پرش به محتوای اصلی

نرم‌افزار کارها دیدگاه

هر روز مجموعه زیادی از فعالیت‌ها و پروژه‌ها در سازمان‌ها تعریف می‌شوند که موفقیت سازمان مستلزم به نتیجه رسیدن به موقع آن‌هاست و سازماندهی منسجم و برقراری تعامل اثربخش میان اعضای تیم‌های کاری را می‌طلبد.

نرم‌افزار کارها، یک ابزار مدیریت کارهای معمول و پروژه‌ای در سازمان‌هاست که با هدف پیگیری آسان‌تر و شفاف‌تر کارها و آگاهی از میزان پیشرفت وظایف محول شده به افراد و بر مبنای گفتمان سازمانی طراحی شده است.

کاربرد نرم‌افزار کارها در سازمان‌ها

نرم‌افزار کارها سبک نوینی برای مدیریت فعالیت‌های سازمان ایجاد می‌کند و علاوه بر وارد نمودن مفاهیم بنیادی مدیریت پروژه، تعاملاتی الهام گرفته از شبکه‌های اجتماعی با رویکرد سازمانی را به ارمغان می‌آورد.

امکانات نرم‌افزار کارها

نکات شاخص نرم‌افزار کارها

اپ موبایل کارها

برنامه موبایلی کارها امکان انجام تعاملات و دسترسی افراد به یکدیگر در سازمان و پروژه‌های سازمانی را بدون محدودیت فیزیکی و جغرافیایی فراهم آورده است.

این اپ موبایلی دارای امکاناتی مانند مشاهده تیم و پروژه‌های جاری و فعال، مشاهده کارها و وظایف محول شده شخصی، درج اقدامات و گزارشات مربوطه و اختصاص کار مستقیم است.

دانلود اپ موبایل کارها

استقرار مکاتبات 5 دیدگاه

نرم‌افزار کارها چه مزیت‌هایی دارد؟

نرم افزار کارها دیدگاه، ابزاری مؤثر برای مدیریت پروژه و مدیریت کارها و وظایف افراد تیم است و به راحتی امکان پیگیری روند پیشرفت انجام کارهای سازمان را در اختیار مدیران می‌گذارد.

امکانات تعاملی افراد تیم با یکدیگر هم از دیگر مواردی است که این نرم‌افزار برای مدیریت بهینه‌تر اقدامات و پروژه‌ها در تیم‌های کاری فراهم می‌کند.

امکان افزودن وزن به پروژه باهدف محاسبه درصد کار انجام‌شده تیم می تواند به رصد موثرتر پروژه کمک کند.

امکان “دوپاره سازی” وظیفه و تخصیص آن به اعضا دیگر نیز به انعطاف پذیری کمک می کند.

نرم افزار کارها در سطوج مختلف تیمی، پروژه ای، کاری و وظیفه ای امکان تعریف و تخصیص امور را دارد.

 

 

 

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

میزان کارایی نرم‌افزار کارها در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به نحوی بوده که تمامی صورت جلسات در سطوح بالایی این سازمان در نرم‌افزار کارها ثبت می‌شود و گزارشات روند پیشرفت و نحوه پیگیری آنها در بانک از بستر این نرم‌افزار به اطلاع افراد می‌رسد.

به گفته دکتر مجید وکیل، مشاور مدیرعامل بانک، اهمیت کارکرد سیستم‌های دیدگاه و میزان اثرگذاری آنها در کارآمد شدن فرآیندهای اداری بسیار زیاد بوده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم‌افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است

با این مطلب بیشتر آشنا شویم

مدیریت کارها در سازمان یکی از دغدغه‌های اصلی سازمان است؛ زیرا فعالیت‌ها و پروژه‌هایی که افراد به صورت شخصی، تیمی و پروژه ای درگیر آن هستند، از اجزای ریز و درشتی تشکیل شده‌اند و برای مدیریت آن‌ها شاید نتوان به ابزارهای ساده‌ای همچون کاغذ و قلم اکتفا کرد. همین باعث خلق نرم افزار کارها دیدگاه در حوزه اتوماسیون اداری گردیده است.

نرم افزار کارها دیدگاه با امکان گفتگو، ارسال فایل و خطاب قراردادن اعضا پروژه، تیم، کار و وظیفه به‌صورت آنلاین و امکان مشاهده تمامی فعالیت‌های انجام‌شده در هر پروژه، تیم، کار و وظیفه به‌صورت لاگ سیستمی بسیاری از امور را در سازمان تسهیل کرده است. همچنین این نرم افزار امکان دریافت خروجی از گفتگو و فعالیت‌ها دریافت یادآوری سیستمی در فرایندهای مهم مانند: دعوت و پاسخ به تیم، تخصیص کار و وظیفه را فراهم کرده است.

اطلاعات بیشتر اطلاعات کمتر