پرش به محتوای اصلی

تامین‌کنندگان

افزایش رقابت و تحولات بازار، روش‌های تأمین اقلام و ارتباط میان خریداران و تأمین کنندگان را تغییر داده است. در شرایط جدید افزایش روابط با تأمین کنندگان و توسعه روابط مشارکتی و پایدار با آنها برای کاهش هزینه‌ها و افزایش انعطاف پذیری در برابر تغییرات بازار ضروری است. با توجه به یکپارچگی این سیستم با نرم‌افزارهای خرید و تدارکات و قراردادها، زمینه گسترش روابط تعاملی و استراتژیک با تأمین‌کنندگان فراهم می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
ویژگی‌های نرم‌افزار سیستم تامین‌کنندگان
مزیتتوضیحات
آرشیو اطلاعات تامین‌کنندگان
  • امکان تعریف انواع گواهینامه‌ها و استانداردها
  • امکان تعریف انواع مستندات مورد نیاز
  • امکان تعریف انواع شاخص‌های مالی
  • ثبت مشخصات تأمین کنند‌گان شامل اطلاعات تماس تأمین کننده، مستندات، خدمات / کالاهای قابل ارائه، توانمندی مالی، تجهیزات، اعضاء، گواهینامه ها/ استانداردها و سوابق قراردادها
  • امکان تعریف انواع  وضعیت‌های اتمام قرارداد
  • امکان تعریف  اقلام اطلاعاتی اجباری جهت تایید بر اساس نیاز مشتری
گزارشات
  • نگه‌داری آرشیو پیمانکاران و اخذ گزارشات مربوط به آن

 

مطالب مرتبط

انبار و حسابداری انبار
انبار و حسابداری انبار

نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار به عنوان حلقه مرکزی حوزه لجستیک دیدگاه، وظیفه مدیریت موجودی و جابجایی کالاهای در حکم ... ادامه مطلب »

خرید و تدارکات
خرید و تدارکات

برنامه‌ریزی و سامان‌دهی فرآیند خرید و تأمین کالا و خدمات، به گونه‌ای که بهترین انتخاب با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین ... ادامه مطلب »

اموال و دارایی‌های ثابت
اموال و دارایی‌های ثابت

سیستم اموال و دارایی‌های ثابت که با هدف پوشش کلیه نیازهای حیطه کاری اموال طراحی شده است، وظیفه مکانیزاسیون و مدیریت ... ادامه مطلب »

قراردادها
قراردادها

ثبت و پیگیری و نگهداری سابقه تغییرات قرارداد از مرحلهٔ تهیه پیش‌نویس تا اتمام آن، کنترل تعدادی و مالی قراردادهای ... ادامه مطلب »

تامین‌کنندگان
تامین‌کنندگان

افزایش رقابت و تحولات بازار، روش‌های تأمین اقلام و ارتباط میان خریداران و تأمین کنندگان را تغییر داده است. در ... ادامه مطلب »

اموال دولتی
اموال دولتی

کنترل گردش اموال در دستگاه‌های اجرایی، صحت ثبت و گردش و پیاده‌سازی فرآیندهای مشمول حساب طبق دستورالعمل حسابداری ابلاغ‌شده توسط ... ادامه مطلب »

دوره های آموزشی نرم‌افزارهای دیدگاه
اعلام تقویم چهارمین دوره آموزش نرم‌افزارهای دیدگاه در سال 98

چهارمین دوره آموزش نرم‌افزارهای دیدگاه برای کارشناسان و رابطین IT دستگاه‌های دولتی و خصوصی از دوم شهریورماه آغاز  می‌شود. به ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.