شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات با هدف ایجاد تحول در ساختار مکاتباتی و فرآیندهای اداری خود نرم‌افزار مکاتبات‌5 و اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه را برگزید.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، مدیران شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات، خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه را برای نخستین همکاری خود با چارگون انتخاب کرده‌اند.
شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات،در نخستین گام، نرم‌افزار مکاتبات اداری حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه را برای کاربران اداری خود برگزیده است. این نرم‌افزار از جمله نخستین محصولاتی است که توسط کارشناسان شرکت چارگون و مطابق با تکنولوژی‌های روز طراحی و تولید شده است.
پیاده‌سازی انواع معماری‌های خاص و ویژه برای دبیرخانه‌های مختلف، جداسازی پیش‌نویس‌ها از مستندات رسمی، قابلیت اجرای نرم‌افزار دیدگاه در مرورگرهای Safari، Chrome، Firefox، IE و گردش الکترونیک مکاتبات و نامه‌ها را از بزرگترین مزیت‌های نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه می‌توان برشمرد. نرم‌افزار مکاتبات حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه با سال‌ها تجربه کاربری در بیش از هزار سازمان‌ مشتری از کامل‌ترین و پرکاربردترین نرم‌افزارهای سازمانی در کشور است.
شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات همچنین اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه را برای ایجاد زمینه دسترسی آسان مدیران به کارتابل‌های روزانه‌اشان را خریداری کرده است. دیدگاه همراه محصولات نرم‌افزاری شرکت چارگون بر روی پلتفرم همراه شامل موبایل، تبلت و … است که گزیده‌ای از عملیات‌های پُرکاربرد برخی از نرم‌افزارهای دیدگاه را دارا هستند. اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه، پوشش برخی از عملیات‌‌های نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه را بر روی موبایل در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این اپلیکشن با قابلیت‌هایی مانند مشاهده و ارجاع نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها و تبدیل آنها به نامه و همچنین دریافت پیام‌ها و ارجاع آنها، لزوم حضور مدیران در سازمان‌های مشتری را مرتفع و زمینه انجام عملیات روزانه در هر مکان و زمان را برای آنها فراهم می‌کند.
لازم به ذکر است که مدیریت این پروژه در شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات را جناب آقای مهدی راد از سوی چارگون بر عهده دارد.

اشتراک گذاری :