نرم‌افزار جلسات

برگزاری جلسه یکی از متداول‌ترین امور سازمانی است و بخش زیادی از زمان مفید کارکنان در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف در جلسات سپری می‌شود. استفاده از ابزارها و نرم‌افزارهایی که مدیریت بهینه جلسات را ممکن می‌کند، در بهبود عملکرد سازمان‌ها تاثیر ویژه‌ای دارد. نرم‌افزار جلسات از مجموعه اتوماسیون اداری دیدگاه نیز امکانات متنوعی جهت برگزاری موثرتر جلسات در اختیار کاربر می‌گذارد. نسل جدید این نرم‌افزار برپایه ابزارهای تعاملی میان افراد، مدیریت بهینه جلسات را امکان‌پذیر می‌کند و انجام فعالیت‌های مرتبط با فرآیند برگزاری جلسات را تسهیل می‌کند.

نرم‌افزار جلسات
Collaboration platform

امکانات نرم‌افزار جلسات

  • پوشش کلیه مراحل جلسات و قرارها مانند دعوت از مدعوين
  • مشخص نمودن دبير جلسه و انتخاب تقويم، هنگام تعريف جلسه
  • جلوگیری از تنظیم جلسه همزمان در یک محل و جستجوی زمان مشترک
  • ارائه دستور جلسات و تعیین و درج شماره سری، روی ملاقات و جلسات
  • تعریف جلسات مشابه، به‌صورت روزانه و آرشیو جلسات
  • جستجو در آرشیو جلسات و ملاقات، بر اساس فیلدهای اطلاعاتی
  • افزودن فایل پیوست روی جلسات تنظیم شده

امکانات نرم‌افزار جلسات

نکات شاخص

برخورداری از فضای تعاملی در نرم‌افزار جلسات از اولین مراحل هماهنگی تشکیل جلسه، به افراد مدعو اجازه می‌دهد تا درباره موضوع جلسات و افرادی که حضورشان در جلسه مفید است، تبادل نظر کنند. حتی تبادل نظر اولیه درباره موضوع جلسه و انتقال مستندات مرتبط بین افراد، گاهی منجر به حل مسئله و عدم تشکیل جلسه و نهایتا صرفه‌جویی زمان و هزینه در سازمان خواهد شد. از سوی دیگر نرم‌افزار جلسات وظایف و کارهای افراد که در تصمیمات جلسه تعیین شده را به صورت اتوماتیک در قالب نرم‌افزار کارها ثبت می‌کند و در کارتابل آنها قرار می‌دهد.


امکانات نرم‌افزار کارها

تجربه استقرار نرم‌افزار کارها در وزارت نیرو

لوگوی شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران

همزمان با نصب نرم‌افزارهای لجستیک مجموعه دیدگاه در وزارت نیرو، فرآیندهای حوزه انبار و اموال در این وزارت‌خانه مورد بازنگری قرار گرفت و در برخی موارد اصلاحات گسترده‌ای اعمال شد و در نتیجه آن علاوه بر مکانیزه شدن فرآیندها، روال‌های سازمانی این بخش نیز بهبود قابل توجهی یافته است.

همکاران واحد فروش در جلسات اختصاصی در سازمان مشتری،
جلسه دموی نرم‌افزارهای مختلف مجموعه دیدگاه را برگزار می‌کنند.

درخواست دمو

اطلاعات بیشتر درباره این نرم‌افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است