عملیاتی‌سازی سیستم پرسنلی دیدگاه از راهکار مدیریت منابع انسانی برای خدمات‌دهی به 700 پرسنل شرکت تیپاکس اکسپرس پارس در دستور کار تیم فنی پروژه چارگون قرار گرفته است.

شرکت تیپاکس اکسپرس پارس پیش از این نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه از راهکار اتوماسیون اداری را برای ساماندهی گردش نامه‌ها و امور اداری نصب و راه‌اندازی کرده بود. این شرکت همچنین از خدمات سرویس‌های ارسال و دریافت فکس و تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE و Link بهره می‌برد. شرکت تیپاکس اکسپرس پارس در همکاری تازه با چارگون نیز عملیاتی‌سازی نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه از راهکار مدیریت منابع انسانی را برای پوشش امور پرسنلی 700 کارمند خود، برگزیده است.
اهمیت سیستم پرسنلی دیدگاه در سازمان‌های بهره‌بردار این است که کلیه سیستم‌های حوزه منابع انسانی و مالی دیدگاه چه مستقیم و چه با واسطه، اطلاعات پرسنلی کارکنان سازمان را از این سیستم دریافت می‌کنند.
سیستم پرسنلی دیدگاه به همراه نرم‌افزار تشکیلات سازمانی از سیستم‌های پایه‌ای حوزه منابع انسانی دیدگاه شمرده می‌شوند و برخلاف بسیاری سیستم‌های مشابه، عملکردی فراتر از مفهوم کارگزینی الکترونیک را ارائه می‌دهد. این نرم‌افزار با هدف متمرکزکردن اطلاعات پرسنل و انجام امور مختلف احکام و پرونده‌های پرسنلی طراحی شده است و با در اختیار داشتن امکانات متعدد، نظارت و کنترل فرآیندهای مرتبط با مدیریت پرسنل را مکانیزه می‌کند.
ساختار منعطف و طراحی داینامیک نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه، بستر مناسبی برای پیاده‌سازی انواع مختلف متدولوژی‌های مدیریت منابع‌انسانی در سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی فراهم کرده است. قابلیت انطباق با قوانین مختلف کشور مانند خدمات کشوری، قانون کار، هیات علمی و … مزیت ویژه‌ این نرم‌افزار به شمار می‌آید.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

امکانات سیستم پرسنلی دیدگاه
• تعریف و ویرایش کلیه اطلاعات و تعاریف پایه به‌صورت پویا و نامحدود
• تعریف تقسیمات کشوری به‌صورت پویا با تقسیم‌بندی کشور، استان، شهرستان، محدوده و روستا
• تعریف و ویرایش انواع عوامل افزایشی شامل گروه‌های تشویقی، گروه‌های ارزیابی و ضرایب افزایش
• امکان تعریف و ویرایش نظام رتبه‌بندی به‌صورت پویا شامل انواع رسته‌ها، رشته‌ها و رتبه‌ها شغلی
• امکان تعریف پارامتریک و نامحدود انواع آئین‌نامه‌ها
• صدور احکام انفرادی و گروهی با گردش کار الکترونیک

اشتراک گذاری :