پرش به محتوای اصلی

بهره‌برداری دانشگاه جهرم از مزیت‌های نرم‌افزارهای راهکار لجستیک دیدگاه

خبرنامه راهکار لجستیک دیدگاه محصول شرکت چارگون

نرم‌افزارهای راهکار لجستیک دیدگاه شامل نرم‌افزارهای انبار، خرید و تدارکات و اموال و همچنین اپلیکیشن جمعدار همراه  و سیستم‌هایی از راهکارهای منابع انسانی و مالی در دانشگاه جهرم استقرار یافتند.

 

نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه

مدیریت متمرکز و آنلاین دارایی‌های سازمان باتوجه به تاثیر مستقیم بر بهره وری و درآمد سازما‌ن‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و همین امر لزوم استفاده از نرم‌افزارهای جامع و یکپارچه در راهکار لجستیک دیدگاه را برجسته‌تر می‌کند.
اداره کارآمد انواع انبارها با پراکندگی جغرافیایی، کنترل دقیق ورود و خروج کالاها، پیگیری و رهگیری موجودی کالا و وضعیت اموال و دارائی‌های ثابت، نیازمند ابزار راهبردی و سیستم‌های کارآمد و متناسب با فناوری روز هستند.
نرم‌افزارهای راهکار لجستیک دیدگاه با استفاده از نرم‌افزارهای وب و موبایل امکاناتی برای مدیریت فرآیندهای مدیریت کالا و خدمات در سیستم‌های انبار و اموال در سازمان‌ها و شرکت‌ها فراهم می‌کند. این مجموعه نر‌م‌افزاری امکان کاربری مستقل در انبارهای غیرمتمرکز را فراهم می‌کند و در کنار استقلال عملیاتی، امکان مدیریت مرکزی و دریافت گزارشات و اطلاعات تجمیعی مورد نیاز در هر لحظه میسر خواهد بود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

 مزیت‌ها:

فرآیند‌محور کردن مدیریت کالا خدمات و دارایی‌ها از جمله اصولی است که معمولا در سازمان‌ها مغفول واقع می‌‌شوند. در محصولات دیدگاه تلاش شده است تا برای ترغیب سازمان‌های بهره‌بردار اهمیت ویژه‌ای به پیاده‌سازی این اصل در راهکار لجستیک، مبذول شود. این توجه ویژه را می‌توان در جنس طراحی محصولات دیدگاه به خوبی مشاهده کرد.
مثلا در طراحی اپلیکیشن جمع‌دار رویکردی فرآیند‌محور، تعبیه شده که در آن علاوه بر کیفیت و کارآمدی اپلیکیشن و خدمات‌دهی به سازمان‌های مشتری‌، به کارکرد تعاملی این برنامه‌ها و ایجاد یک خط مشخص فرآیند محور که از کارمند شروع و به کارمند ختم شود، نیز توجه شده است.
به این معنی که یک کارمند از هر بخش و واحدی در سازمان می‌تواند با استفاده از اپ انبار دیدگاه، لیست اموال و دارایی‌های در اختیار خود را ببیند، درخواست کالا بدهد و همچنین وضعیت درخواست کالاهایش را پیگیری کند‌؛ این درحالی است که همزمان مدیران مجموعه نیز بر روی همه این فرآیندها نگرش کنترلی دارند.

دموی راهکار لجستیک و نرم‌افزارهای انبار و اموال

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.