پرش به محتوای اصلی

نرم افزار مهمانسرا

یکی از پایه‌های‌ اساسی نرم‌افزارهای مهمانسرا ثبت و مدیریت برنامه‌ریزی در دسترس بودن شرایط استفاده از مهمانسراها و یا هتل‌های طرف قرارداد با سازمان به منظور استفاده کارمندان با استفاده از ثبت و گردش درخواست‌ها و یا اطلاع‌رسانی از سمت واحد رفاهی به کارمندان می‌باشد. بر همین اساس نرم‌افزار مهمانسرا از مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، امکان ثبت و نگهداری کلیه اطلاعات مهمانسراها و یا هتل‌های طرف قرارداد با جزئیات کامل را فراهم نموده است.

نرم افزار مهمانسرا دیدگاه چه تأثیری در سازمان‌ها دارد؟

امکان برنامه‌ریزی و یا رزرو استفاده کارکنان از مهمانسراها و مدیریت گردش ثبت و دریافت درخواست‌ها توسط پرسنل در نرم‌افزار مهمانسرا فراهم شده است.

امکانات نرم افزار مهمانسرا دیدگاه

نکات شاخص نرم افزار مهمانسرا دیدگاه

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه

برای افزایش راحتی کاربران محترم و کاهش دغدغه آن‌ها بسیاری از عملیات منوی پیشخوان نرم‌افزار‌های تحت وب دیدگاه در حوزه منابع انسانی، در برنامه موبایلی پبشخوان همراه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

مشاهده و دریافت گزارش‌های حضور و غیاب شخصی و پرسنل زیرمجموعه از ویژگی‌های شاخص اپ موبایل پیشخوان است.

دانلود اپ موبایل

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه در پلتفرمهای مختلف

نرم افزار مهمانسرا چه مزیت‌هایی دارد؟

انتشار بخش‌نامه‌ها در سطح کاربران و مدیریت گردش ثبت و دریافت درخواست‌ها توسط پرسنل، سهمیه‌بندی استفاده واحدها، امتیازدهی به درخواست‌های دریافت شده بر حسب پارامترهای متغییر برخی از امکانات و مزایای این نرم‌افزار است. امکان برنامه‌ریزی و یا رزرو استفاده کارکنان از مهمانسراها در تاریخ‌های مختلف را با انتشار بخشنامه‌ها در سطح کاربران و مدیریت گردش ثبت و دریافت درخواست‌ها در بازه‌های مختلف توسط پرسنل را از دیگر مزیت های نرم افزار مهمانسرا است. امکاناتی از قبیل سهمیه‌بندی استفاده واحدها، امتیازدهی به درخواست‌های دریافت شده بر حسب پارامترهای متغییری از قبیل اولویت درخواست، زمان درخواست، تعداد همراهان، دفعات استفاده و غیره، بصورت دستی فراهم شده است.

دانشگاه پیام نور

گفت‌وگو با آقای محمد حاجی محمدعلی، مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام نور کشور:

کارکرد راهکار جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در دانشگاه پیام نور، حذف سیستم‌های جزیره‌ای و پوشش یکپارچه‌ فرآیندها با وجود تنوع نظام‌های حقوقی قابل توجه بوده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم‌افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است