پرش به محتوای اصلی

نرم افزار کار دیدگاه

در دنیای پویای امروز، سازمان‌ها با انبوهی از فعالیت‌ها و پروژه‌ها روبه‌رو هستند که موفقیت آن‌ها در گرو مدیریت کارآمد و تعامل اثربخش میان اعضای تیم‌های کاری است.

نرم افزار مدیریت کار به عنوان راه‌حلی جامع، با هدف ساماندهی وظایف، تسهیل پیگیری و ارتقای شفافیت در فرآیند انجام کارها طراحی شده است. این نرم افزار به شما کمک می‌کند تا وظایف و پروژه‌ها را به طور منسجم سازماندهی کنید، از پیشرفت کارها آگاه باشید و تعاملات اثربخشی بین اعضای تیم ایجاد کنید.

کاربرد نرم افزار کارها در سازمان‌ها

سیستم مدیریت کارها سبک نوینی برای مدیریت فعالیت‌های سازمان ایجاد می‌کند و علاوه بر وارد نمودن مفاهیم بنیادی مدیریت پروژه، تعاملاتی الهام گرفته از شبکه‌های اجتماعی با رویکرد سازمانی را به ارمغان می‌آورد.

امکانات نرم افزار مدیریت کار

درخواست دمو

نکات شاخص نرم افزار مدیریت پروژه

اپ موبایل مدیریت کارها

برنامه موبایلی مدیریت کار امکان انجام تعاملات و دسترسی افراد به یکدیگر در سازمان و پروژه‌های سازمانی را بدون محدودیت فیزیکی و جغرافیایی فراهم آورده است.

این اپ موبایلی دارای امکاناتی مانند مشاهده تیم و پروژه‌های جاری و فعال، مشاهده کارها و وظایف محول شده شخصی، درج اقدامات و گزارش‌های مربوطه و اختصاص کار مستقیم است.

دانلود اپ موبایل کارها

استقرار مکاتبات 5 دیدگاه

سیستم مدیریت کارها چه مزیت‌هایی دارد؟

 • نرم افزار مدیریت کار دیدگاه، ابزاری مؤثر برای مدیریت پروژه و مدیریت کارها و وظایف افراد تیم است و به راحتی امکان پیگیری روند پیشرفت انجام کارهای سازمان را در اختیار مدیران می‌گذارد.
 • امکانات تعاملی افراد تیم با یکدیگر هم از دیگر مواردی است که این نرم افزار برای مدیریت بهینه‌تر اقدامات و پروژه‌ها در تیم‌های کاری فراهم می‌کند.
 • امکان افزودن وزن به پروژه با هدف محاسبه درصد کار انجام‌شده تیم می‌تواند به رصد مؤثرتر پروژه کمک کند.
 • امکان “دوپاره‌سازی” وظیفه و تخصیص آن به اعضای دیگر نیز به انعطاف‌پذیری کمک می‌کند.
 • نرم افزار مدیریت کارکنان در سطوح مختلف تیمی، پروژه‌ای، کاری و وظیفه‌ای امکان تعریف و تخصیص امور را دارد.

 

 

 

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

میزان کارایی نرم افزار کار در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به نحوی بوده که تمامی صورت‌جلسات در سطوح بالایی این سازمان در سیستم مدیریت کارها ثبت می‌شود و گزارش‌های روند پیشرفت و نحوه پیگیری آنها در بانک از بستر این نرم افزار به اطلاع افراد می‌رسد.

به گفته دکتر مجید وکیل، مشاور مدیرعامل بانک، اهمیت کارکرد سیستم‌های دیدگاه و میزان اثرگذاری آنها در کارآمد شدن فرآیندهای اداری بسیار زیاد بوده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است.

راهنمای جامع نرم افزار کارها

مدیریت کارها در سازمان یکی از دغدغه‌های اصلی سازمان است؛ زیرا فعالیت‌ها و پروژه‌هایی که افراد به صورت شخصی، تیمی و پروژه‌ای درگیر آن هستند، از اجزای ریز و درشتی تشکیل شده‌اند و برای مدیریت آن‌ها شاید نتوان به ابزارهای ساده‌ای همچون کاغذ و قلم اکتفا کرد. همین باعث خلق سیستم مدیریت کارها دیدگاه در حوزه اتوماسیون اداری گردیده است. هر روز مجموعه زیادی از فعالیت‌ها و پروژه‌ها در سازمان‌ها تعریف می‌شوند که موفقیت سازمان مستلزم به نتیجه رسیدن به موقع آن‌هاست و سازماندهی منسجم و برقراری تعامل اثربخش میان اعضای تیم‌های کاری را می‌طلبد. نرم افزار مدیریت پروژه، یک ابزار مدیریت کارهای معمول و پروژه‌ای در سازمان‌هاست که با هدف پیگیری آسان‌تر و شفاف‌تر کارها و آگاهی از میزان پیشرفت وظایف محول شده به افراد و بر مبنای گفتمان سازمانی طراحی شده است.

نرم افزار مدیریت کار دیدگاه با امکان گفتگو، ارسال فایل و خطاب قراردادن اعضای پروژه، تیم، کار و وظیفه به‌صورت آنلاین و امکان مشاهده تمامی فعالیت‌های انجام‌شده در هر پروژه، تیم، کار و وظیفه به‌صورت لاگ سیستمی بسیاری از امور را در سازمان تسهیل کرده است. همچنین نرم افزار مدیریت پروژه امکان دریافت خروجی از گفتگو و فعالیت‌ها دریافت یادآوری سیستمی در فرایندهای مهم مانند: دعوت و پاسخ به تیم، تخصیص کار و وظیفه را فراهم کرده است. همچنین در تغییر نسل نرم افزار مدیریت کارکنان، تغییراتی در آن ایجاد شده است که به صورت زیر است:

 • امکان افزودن وزن به کار با هدف محاسبه درصد کارهای انجام‌شده پروژه
 • امکان درج پیوست به کار از طریق جستجو در سیستم و اسکن به هر کار
 • امکان فراخوانی فایل‌های ملحقات نامه به‌عنوان پیوست کار بدون نیاز به مراجعه به نرم افزار مکاتبات (در صورت خرید نرم افزار اتوماسیون اداری)
 • امکان فراخوانی فایل‌های سند به‌عنوان پیوست کار بدون نیاز به مراجعه به نرم افزار اسناد (در صورت خرید نرم افزار مدیریت اسناد)
 • امکان افزودن نامه به‌عنوان موجودیت مرتبط در جلسه (در صورت خرید نرم افزار مکاتبات)
 • امکان “دوپاره‌سازی” وظیفه و تخصیص آن به اعضای دیگر
 • امکان جستجو در لیست وظیفه‌های من
 • امکان جستجو در لیست کارهای من
 • امکان پایش رویدادهای مربوط به هر پروژه در میز کار
 • امکان لغو پایش به ازای هر تیم، پروژه، فهرست، کار و وظیفه
 • امکان دریافت همه پیوست‌های موجود در تیم، پروژه، فهرست، کار و وظیفه به‌صورت یک‌جا
 • امکان دریافت یادآوری سیستمی در فرایندهای مهم مانند: دعوت و پاسخ به تیم، تخصیص کار و وظیفه
 • امکان جستجو و گزارش‌گیری کارها
اطلاعات بیشتر اطلاعات کمتر