تیم فنی و استقرار شرکت چارگون در تیرماه عملیات نصب و استقرار نرم‌افزارهای مختلف مجموعه‌ دیدگاه را در 2۱ سازما‌ن‌ مشتری خود با موفقیت به پایان رساند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

banner-1

به گزارش روابط عمومی چارگون، استقرار نرم‌افزار مکاتبات و دیدگاه همراه در شهرداری مینوشهر و عملیاتی کردن نرم‌افزار مکاتبات و سرویس تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE در 4 شرکت تولید نیروی برق حرارتی استان اصفهان و آذربایجان، بندرعباس و لوشان، برخی از پروژه‌های خاتمه یافته چارگون در تیرماه را تشکیل می‌دهند.
تیم استقرار چارگون همچنین راه‌اندازی نرم‌افزارهای مکاتبات، دیدگاه همراه و سرویس ECE در بیمارستان علامه شیخ محمد کرمی، نصب نرم‌افزار انبار، اموال، خرید و تدارکات و نرم افزار جمع‌دار همراه در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، نرم‌افزار حسابداری تعهدی و انبار را در بنیاد ملی نخبگان و نرم‌افزار مکاتبات، دیدگاه همراه، فکس و ECE را در شرکت تعاونی تولیدی توزیعی اعضاء انجمن داروسازان ایران را با موفقیت به اتمام رساند.
در گزارش اختتامیه تیرماه تیم فنی چارگون همچنین از نصب نرم‌افزارهای مکاتبات، دیدگاه همراه در شرکت‌ سرمایه‌گذاری برق و انرژی غدیر، شرکت کارگزاری بانک صادرات و موسسه فرهنگی و آموزشی ادب و دانش، خبرداده شده است.
عملیاتی کردن نرم‌افزار مکاتبات و سرویس‌های فکس، ایمیل در شرکت اسپکتروم فرآیند، نصب نرم‌افزار مکاتبات، دیدگاه همراه، فکس و ECE در اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، استقرار نرم‌افزار مکاتبات در شرکت مدیریت سرمایه کیان و دبیرخانه محرمانه دانشگاه فرهنگیان و همچنین راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات و سرویس فکس در شرکت توسعه تجارت جلال آرا و نرم‌افزار مکاتبات، دیدگاه همراه، Sync در سازمان اقتصادی کوثر از دیگر پروژه‌های پایان یافته چارگون در تیرماه امسال است.
گفتنی است؛ مدیران پروژه‌های خاتمه یافته سازمان‌های مشتری چارگون در تیرماه توسط خانم‌ها مهسا اشرفی و شهرزاد فتاحی و آقایان مهدی راد، مسعود عنوانی، مصطفی حصامی و ابراهیم قلی‌پور انجام شده است.

اشتراک گذاری :