پرش به محتوای اصلی

حفظ سلامت جسمی و امنیت روانی همکاران؛ اولویت چارگون برای شکست کرونا

شرکت چارگون برای حفظ سلامت جسمی و روانی پرسنل و همکاران خود در پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده است.

با اعلام شیوع ویروس کرونا در ایران چارگون هم مانند بسیاری از کسب‌وکارهای مختلف، حفظ سلامت روانی و جسمی همکارانش را در اولویت قرار داد و در جلسات متعدد مدیران، این موضوع با پیش‌بینی راه‌کاری‌های احتمالی برای افزایش بهداشت محیط کار و چگونگی کاهش حضور پرسنل در دستور کار قرار گرفت.
فاطمه حسنی- مدیر منابع انسانی چارگون درباره اقدامات چارگون برای افزایش بهداشت محیط کار و حفظ سلامت همکاران گفت: از زمان اعلام شیوع ویروس، اطلاع‌رسانی کاملی درباره راه‌های شیوع بیماری و نکات ایمنی لازم برای پ‍یشگیری از آن به تمامی همکاران چارگون ارسال شد.
به دنبال این اطلاع‌رسانی، اقدامات مختلفی نیز اجرایی شد که از آن جمله می‌توانم به تهیه و تحویل مواد ضدعفونی‌کننده هم برای سطوح مثل میز، تلفن، موس، کیبورد و… هم برای پاکیزه نگه داشتن دست‌ها در تمامی طبقات و پرسنل اشاره کنم. همچنین برای کنترل دمای بدن پرسنل هر صبح و در طول روز دستگاه تب‌سنج در هر دو ساختمان چارگون تعبیه شده تا از سلامت همکاران مطمئن باشیم.
با هدف کاهش تجمع افراد در محیط‌های سربسته، ناهارخوری را تعطیل و از همکاران خواستیم تا برای صرف ناهار پشت میزهایشان بمانند.
غیرفعال کردن سنسور اثر انگشت دستگاه ثبت کارت ساعت‌زنی و ثبت اطلاعات از طریق چهره، قراردادن دستمال کاغذی در ورودی هر طبقه و ورودی آسانسورها برای تماس حداقلی دست‌ها با سطوح مختلف را هم اجرایی کردیم.
همکاران خدماتی ما در چارگون ضدعفونی سطوح و ظروف در هر طبقه را به‌صورت روزانه و دائم انجام می‌دهند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

زیرساخت دورکاری پرسنل را فراهم کرده‌ایم
فاطمه حسنی- مدیر منابع انسانی چارگون خاطر نشان کرد: با وجود همه این تمهیدات، راه‌های متنوعی برای کارکرد پرسنل متناسب با شرایط کاری مثل دورکاری، شیفت‌بندی همکاران و عدم محدودیت در استفاده از مرخصی روزانه و ساعتی را عملیاتی کرده‌ایم.
برای برخی از تیم‌های کاری مانند تیم‌های پشتیبانی و استقرار در راهکارهای مختلف، تیم مالی و حسابداری و مدیریت منابع انسانی که روزهای پایان سال، اوج کارشان است از شیفت‌بندی استفاده کرده‌ایم؛ اما در سایر تیم‌ها با تلاش تیم آی‌تی شرکت و ایجاد زیرساخت‌ها و پهنای باند لازم، زمینه دروکاری پرسنل را فراهم کرده‌ایم.
وی تاکید کرد: درهمین روزهای پ‍ایانی همکارانمان در تیم پشتیبانی منابع انسانی درگیر پروژه‌ای سنگین و حساس برای اجرای دو ابلاغیه قانونی در دستگاه‌های دولتی هستند و شبانه‌روز کار می‌کنند. طبعا حفظ امنیت روانی و سلامت جسمی همکارانمان در چارگون الویت ماست و تلاش می‌کنیم در چارگون هم با تلاش، همکاری جمعی و امید، بحران را پشت سر بگذاریم و کرونا را شکست دهیم.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.