پرش به محتوای اصلی

نرم‌افزار جلسات دیدگاه

برگزاری جلسه یکی از متداول‌ترین امور سازمانی است و بخش زیادی از زمان مفید کارکنان در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف در جلسات سپری می‌شود. استفاده از ابزارها و نرم‌افزارهایی که مدیریت بهینه جلسات را ممکن می‌کند، در بهبود عملکرد سازمان‌ها تأثیر ویژه‌ای دارد.

نرم‌افزار جلسات دیدگاه از مجموعه اتوماسیون اداری نیز امکانات متنوعی جهت برگزاری مؤثرتر جلسات در اختیار کاربر می‌گذارد.

 

کاربرد نرم‌افزار جلسات در سازمان‌ها

این نرم‌افزار بر پایه ابزارهای تعاملی میان افراد، مدیریت بهینه جلسات را امکان‌پذیر می‌کند و انجام فعالیت‌های مرتبط با فرآیند برگزاری جلسات را تسهیل می‌کند.

امکانات نرم‌افزار جلسات دیدگاه

نکات شاخص

اپ موبایل جلسات دیدگاه همراه

تنظیم و برگزاری جلسات در سازمان‌ها درگیری خاص خودش را دارد و تعامل قبل از جلسه و روشن بودن موضوع جلسه باعث افزایش کیفیت حضور در جلسات خواهد بود.

اپ موبایل جلسات، اطلاعات مربوط به هر جلسه شامل عنوان، زمان، مکان جلسه، افراد مدعو و دستور جلسه از طریق موبایل در هر زمان و مکان را در دسترس کاربر قرار می‌دهد.

دانلود اپ موبایل

اپ موبایل جلسات دیدگاه همراه

نرم‌افزار جلسات چه مزیت‌هایی دارد؟

نرم افزار جلسات دیدگاه، از مجموعه اتوماسیون اداری دیدگاه به بهینه‌شدن فرآیند پرکاربرد جلسات در سازمان‌ها منجر می‌شود و این امکان را فراهم می‌کند که زمان صرف شده در جلسات با کیفیت بالایی در سازمان اثربخش باشد. تسهیل اداره جلسه و تهیه صورت جلساتی که در پیوند با نرم‌افزار کارها پیگیری مصوبات جلسه را ممکن می‌کند نیز مزیت مهم دیگر این نرم‌افزار است.

همچنین این نرم افزار دارای مزیت های زیر است:

  • امکان تعریف صورتجلسه به ازای هر جلسه
  • امکان تعیین محل جلسه
  • امکان تعریف انواع الگوهای دعوتنامه

 

بانک قرض الحسنه مهر ایران

میزان کارایی نرم‌افزار جلسات در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به نحوی بوده که تمامی جلسات در سطوح بالایی این سازمان در خارج از این نرم‌افزار تنظیم و مدیریت نمی‌شوند. به گفته دکتر مجید وکیل، مشاور مدیرعامل بانک، اهمیت کارکرد سیستم‌های دیدگاه و میزان اثرگذاری آنها در کارآمد شدن فرآیندهای اداری بسیار زیاد است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم‌افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است

با این مطلب بیشتر آشنا شویم

نرم افزار مدیریت جلسات دیدگاه، با توجه به نیازهای مختلف سازمان هایی که از سیستم های همکاری گروهی یا وظیفه ای جهت پیشبرد امور سازمان استفاده می کنند، نقش مهمی در بهبود کارایی و افزایش سرعت عمل اقدامات دارد.

نرم افزار مدیریت جلسات دیدگاه با بررسی نیازهای مختلف سازمان‌ها در ارتباط با فرآیندهای متنوع یک سازمان برای کنترل و مدیریت جلسات، از زمان دعوت افراد به جلسه تا صورتجلسه، با تسهیل برگزاری جلسات در سازمان‌ها، به عنوان یک ابزار حیاتی برای مدیران جلسه، مدعوین جلسه و سایر افراد درگیر در روند برگزاری شناخته شده است.

اطلاعات بیشتر اطلاعات کمتر