پرش به محتوای اصلی

حضور بانک حکمت ایرانیان در فهرست کاربران نرم‌افزارهای منابع انسانی و لجستیک دیدگاه

مدیر پروژه چارگون از نصب و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای مختلف راهکار منابع انسانی و لجستیک دیدگاه در بانک حکمت ایرانیان خبر داد.
علی قاسم‌پور به روابط عمومی چارگون گفت: تجربه موفق ما در بانک آینده، ‌مدیران بانک حکمت ایرانیان را به بهره‌برداری از سیستم‌های یکپارچه حوزه منابع انسانی و لجستیک دیدگاه ‌ترغیب کرده است.
وی ادامه داد: این بانک در نخستین همکاری خود با چارگون، نرم‌افزارهای انبار و حسابداری انبار، اموال و دارایی‌های ثابت و نرم‌افزار خرید و تدارکات از راهکار لجستیک و نرم‌افزارهای تشکیلات سازمانی، پرسنلی، حقوق و دستمزد،‌ پیشنهادات و ارزیابی عملکرد را از راهکار منابع انسانی مجموعه دیدگاه،‌ برگزیده‌اند.
علی قاسم‌پور درباره ابعاد پروژه بانک حکمت ایرانیان گفت: وجود 1200 کاربر و 1500 پرسنل در این بانک و تاکید مدیران آن بر یکپارچگی و بستر پیوسته ارتباطی پروژه بزرگی را رقم زده است که خوشبختانه چارگون در این زمینه تجربه کافی و کارنامه‌ای موفق دارد.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نرم‌افزارهای حوزه لجستیک دیدگاه در بانک حکمت ایرانیان در حال پیاده‌سازی و نصب هستند و با توجه به نبود سابقه بهره‌برداری از این نرم‌افزارها، تلاش ما این است که تا پایان ماه جاری، راه‌اندازی همه نرم‌افزارها و ورود کامل اطلاعات در آنها را به اتمام برسانیم.
مدیر پروژه چارگون یادآورشد: در حوزه مدیریت منابع انسانی نیز به دلیل عدم پوشش نیازهای بانک به ویژه در حوزه ارائه گزارش‌های تجمیعی توسط نرم‌افزار قبلی و ناقص بودن ساختار اطلاعات،‌ نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه به دلیل انسجام و یکپارچگی و همچنین وجود ابزارهای گزارش‌ساز برای نصب و بهره‌برداری در بانک حکمت ایرانیان انتخاب شده‌اند.
قاسم‌پور با بیان اینکه افزایش کارآیی یکی از بزرگترین چالش‌هایی است که همه سازمان‌ها و نهادهای بزرگ با آن مواجه هستند،‌ افزود:‌ چارگون با تمرکز بر شناخت بازار و نیازهای خاص بانک‌ حکمت ایرانیان سیستم‌های منابع انسانی و لجستیک دیدگاه را متناسب با نیازهای موجود و در جهت افزایش کارایی و بهره‌وری مجموعه بانک، عملیاتی می‌کند که امیدواریم اثرات مثبت آن به زودی در فعالیت‌های بانک، پدیدار شوند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.