اموال و تغییر و تحولات اموال را بر عهده دارد. خروجی‌های مورد نیاز بر اساس نظام نوین اموال دولتی پس از طی فرایند و همچنین گزارش‌های دوره‌ای حسابداری اموال از سیستم دریافت می‌گردد. همچنین کارمندان علاوه بر مشاهده اموال در اختیار خود می‌توانند درخواست‌های مرتبط با اموال خود را ثبت و پیگیری نمایند.

معرفی نرم افزارهای لجستیک دیدگاه

نرم‌افزارهای حوزه لجستیک «دیدگاه»، امکان اداره کارآمد انواع انبارها با پراکندگی جغرافیایی، کنترل گردش، موجودی و موقعیت کالا و وضعیت اموال و دارایی‌های ثابت را فراهم می‌کنند.

امکانات نرم‌افزار مدیریت اموال (اموال دولتی و شرکتی)

نکات شاخص نرم‌افزار مدیریت اموال (اموال دولتی و شرکتی)

اپ انباردار دیدگاه همراه

با استفاده از برنامه موبایلی انباردار دیدگاه سازمان‌ها می‌توانند فرآیند انبارگردانی کالاهای خود را تسریع کنند. در برنامه موبایلی انباردار، کاربر می‌تواند با وارد کردن نام کالا و نام انبار موجودی کالا در آن انبار را به راحتی استعلام کند.

دانلود اپ موبایل

نرم‌افزار مدیریت اموال (اموال دولتی و شرکتی) چه مزیت‌هایی دارد؟

سازمان‌ها در صنایع مختلف با بهره‌گیری از مزیت‌های نرم‌افزار مدیریت اموال «دیدگاه» ثبت و نگهداری اطلاعات جمع‌داری و ریالی اموال و تغییر و تحولات آنها را به صورت مکانیزه انجام می‌دهد. این نرم‌افزار با قابلیت‌های فراوانی از جمله امکان صدور درخواست عملیات دارایی (نقل و انتقال، اسقاط، مازاد) توسط کارکنان، تضمینی برای اجرای دستورالعمل‌ها و بخش‌نامه‌های کنترل و مدیریت اموال و تهیه گزارش‌های استاندارد و شفاف در سازمان‌ها است.

بانک توسعه صادرات ایران

خانم مهندس میرمعزی مسئول دایره فنی امکان‌سنجی و شناخت بانک توسعه صادرات ایران:

با نصب سیستم لجستیک چارگون بخش عمده‌ای از کارها از درخواست کالا تا خرید، تدارکات و مدیریت اموال در انبارهای مختلف بانک برخلاف روش دستی قبلی، به صورت مکانیزه انجام می‌شوند.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم‌افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است