پرش به محتوای اصلی

شفافیت مالی با نرم‌افزار قراردادهای دیدگاه در بانک توسعه صادرات ایران محقق شد

نرم‌افزارهای مالی نرم|‌فزار قراردادهای دیدگاه

 رئیس اداره امور اجرایی مدیریت فاوا در بانک توسعه صادرات ایران معتقد است‌: استقرار نرم‌افزار قراردادها از راهکار مالی دیدگاه در این بانک، شفافیت مالی به همراه داشته است.

مهندس احمدی به استقرار نرم‌افزارهای خرید و تدارکات، انبارداری و نرم‌افزار قراردادهای دیدگاه در بانک توسعه صادارت ایران اشاره کرد و گفت: شفافیت مالی در هزینه‌ها و بودجه‌ریزی اعتبارات، ارزش‌افزوده نرم‌افزارهای مالی دیدگاه هستند.
وی خاطرنشان کرد: تا پیش از استقرار نرم‌افزار قراردادهای دیدگاه به روشی کاملا سنتی و از فرم پیش‌نویس در سیستم مکاتبات اتوماسیون اداری نظرات واحدهای مرتبط را دریافت می‌کردیم و پس از آن برای انعقاد قرارداد یا استعلام‌ها به صورت مستقیم اقدام می‌کردیم.
به گفته وی، اطلاعات و گزارش‌های آماری قراردادهای انجام شده نیز در فایل اکسل جمع آوری و نگهداری می‌شدند تا در صورت لزوم به مدیران ارائه شود.
رییس اجرایی مدیریت فاوا در بانک توسعه صادرات ایران ادامه داد: در حوزه خرید و تدارکات نیز همین روش سنتی و غیرسیستمی حاکم بود.
وی اضافه کرد: کاربران در صورت نیاز به یک کالا، فرم پیش‌نویسی را در سیستم مکاتبات تکمیل و به اداره تدارکات ارسال می کردند. پس از آن دیگر به صورت غیرسیستمی عمل می‌شد و کالاها تهیه و به اداره تدارکات ارسال می‌شدند تا توزیع شوند.
مهندس احمدی تاکید کرد: در حال حاضر همه این فرآیندها با نرم‌افزارهای اختصاصی، هر ۳ حوزه مکانیزه شده‌اند و به دلیل یکپارچگی سیستم‌های دیدگاه در همه حوزه‌ها قابلیت کاربردی و بهره‌برداری دارند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

رییس اداره امور اجرایی مدیریت فاوا در بانک توسعه صادرات ایران، قابلیت گزارشگیری را مهمترین ارزش افزوده نرم‌افزار قردادها از راهکار مالی دیدگاه دانست.
وی گفت: تا پیش از این نرم‌افزار در زمینه گزارش‌های کلی مثل عملکرد سالانه به ویژه در حوزه قراردادها و هزینه‌کردها، مشکلات زیادی داشتیم.
به گفته وی، گزارشگیری از فایل‌های اکسل به دلیل تجمیع و انباشت اطلاعات امکانپذیر نیست.
مهندس احمدی خاطرنشان کرد:‌ استقرار سیستم خرید و تدارکات نیز چرخه درخواست کالا تا تحویل آن را کاملا مکانیزه کرده است. کاربر درخواست سیستمی خود را به حوزه فنی ارسال می‌کند که پس از تایید به حوزه اجراییات و سپس برای تعیین کارگزار به دایره خرید و در نهایت به ریاست اجرایی مدیریت فاوا ارسال می‌شود. با تایید کارپرداز مرحله خرید کالا و توزیع آن در دستور کار قرارمی‌گیرد.
به گفته وی، سیستمی شدن کلیت این چرخه، سرعت، دقت و مطلوبیت انجام کار را افزایش داده است.
وی همکاری کارشناسان چارگون با مدیران بانک برای استقرار مناسب سیستم‌ها و بهره‌وری مطلوب از آنها را فوق‌العاده و حرفه‌ای توصیف کرد.
مهندس احمدی تصریح کرد:‌ معتقدم با کاربری بیشتر سیستم‌ها نیازهای ما برای پوشش مکانیزه در بانک تغییرات بیشتری خواهند یافت که مطمئنا کارشناسان چارگون در این راه به ما کمک خواهند کرد.
وی چارگون را شرکتی کارآمد در حوزه نرم‌افزارهای سازمانی و دارای شخصیتی حرفه‌ای دانست و گفت: بکارگیری سیستم‌ها و تسهیل مدیریت فرآیندها مقاومت سازمانی در جایگزینی و تغییر سیستم‌ها را به طور کامل از بین برده است و همکاران ما همراهی و همکاری مناسبی برای استفاده مطلوب از سیستم‌ها دارند.

درخواست دموی نرم‌افزارهای مالی دیدگاه

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.