پرش به محتوای اصلی

جذب و استخدام بهترین‌ها

بازار کار امروزی به میدان نبردی برای جذب و حفظ استعدادها تبدیل شده است. کمبود نیروی کار ماهر، رقابت برای جذب بهترین‌ها، تغییر انتظارات کارکنان و تحولات فناورانه، همگی دست به دست هم داده‌اند تا یافتن و استخدام افراد مناسب را برای سازمان‌ها به چالشی بزرگ تبدیل کنند.

نسل جدید کارکنان نیز به دنبال تعریفی متفاوت از کار هستند و خواستار مشاغلی معنادار، تعادل بین کار و زندگی و فرصت‌های توسعه فردی هستند. در چنین شرایطی، یافتن راه‌حل‌های نوآورانه و خلاقانه همچون بهره‌مندی از نرم افزار جذب و استخدام، برای جذب و حفظ استعدادها، حیاتی‌تر از همیشه است.

معرفی نرم افزار جذب و استخدام دیدگاه

مدیریت رزومه‌ها، ثبت اطلاعات تماس و سوابق کاری متقاضیان، فیلتر خودکار اطلاعات، برنامه‌ریزی مصاحبه‌ها، ارسال خودکار ایمیل‌ها و پیامک‌ها، ایجاد گزارش‌های تحلیلی و آنالیز داده‌ها و… از قابلیت‌های ویژه نرم افزار جذب و استخدام دیدگاه است.

ویژگی‌های نرم افزار جذب و استخدام دیدگاه

درخواست دمو

نکات شاخص نرم افزار جذب و استخدام دیدگاه

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه

برای افزایش راحتی کاربران محترم و کاهش دغدغه آن‌ها بسیاری از عملیات منوی پیشخوان نرم افزار‌های تحت وب دیدگاه در حوزه منابع انسانی، در برنامه موبایلی پبشخوان همراه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

مشاهده و دریافت گزارش‌های حضور و غیاب شخصی و پرسنل زیرمجموعه از ویژگی‌های شاخص اپ موبایل پیشخوان است.

دانلود اپ موبایل

اپ موبایل پیشخوان

نرم افزار جذب و استخدام چه مزیت‌هایی دارد؟

  1. ذخیره و مدیریت مؤثرتر اطلاعات: نرم افزار جذب و استخدام دیدگاه به شما امکان می‌دهد رزومه‌ها، اطلاعات تماس و سوابق کاری متقاضیان را به صورت مرتب و سازماندهی‌شده ذخیره و مدیریت کنید. این امر باعث سهولت در جستجوی متقاضیان مناسب برای هر شغل می‌شود.
  2. افزایش سرعت و بهبود کارایی: با استفاده از نرم افزار جذب و استخدام دیدگاه، فرآیند جذب و انتخاب افراد مناسب به‌طور قابل ملاحظه‌ای تسریع و بهبود می‌یابد. این سیستم با قابلیت‌هایی مانند فیلتر خودکار متقاضیان، برنامه‌ریزی مصاحبه‌ها، ارسال خودکار ایمیل‌ها و پیامک‌ها و ایجاد گزارش‌های تحلیلی و… سرعت و کارایی را بالا می‌برد.
  3. بهبود تجربه کاربری: استفاده از نرم افزار جذب و استخدام دیدگاه به شما امکان می‌دهد تا تعاملات خود با متقاضیان و کاندیدهای شغلی را بهبود بخشید. ارسال پیام‌ها و ایمیل‌های اتوماتیک، به رزرو جلسه مصاحبه و برنامه‌ریزی بهتر مصاحبه‌ها کمک می‌کند تا تجربه متقاضیان را بهبود بخشید و در نتیجه باعث ارتقای شهرت و جذابیت شرکت شما در بازار کار می‌شود.
  4. آنالیز داده‌ها و گزارش‌دهی: نرم افزار جذب و استخدام دیدگاه قابلیت تجزیه و تحلیل داده‌ها و ایجاد گزارش‌های تحلیلی را داراست. این قابلیت به شرکت‌ها کمک می‌کند تا ارزیابی عملکرد فرآیند جذب و استخدام را انجام داده و بهبودهای لازم را اعمال کنند.
  5. کاهش هزینه و زمان: با استفاده از نرم افزار جذب و استخدام، هزینه‌ها و زمان مورد نیاز برای یافتن و استخدام کارمندان مناسب به صورت قابل توجهی کاهش می‌یابد. این نرم افزار به شما کمک می‌کند تا فرآیند استخدام را بهبود و هزینه‌ها را کاهش دهید.