اپلیکیشن‌های موبایلی دیدگاه همراه در حوزه مکاتبات، جلسات و پیشخوان برای بهر‌برداری در 5 سازمان بهره‌بردار نرم‌افزارهای دیدگاه به کاربران این مجموعه‌ها عرضه شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در همکاری‌های جدید با فدراسیون بوکس و دانشگاه صنعتی همدان، ارائه خدمات، نصب و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار مکاتبات از دیدگاه همراه در دستور کار تیم فنی چارگون قرار گرفته است.
در ادامه این همکاری‌ها نیز دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران و شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز به زودی به نرم‌افزار جلسات و شرکت TransInvest به نرم‌افزار پیشخوان از دیدگاه همراه مجهز می‌شوند.
دیدگاه همراه، پلتفرم موبایلی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه است که در حال حاضر تعدادی اپلیکیشن با قابلیت‌هایی از نرم‌افزارهای مختلف تحت وب دیدگاه به سازمان‌های مشتری ارائه می‌‌شود. این پلتفرم با قابلیت کاربری در موبایل، ‌تبلت و …. و با هدف ایجاد دسترسی مدیران سازمان‌ها به کارتابل‌های اداری و انجام امور، امکانات متعددی از نرم‌افزارهای یکپارچه تحت وب دیدگاه طراحی شده‌ است تا کاربران بتوانند در هر مکان و زمانی به راحتی کارهای خود را انجام دهند.
اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه از سوی مدیران و تصمیم‌گیران سازمان‌های کاربر  با هدف بهره‌برداری از برخی قابلیت‌های نرم‌افزار مکاتبات تحت وب دیدگاه برای انجام امور اداری و روزانه صورت گرفته است. این اپلیکیشن با قابلیت‌هایی مانند مشاهده و ارجاع نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها و تبدیل آنها به نامه و همچنین دریافت پیام‌ها و ارجاع آنها، لزوم حضور مدیران در سازمان‌های مشتری را مرتفع و زمینه انجام عملیات روزانه اتوماسیون اداری را برای آنها ایجاد می‌کند.
نسل جدید اپلیکیشن جلسات همراه نیز با رویکرد گفتمان سازمانی طراحی و تولید شده است. از قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به پوشش کلیه مراحل جلسات مانند ثبت، لغو، ویرایش قبل و در حین جلسه و نهایی‌سازی آن، ایجاد جلسات تکرار شونده، ارسال دعوت‌نامه به مدعوین خارج از سازمان، افزودن تقویم دیگر کارمندان و اتاق جلسات و مشاهده جزئیات آنها با داشتن دسترسی، افزودن دستور جلسه و مدیریت زمان آن اشاره کرد.
اپلیکیشن پیشخوان دیدگاه همراه نیز یکی از پرکاربردترین عملیات‌های پیشخوان تحت وب مجموعه دیدگاه را بر روی موبایل در اختیار کاربران می‌گذارد. امکان مشاهده، درخواست یا تایید مرخصی‌ها، ماموریت‌ها و همچنین گزارشات شخصی و قسمت کاری، توسط این اپلیکیشن برای کاربران دیدگاه همراه میسر می‌شود.
گفتنی است؛ در حال حاضر که شرکت اپل به دلیل تحریم‌های وضع شده علیه کشورمان از پذیرش نسخه‌های جدید برنامه‌های موبایلی ایرانی در App Store خودداری و حتی شروع به حذف آنها کرده، امکان دانلود و نصب اپلیکیشن‌های دیدگاه همراه از طریق وب‌سایت رسمی شرکت چارگون فراهم است.

اشتراک گذاری :