موسسه علوم و فنون کیش به نرم‌افزار مدیریت کسب و کار دیدگاه مجهز شد

دامنه همکاری چارگون و موسسه آموزشی علوم و فنون کیش با فروش لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و نرم‌افزارهای حوزه نرم‌افزار مدیریت کسب و کار دیدگاه توسعه یافت.

این نرم‌افزار با هدف مکانیزه کردن برخی از فرآیندهای خاص‌منظوره در این موسسه نصب و بهره‌برداری می‌شود. این سیستم با یکپارچگی با سایر نرم‌افزارها سازمان را قادر می‌کند فرآیندهای خاص منظوره خود را در راهکارهای دیدگاه طراحی کنند. جلوگیری از پراکندگی اطلاعاتی و ارائه تجمیع داده‌ها به کاربر نهایی از مشخصات نرم‌افزار مدیریت کسب و کار دیدگاه‌ در موسسه آموزشی علوم و فنون کیش، خواهد بود.

مزیت‌های سیستم BPMS دیدگاه
چارگون نسخه جدید نرم‌افزار BPMS دیدگاه را برای انطباق بیشتر با استانداردها و پوشش فرآیندهای اختصاصی طراحی و تولید کرده است. پیاده‌سازی هم‌زمان چند مدل از فرآیند سازمانی و زبان ساده و کارآمد از نقاط قوت نرم‌افزار BPMS است. با قابلیت گزارش‌سازی این نرم‌ افزار برای تولید گزارش‌ دلخواه از بخش‌های مختلف، ابزاری ساده در دسترس کاربران است. جستجو و گزارش‌گیری فرم‌ها براساس فیلدهای اطلاعاتی موجود آن‌ها با ابزار نرم‌افزار BPMS دیدگاه به سادگی قابل انجام است.
سیستم‌های مدیریت فرآیند کسب‌ وکار (BPMS)‌ مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، شامل ابزارهای متعددی برای طراحی و مدیریت گردش فرم‌های سازمانی است. این نرم‌افزار با گزارش‌های متعدد، ابزاری مطمئن برای نظارت بر تصمیم‌‌ها، اجرای تغییرات و بهینه‌کردن فرآیندهای کاری سازمان محسوب می‌شود. چرخه حیات مدیریت فرآیند کسب و کار شامل مراحل، با اهداف زیر است:

  • طراحی  و  شناسایی فرآیندهای موجود و طراحی فرآیند مطلوب
  • مدل‌سازی با شناخت زوایای مختلف فرآیند
  • پیاده‌سازی و انتخاب ابزارهای نرم‌افزاری برای اجرا
  • نظارت، رهگیری و کنترل اجرای فرآیند

موسسه آموزشی علوم و فنون کیش با بیش از 72 مرکز آموزشی در 17 استان کشور، 1500 مدرس و بالغ بر 360 هزار زبان آموز، از بزرگترین متولیان آموزش زبانهای خارجی در کشور محسوب می‌شود. این موسسه در حال حاضر به سیستم‌های اتوماسیون اداری دیدگاه مجهز شده و نرم‌افزار مکاتبات اداری  و اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه در این مجموعه با 200 کاربر، بهره‌برداری می‌شوند.

برچسب ها: , , , , , , , , , ,