پرش به محتوای اصلی

برگزاری همایش منطقه‌ای چارگون در شیراز

برگزاری گفتمان سازمانی در دانشگاه شیراز

همایش منطقه‌ای چارگون با عنوان «گفتمان سازمانی» هشتم خرداد ماه در دانشگاه شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی چارگون، پس از برگزاری موفق پنج دوره گردهمایی سالانه مشتریان، شرکت چارگون، نخستین همایش منطقه‌ای خود را با همکاری دانشگاه شیراز در مجموعه فرهنگی حکمت این دانشگاه برگزار می‌کند.
ارتباط و تعامل موثر با مشتریان و مخاطبان، مهم‌ترین هدف چارگون در برگزاری گردهمایی‌های سالانه است و گستردگی کاربرد نرم‌افزارهای شرکت چارگون در سراسر کشور، لزوم برگزاری همایش‌های منطقه‌ای را بیش از پیش ایجاد نموده و لذا با هدف دریافت نظرات مشتریان و انتظارات کاربران، این همایش منطقه‌ای برگزار می‌شود.
در این همایش یک روزه، سخنرانی‌ها و کارگاه‌های مختلفی با موضوع معرفی محصولات و خدمات چارگون برنامه‌ریزی شده که به همراه برنامه نشست تخصصی با عنوان «نقش نرم‌افزارهای یکپارچه سازمانی در توسعه کسب‌وکار» اجرا می‌شود. در این نشست با حضور مدیران و صاحب نظران صنعت فناوری اطلاعات، جنبه‌های مختلف صنعت فناوری اطلاعات در کشور بررسی می‌شود. افزایش همگرایی همه طرف‌های ذینفع در این صنعت و در نهایت ایجاد فضای مساعد برای پیشرفت صنعت فناوری اطلاعات از اهداف این نشست است.
دانشگاه شیراز به عنوان حامی این همایش، همکاری خود را با چارگون از سال 1383 آغاز کرده و طی آن نرم‌افزار مکاتبات از حوزه اتوماسیون اداری در این دانشگاه نصب و راه‌اندازی شده است. همکاری موفق دو مجموعه طی سال 1393 با نصب و استقرار نسل جدید مجموعه نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه توسعه یافت. هم‌اکنون مجموعه نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری با پوشش‌دهی پراکندگی جغرافیایی بیش از 40 مرکز و دانشکده، امکانات یکپارچه جهت تعاملات اداری دانشگاه را فراهم می‌نماید. همچنین مدیران و کارکنان دانشگاه از امکانات دیدگاه همراه جهت تعاملات سازمانی از طریق این ابزار و بدون محدودیت زمانی و مکانی استفاده می‌نمایند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت اینترنتی چارگون به نشانی https://www.chargoon.com/seminar  مراجعه کنند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.