پرش به محتوای اصلی

استقرار سامانه حقوق و دستمزد دیدگاه در دانشگاه تبریز

تجربه کارمند

با آغاز همکاری دانشگاه تبریز و شرکت چارگون از خردادماه سال 1401 برای استقرار نرم افزار حقوق و دستمزد دیدگاه، حدود 2500 کاربر به جمع کاربران مجموعه نرم افزارهای دیدگاه اضافه شد. قابلیت‌ها و امکانات گسترده سامانه حقوق و دستمزد دیدگاه بر محور پوشش‌دهی نیازهای سازمان‌های مختلف در حوزه محاسبه حقوق و مزایای کارکنان طراحی شده است. مزیت ویژه این نرم‌افزار، کارکرد بهینه در سازمان‌هایی با ابعاد بزرگ است. به طوری که محاسبه حقوق و مزایای چندین هزار پرسنل سریع و با دقت انجام می‌شود. از سوی دیگر قابلیت مدیریت یکپارچه فرآیند محاسبه حقوق در نرم‌افزار حقوق و دستمزد برای سازمان‌های پراکنده به ارتقای مدیریت منابع‌انسانی در این سازمان‌ها منجر می‌شود.

فرآیندهای اجراشده در حین استقرار سامانه حقوق و دستمزد دیدگاه در دانشگاه تبریز

  • اصلاحات احکام
  • کانورت اطلاعات حقوقی
  • محاسبات حقوق و صدور فیش
  • خروجی قابل ارائه به تأمین اجتماعی

همکاران چارگون با بازنگری فرآیندها و صدور مجدد احکام دارای مغایرت و اختصاص خط ویژه پشتیبانی برای این دانشگاه، موفق شد این مشکل را حل کند. چالش مهمی که همکاران فنی چارگون در این دانشگاه با آن مواجه شدند، مقاومت کاربری و ایرادات مختلف در احکام این دانشگاه بود که فرآیندهای اداری و حقوقی آنها را با مشکل روبه‌رو کرده بود. دانشگاه تبریز پیش از استقرار این نرم افزار به صورت جزیره‌ای از سیستم‌ها بهره می‌برد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

برخی امکانات شاخص سامانه حقوق و دستمزد دیدگاه

نرم افزار حقوق و دستمزد دیدگاه از امکانات و ویژگی‌های بسیاری برخوردار است. در ادامه به برخی از این امکانات اشاره می‌کنیم:

  • کاهش عملیات تکراری، کنترل‌های زمان‌بر و در نتیجه اتلاف زمان، بین حوزه اداری و حوزه مالی سازمان
  • پیش‌نویس سند براساس شابلن سیستم مالی موجود در سازمان (در مواردی که سازمان از سیستم مالی دیدگاه استفاده نمی‌کند)
  • تعریف نحوه محاسبه اقساط وام، پس‌انداز و پرداخت نامتناوب در الگوهای حقوق
  • مشاهده آرشیو فیش‌های حقوقی شخصی از طریق منوی اداری
  • تعریف انواع بیمه، بازنشستگی، مالیات، مأموریت، عیدی، سنوات و خرید مرخصی از طریق فرمول‌نویسی

نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه

نرم افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه کلیه فرآیندها و مفاهیم این حوزه از استخدام تا بازنشستگی کارکنان را پوشش می‌دهند. با نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه، امکان نگهداری کلیه اطلاعات کارکنان براساس فرآیندهای جذب، صدور انواع حکم و قرارداد و…پوشش داده می‌شود. انطباق با قوانین مختلف خدمات کشوری، قانون کار، هیئت علمی و … مزیت ویژه‌ این نرم‌افزار است.
سامانه حقوق و دستمزد دیدگاه نیز در واقع با محاسبه حقوق و مزایای کارکنان بر اساس اطلاعات دریافتی از سایر سیستم‌های حوزه منابع‌ انسانی، ابزاری کارآمد برای بهینه‌سازی چرخه منابع انسانی و مالی در ساختار سازمانی و اداری است.
نرم‌افزار پرسنلی از سیستم‌های پایه‌ای راهکار منابع انسانی دیدگاه است که امکان نگهداری کلیه سوابق و اطلاعات کارکنان، تکمیل اطلاعات پرونده، صدور انواع حکم و یا قرارداد و … را به طور اتوماتیک در خود جای داده است.
نرم افزار حضور و غیاب چارگون نیز به عنوان نرم‌افزار کنترل تردد کارکنان در سازمان استفاده می‌شود. با ثبت اطلاعات کارکرد پرسنل و تهیه گزارشات ساعات حضور و غیاب کارکنان و ارسال خودکار این داده‌ها به نرم افزار حقوق و دستمزد دیدگاه، نقش مهمی در محاسبه حقوق کارمندان ایفا می‌کند.

درخواست دموی نرم افزارهای دیدگاه در بستر وب و موبایل
درخواست دموی نرم افزارهای دیدگاه در بستر وب و موبایل

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.