پرش به محتوای اصلی

تغییر نسل دیدگاه و مهاجرت به مکاتبات ۵ در سازمان امور مالیاتی کشور

تغییر نسل دیدگاه در سازمانی مالیاتی کشور

تغییر نسل دیدگاه و مهاجرت به مکاتبات ۵ در سازمان امور مالیاتی کشور انجام شد. کارشناس استقرار چارگون از تغییر نسل نرم‌افزار مکاتبات از راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه در سازمان امور مالیاتی کشور خبر داد. به گفته فائزه اسلامی کارشناس استقرار حوزه اتوماسیون چارگون این پروژه هم‌اکنون به اتمام رسیده است. در حال حاضر سیستم مکاتبات ۵ در سازمان امور مالیاتی در حال اجراست.

سابقه همکاری با چارگون

سازمان امور مالیاتی کشور از جمله مشتریان قدیمی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه است که همکاری خود را از سال ۱۳۸۸ با چارگون آغاز کرده است. قبل از راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری چارگون ادارات استانی این سازمان امکان ارسال لحظه‌ای و سیستمی مکاتبات اداری را در اختبار نداشتند. همین پراکندگی و تعدد در ادارات شهرستان‌های این سازمان و الزام برای یکپارچگی پایگاه داده مکاتبات اداری، زمینه‌ساز انتخاب مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برای پیاده‌سازی در حوزه اتوماسیون اداری این سازمان شد.

نیازمندی‌های خاص این پروژه موجب انتخاب معماری نیمه‌متمرکز شد که چارگون به کمک سرویس سینک اتوماسیون اداری دیدگاه در سازمان امور مالیاتی کشور پیاده‌سازی کرد. بهره‌برداری از این سرویس موجب حذف عملیات ثبت، ارسال و دریافت نامه‌های فیزیکی در دبیرخانه‌های سازمان شده است. این فرایند سرعت و سهولت چشم‌گیری در تبادل و پیگیری مکاتبات ایجاد کرده و بهره‌وری را در سازمان امور مالیاتی کشور افزایش داده است.

اعلام رضایت سازمان امور مالیاتی کشور از اتوماسیون اداری چارگون

به گفته خانم مهندس جلالی، معاون توسعه مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان نصب و راه‌اندازی دیدگاه این سیستم را به یک ابزار کلیدی در ادارات امور مالیاتی کشور تبدیل کرده است. وی با اشاره به همکاری طولانی‌مدت چارگون با سازمان امور مالیاتی به نقش مثبت نر‌م افزار مکاتبات دیدگاه در ایجاد بلوغ در فرایندهای مکاتباتی اشاره کرد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

پروژه تغییر نسل دیدگاه در سازمان امور مالیاتی کشور

فائزه اسلامی کارشناس حوزه اتوماسیون اداری چارگون با اشاره به پروژه تغییر نسل دیدگاه در سازمان امروز مالیاتی، فرایندهای نصب و پیاده‌سازی مکاتبات ۵ دیدگاه در این سازمان را موفق دانست و اشاره کرد:

در این پروژه عملیات راه‌اندازی مکاتبات ۵ در تمامی ادارات زیرمجموعه این سازمان انجام شد. در نهایت امروز ۲۷ هزار کاربر سیستم‌های مکاتباتی در همه ادارات امور مالیاتی سراسر کشور از امکانات دیدگاه ۵ بهره‌مند شده‌اند. نصب این سیستم‌ها بر روی ۴۲ سرور انجام شده و آموزش‌های لازم به کاربران ارائه شده است.

دیدگاه ۵ جدای از تفاوت‌های بنیادی که به واسطه تغییر در نوع تفکر در معماری خود با نسل‌های ۴ دیدگاه دارد. به دلیل استفاده از یک فریم‌ورک رابط کاربری مدرن تجربه‌ای متفاوت را برای کاربران به ارمغان می‌آورد و مزایای قابل توجهی برای کاربران ایجاد می‌کند.

در دیدگاه ۵ علاوه بر امکان چند مرورگر و چند پلتفرم بون بودن و قطع وابستگی به مرورگر اینترنت اکسپلورر (ie)، بعضی فرایندها مانند الگوی نامه‌ها که قبلاً به صورت دستی انجام می‌شد به صورت مدیریت اتوماتیک و هوشمند انجام ‌می‌شوند. این امر به بهره‌وری و افزایش سرعت کارها منجر شده است.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.