حضور بانک حکمت ایرانیان در فهرست کاربران نرم‌افزارهای منابع انسانی و لجستیک دیدگاه

مدیر پروژه چارگون از نصب و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای مختلف راهکار منابع انسانی و لجستیک دیدگاه در بانک حکمت ایرانیان خبر داد.
علی قاسم‌پور به روابط عمومی چارگون گفت: تجربه موفق ما در بانک آینده، ‌مدیران بانک حکمت ایرانیان را به بهره‌برداری از سیستم‌های یکپارچه حوزه منابع انسانی و لجستیک دیدگاه ‌ترغیب کرده است.
وی ادامه داد: این بانک در نخستین همکاری خود با چارگون، نرم‌افزارهای انبار و حسابداری انبار، اموال و دارایی‌های ثابت و نرم‌افزار خرید و تدارکات از راهکار لجستیک و نرم‌افزارهای تشکیلات سازمانی، پرسنلی، حقوق و دستمزد،‌ پیشنهادات و ارزیابی عملکرد را از راهکار منابع انسانی مجموعه دیدگاه،‌ برگزیده‌اند.
علی قاسم‌پور درباره ابعاد پروژه بانک حکمت ایرانیان گفت: وجود 1200 کاربر و 1500 پرسنل در این بانک و تاکید مدیران آن بر یکپارچگی و بستر پیوسته ارتباطی پروژه بزرگی را رقم زده است که خوشبختانه چارگون در این زمینه تجربه کافی و کارنامه‌ای موفق دارد.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نرم‌افزارهای حوزه لجستیک دیدگاه در بانک حکمت ایرانیان در حال پیاده‌سازی و نصب هستند و با توجه به نبود سابقه بهره‌برداری از این نرم‌افزارها، تلاش ما این است که تا پایان ماه جاری، راه‌اندازی همه نرم‌افزارها و ورود کامل اطلاعات در آنها را به اتمام برسانیم.
مدیر پروژه چارگون یادآورشد: در حوزه مدیریت منابع انسانی نیز به دلیل عدم پوشش نیازهای بانک به ویژه در حوزه ارائه گزارش‌های تجمیعی توسط نرم‌افزار قبلی و ناقص بودن ساختار اطلاعات،‌ نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه به دلیل انسجام و یکپارچگی و همچنین وجود ابزارهای گزارش‌ساز برای نصب و بهره‌برداری در بانک حکمت ایرانیان انتخاب شده‌اند.
قاسم‌پور با بیان اینکه افزایش کارآیی یکی از بزرگترین چالش‌هایی است که همه سازمان‌ها و نهادهای بزرگ با آن مواجه هستند،‌ افزود:‌ چارگون با تمرکز بر شناخت بازار و نیازهای خاص بانک‌ حکمت ایرانیان سیستم‌های منابع انسانی و لجستیک دیدگاه را متناسب با نیازهای موجود و در جهت افزایش کارایی و بهره‌وری مجموعه بانک، عملیاتی می‌کند که امیدواریم اثرات مثبت آن به زودی در فعالیت‌های بانک، پدیدار شوند.

برچسب ها: , , , , , , , , , ,