پرش به محتوای اصلی

ارتباط مؤثر با کارکنان

جمع‌آوری بازخورد کارکنان، فقدان فرهنگ بازخورد، عدم اعتماد به نظرسنجی‌ها، منابع ناکافی، فقدان تخصص و عدم انسجام در روش‌های نظرسنجی چالش‌های تیم منابع انسانی در سازمان‌ها هستند. این چالش‌ها می‌توانند مانع از دستیابی به اطلاعات دقیق و به‌روز از نظرات کارکنان شوند که برای ارتقای عملکرد سازمان ضروری است. استفاده از نرم افزار نظرسنجی و اتخاذ رویکردی منسجم و مبتنی بر داده می‌تواند به سازمان‌ها در غلبه بر این چالش‌ها و جمع‌آوری بازخورد ارزشمند از کارکنان کمک کند.

نرم افزارهای منابع انسانی دیدگاه چه تأثیری در سازمان‌ها دارد؟

در نرم افزار ساخت نظرسنجی دیدگاه امکان گزارش‌گیری از تعداد و درصد امتیازات، نسبت به سؤالات پاسخ داده شده، فراهم شده است.

امکانات نرم افزار نظرسنجی دیدگاه

درخواست دمو

نکات شاخص نرم افزار نظرسنجی دیدگاه

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه

برای افزایش راحتی کاربران محترم و کاهش دغدغه آن‌ها بسیاری از عملیات منوی پیشخوان نرم افزار‌های تحت وب دیدگاه در حوزه منابع انسانی، در برنامه موبایلی پبشخوان همراه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

مشاهده و دریافت گزارش‌های حضور و غیاب شخصی و پرسنل زیرمجموعه از ویژگی‌های شاخص اپ موبایل پیشخوان است.

دانلود اپ موبایل

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه در پلتفرمهای مختلف

نرم افزار نظرسنجی چه مزیت‌هایی دارد؟

یکپارچگی برنامه نظرسنجی با دیگر نرم افزارهای راهکار جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه، مدیریت اطلاعات و تحلیل نتایج حاصل شده را به سهولت ممکن می‌کند.

دانشگاه پیام نور

گفت‌وگو با آقای محمد حاجی محمدعلی، مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام نور کشور:

کارکرد راهکار جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در دانشگاه پیام نور، حذف سیستم‌های جزیره‌ای و پوشش یکپارچه‌ فرآیندها با وجود تنوع نظام‌های حقوقی قابل توجه بوده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است