با آغاز همکاری دانشگاه تبریز و شرکت چارگون از خردادماه سال 1401 برای استقرار نرم افزار حقوق و دستمزد دیدگاه، حدود 2500 کاربر به جمع کاربران مجموعه نرم افزارهای دیدگاه اضافه شد. قابلیت‌ها و امکانات گسترده سامانه حقوق و دستمزد دیدگاه بر محور پوشش‌دهی نیازهای سازمان‌های مختلف در حوزه محاسبه حقوق و مزایای کارکنان طراحی شده است. مزیت ویژه این نرم‌افزار، کارکرد بهینه در سازمان‌هایی با ابعاد بزرگ است. به طوری که محاسبه حقوق و مزایای چندین هزار پرسنل سریع و با دقت انجام می‌شود. از سوی دیگر قابلیت مدیریت یکپارچه فرآیند محاسبه حقوق در نرم‌افزار حقوق و دستمزد برای سازمان‌های پراکنده به ارتقای مدیریت منابع‌انسانی در این سازمان‌ها منجر می‌شود.

فرآیندهای اجراشده در حین استقرار سامانه حقوق و دستمزد دیدگاه در دانشگاه تبریز

  • اصلاحات احکام
  • کانورت اطلاعات حقوقی
  • محاسبات حقوق و صدور فیش
  • خروجی قابل ارائه به تأمین اجتماعی

همکاران چارگون با بازنگری فرآیندها و صدور مجدد احکام دارای مغایرت و اختصاص خط ویژه پشتیبانی برای این دانشگاه، موفق شد این مشکل را حل کند. چالش مهمی که همکاران فنی چارگون در این دانشگاه با آن مواجه شدند، مقاومت کاربری و ایرادات مختلف در احکام این دانشگاه بود که فرآیندهای اداری و حقوقی آنها را با مشکل روبه‌رو کرده بود. دانشگاه تبریز پیش از استقرار این نرم افزار به صورت جزیره‌ای از سیستم‌ها بهره می‌برد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

برخی امکانات شاخص سامانه حقوق و دستمزد دیدگاه

نرم افزار حقوق و دستمزد دیدگاه از امکانات و ویژگی‌های بسیاری برخوردار است. در ادامه به برخی از این امکانات اشاره می‌کنیم:

  • کاهش عملیات تکراری، کنترل‌های زمان‌بر و در نتیجه اتلاف زمان، بین حوزه اداری و حوزه مالی سازمان
  • پیش‌نویس سند براساس شابلن سیستم مالی موجود در سازمان (در مواردی که سازمان از سیستم مالی دیدگاه استفاده نمی‌کند)
  • تعریف نحوه محاسبه اقساط وام، پس‌انداز و پرداخت نامتناوب در الگوهای حقوق
  • مشاهده آرشیو فیش‌های حقوقی شخصی از طریق منوی اداری
  • تعریف انواع بیمه، بازنشستگی، مالیات، مأموریت، عیدی، سنوات و خرید مرخصی از طریق فرمول‌نویسی

نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه

نرم افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه کلیه فرآیندها و مفاهیم این حوزه از استخدام تا بازنشستگی کارکنان را پوشش می‌دهند. با نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه، امکان نگهداری کلیه اطلاعات کارکنان براساس فرآیندهای جذب، صدور انواع حکم و قرارداد و…پوشش داده می‌شود. انطباق با قوانین مختلف خدمات کشوری، قانون کار، هیئت علمی و … مزیت ویژه‌ این نرم‌افزار است.
سامانه حقوق و دستمزد دیدگاه نیز در واقع با محاسبه حقوق و مزایای کارکنان بر اساس اطلاعات دریافتی از سایر سیستم‌های حوزه منابع‌ انسانی، ابزاری کارآمد برای بهینه‌سازی چرخه منابع انسانی و مالی در ساختار سازمانی و اداری است.
نرم‌افزار پرسنلی از سیستم‌های پایه‌ای راهکار منابع انسانی دیدگاه است که امکان نگهداری کلیه سوابق و اطلاعات کارکنان، تکمیل اطلاعات پرونده، صدور انواع حکم و یا قرارداد و … را به طور اتوماتیک در خود جای داده است.
نرم افزار حضور و غیاب چارگون نیز به عنوان نرم‌افزار کنترل تردد کارکنان در سازمان استفاده می‌شود. با ثبت اطلاعات کارکرد پرسنل و تهیه گزارشات ساعات حضور و غیاب کارکنان و ارسال خودکار این داده‌ها به نرم افزار حقوق و دستمزد دیدگاه، نقش مهمی در محاسبه حقوق کارمندان ایفا می‌کند.

درخواست دموی نرم افزارهای دیدگاه در بستر وب و موبایل
درخواست دموی نرم افزارهای دیدگاه در بستر وب و موبایل

اشتراک گذاری :