پرش به محتوای اصلی

استقرار اتوماسیون اداری دیدگاه در اداره کل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خراسان شمالی

اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی

پروژه پیاده‌سازی، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار مکاتبات5 از راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه در اداره کل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان شمالی اجرایی شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.


به گزارش روابط عمومی شرکت چارگون، این سازمان با انواع محدودیت‌ها و مشکلات در سیستم اتوماسیون قبلی خود مواجه بوده است که از آن جمله می‌توان به عدم پشتیبانی از سمت شرکت طرف قرارداد، گردش فیزیکی نامه‌ها برای ارسال به نمایندگی‌های شهرستانی، عدم امنیت کامل و یکپارچگی بسترهای ارتباطی و … اشاره کرد.
با استقرار نرم‌افزار مکاتبات5 اتوماسیون اداری دیدگاه در این اداره کل، مجموعه‌ای از قابلیت‌های نرم‌افزاری برای رفع مشکلات موجود مکاتبات اداری در اختیار کاربران قرار گرفته که مهمترین آنها ایجاد سهولت، سرعت و امنیت در گردش اطلاعات است.
بنابر این گزارش،‌ ایجاد ارتباط مستقیم کاربران شهرستان با اداره کل مرکزی، کاهش هزینه‌ها، امنیت مکاتبات، حذف کاغذ و همچنین یکپارچگی و امکان ارتباط مستقیم با سازمان مرکزی کشور از دیگر ارزش‌ افزود‌ه‌های استقرار اتوماسیون اداری دیدگاه در این اداره کل است.
بنا به گفته عباس توکلیان مقدم- مسئول انفورماتیک اداره کل میراث فرهنگی خراسان شمالی، استقرار اتوماسیون اداری دیدگاه با حذف محدودیت‌های جغرافیایی و ارتباطی، این اداره کل را در بستر یکپارچه مکاتباتی کشوری وارد کرده و امکان ارتباط با نقاط مختلف کشور را فراهم کرده است.
وی با اشاره به حضور کلیه کارکنان اداره‌کل میراث فرهنگی و گردشگری خراسان شمالی در کلاس آموزشی بهره‌مندی از نرم‌افزارهای دیدگاه گفت: حذف امور دستی و شیوه‌های سنتی مکاتبات هدف اصلی ما از استقرار مکاتبات دیدگاه است.
به گفته وی،از ویژگی‌های نرم‌افزار مکاتبات5 اتوماسیون اداری دیدگاه که مورد توجه کاربران اداره کل خراسان شمالی قرار گرفته می‌توان به امکان بهره‌مندی از قابلیت‌های نرم‌افزارها با انواع مرورگرهای موجود و همچنین امکان تعامل و گفت‌وگو با سایر کاربران اشاره کرد.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.