دومین کارگاه پیشرفته «هنر شناخت مردم» به روش (MBTI) با هدف ارتقای مهارت‌ها و توانمندی‌های جمعی از مدیران و کاربران دیدگاه و سازمان‌های مشتری چارگون برگزار شد.

برگزاری کارگاه آموزشی«هنر شناخت مردم» در چارگون
برگزاری کارگاه آموزشی«هنر شناخت مردم» در چارگون

به گزارش روابط عمومی چارگون، روز پنج‌شنبه 18مهرماه، کارگاه‌ هنر شناخت مردم با موضوع تیپ‌شناسی شخصیت به روش (MBTI) برای چندین نفر از مدیران و کارشناسان ارشد سازمان مشتری چارگون و کاربران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برگزار شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

ابتکار چارگون و استقبال کاربران دیدگاه
این کارگاه آموزشی را مانند دوره‌های قبلی، جهانگیر پورصمیمی از مدرسین موفق مدیریت منابع انسانی و دارای مدرک بین‌المللی تدریس MBTI از مرکز CPP اداره کرد. برگزاری کارگاه‌ «شناخت هنر شناخت مردم»‌ از جمله برنامه‌های چارگون در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی است که هدف از برگزاری آنها ایجاد شبکه ارتباطی بین سازمان‌های مشتری و ایجاد تعاملات غیرتجاری بین آنهاست. در برنامه‌ریزی چارگون تلاش شده است تا در هر دوره، جمع متنوعی از مشتریان چارگون دعوت شوند و به تدریج امکان حضور نمایندگان همه سازمان‌ها در این کارگاه‌ها فراهم شود.
کارگاه‌ هنر شناخت مردم با موضوع تیپ‌شناسی شخصیت به روش (MBTI) بنابر استقبال زیاد و پیگیری سازمان‌های مشتری از سال 96 نیز با برگزاری چندین کارگاه از سوی چارگون آغاز شد. در این کارگاه یکی از معروفترین و پرکاربردترین روش‌های شناخت افراد با سرفصل‌های تیپ‌شناسی شخصیت به روش MBTI آموزش داده می‌شوند.
از سرفصل‌های آموزشی این کارگاه می‌توان به معرفی ۴ ترجیح دوگانه MBTI،‌ برون‌گرا (Extraversion) در مقابل درون‌گرا (Introversion)، شناخت نکته‌های اصلی برای تعامل با برون‌گرایان و درون‌گرایان، چگونگی تعامل با افراد حسی و افراد شمی، فکری، افراد احساسی، قضاوتی و ادراکی و … اشاره کرد. این کارگاه آموزشی در بخش دوم با ارائه توصیه‌های CPP برای کاربرد اثربخش MBTI در مدیریت منابع انسانی و چندین سرفصل آموزشی دیگر، همراه بوده است.

اشتراک گذاری :