همایش منطقه‌ای چارگون با عنوان «گفتمان سازمانی» هشتم خرداد ماه در دانشگاه شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی چارگون، پس از برگزاری موفق پنج دوره گردهمایی سالانه مشتریان، شرکت چارگون، نخستین همایش منطقه‌ای خود را با همکاری دانشگاه شیراز در مجموعه فرهنگی حکمت این دانشگاه برگزار می‌کند.
ارتباط و تعامل موثر با مشتریان و مخاطبان، مهم‌ترین هدف چارگون در برگزاری گردهمایی‌های سالانه است و گستردگی کاربرد نرم‌افزارهای شرکت چارگون در سراسر کشور، لزوم برگزاری همایش‌های منطقه‌ای را بیش از پیش ایجاد نموده و لذا با هدف دریافت نظرات مشتریان و انتظارات کاربران، این همایش منطقه‌ای برگزار می‌شود.
در این همایش یک روزه، سخنرانی‌ها و کارگاه‌های مختلفی با موضوع معرفی محصولات و خدمات چارگون برنامه‌ریزی شده که به همراه برنامه نشست تخصصی با عنوان «نقش نرم‌افزارهای یکپارچه سازمانی در توسعه کسب‌وکار» اجرا می‌شود. در این نشست با حضور مدیران و صاحب نظران صنعت فناوری اطلاعات، جنبه‌های مختلف صنعت فناوری اطلاعات در کشور بررسی می‌شود. افزایش همگرایی همه طرف‌های ذینفع در این صنعت و در نهایت ایجاد فضای مساعد برای پیشرفت صنعت فناوری اطلاعات از اهداف این نشست است.
دانشگاه شیراز به عنوان حامی این همایش، همکاری خود را با چارگون از سال 1383 آغاز کرده و طی آن نرم‌افزار مکاتبات از حوزه اتوماسیون اداری در این دانشگاه نصب و راه‌اندازی شده است. همکاری موفق دو مجموعه طی سال 1393 با نصب و استقرار نسل جدید مجموعه نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه توسعه یافت. هم‌اکنون مجموعه نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری با پوشش‌دهی پراکندگی جغرافیایی بیش از 40 مرکز و دانشکده، امکانات یکپارچه جهت تعاملات اداری دانشگاه را فراهم می‌نماید. همچنین مدیران و کارکنان دانشگاه از امکانات دیدگاه همراه جهت تعاملات سازمانی از طریق این ابزار و بدون محدودیت زمانی و مکانی استفاده می‌نمایند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت اینترنتی چارگون به نشانی https://www.chargoon.com/seminar  مراجعه کنند.

اشتراک گذاری :