پرش به محتوای اصلی

ارائه سیستم BPMS دیدگاه به سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها (سمت)

نرم‌افزار BPMS دیدگاه در سازمان سمت.jpeg

سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها (سمت) با خرید نرم‌افزار BPMS دیدگاه در فهرست کاربران دیدگاه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی چارگون، سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها با نصب سیستم BPMS دیدگاه، همکاری خود را با چارگون آغاز کرد. نرم‌افزار BPMS دیدگاه ، مدیریت فرآیندها و سیستم BPMS آمیخته‌ای از علم و هنر مهندسی و معماری سازمان ، چیدمان و به گردش درآوردن فرآیندها و اطلاعات است. نرم‌افزار BPMS تنها مقوله‌ای درباره روش‌های افزایش تاثیر و بهره‌وری نیست، بلکه درباره مدیریت زنجیره اتفاقات تاثیرگذار حاصل از تصمیمات و فعالیت‌های نامحدود افراد سازمان و مشتریان آن‌ است.

امکانات سیستم BPMS دیدگاه

این نرم‌افزار امکان تعریف و مکانیزه کردن فرآیندهای خاص‌منظوره را در سازمان‌ها ایجاد می‌کند. این سیستم با یکپارچگی با نرم‌افزارها سازمان را قادر می‌کند فرآیندهای خاص منظوره خود را در راهکارهای دیدگاه طراحی کنند. دوری از هرگونه پراکندگی اطلاعاتی و رابط کاربری، تجمیع و ارائه اطلاعات به کاربر نهایی از مشخصات BPMS دیدگاه‌ست.

مزیت‌های سیستم BPMS دیدگاه

چارگون نسخه جدید نرم‌افزار BPMS دیدگاه را برای انطباق بیشتر با استانداردها و پوشش فرآیندهای اختصاصی طراحی و تولید کرده است. پیاده‌سازی هم‌زمان چند مدل از فرآیند سازمانی و زبان ساده و کارآمد از نقاط قوت نرم‌افزار BPMS است. با قابلیت گزارش‌سازی این نرم افزار برای تولید گزارش‌ دلخواه از بخش‌های مختلف، ابزاری ساده در دسترس کاربران است. جستجو و گزارش‌گیری فرم‌ها براساس فیلدهای اطلاعاتی موجود آن‌ها با ابزار نرم‌افزار BPMS دیدگاه به سادگی قابل انجام است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

کارکرد سیستم‌های مدیریت فرآیند کسب‌ وکار (BPMS)‌

سیستم‌های مدیریت فرآیند کسب‌ وکار (BPMS)‌ مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، شامل ابزارهای متعددی برای طراحی و مدیریت گردش فرم‌های سازمانی است. این نرم‌افزار با گزارش‌های متعدد، ابزاری مطمئن برای نظارت بر تصمیم‌‌ها،اجرای تغییرات و بهینه‌کردن فرآیندهای کاری سازمان محسوب می‌شود. چرخه حیات مدیریت فرآیند کسب و کار شامل مراحل، با اهداف زیر است:

    • طراحی شامل شناسایی فرآیندهای موجود و طراحی فرآیند مطلوب
    • مدل‌سازی شامل شناخت زوایای مختلف فرآیند مطلوب و مدل‌سازی آن
    • پیاده‌سازی شامل انتخاب ابزارهای نرم‌افزاری جهت اجراء فرآیند مطلوب
    • نظارت شامل رهگیری و کنترل اجرای فرآیند

بهینه‌سازی شامل جمع‌آوری اطلاعات درباره کارایی فرآیندها  وروش‌های بهینه‌ براساس مطالعه و مدل‌سازی دقیق کسب‌وکار سازمانی انجام می‌گیرد. در BPMS دیدگاه برخی از گزارشهای فرآیندی در راهکارهااز پیش طراحی وپیاده‌سازی شده‌ و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.