مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات آبفای زنجان تاکید کرد: پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه زمینه راه‌اندازی میز خدمت الکترونیک و ارائه خدمات استاندارد به مردم را فراهم کرده است.

پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه در آبفای زنجان
پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه در آبفای زنجان

مهندس جمال براتی تاکید کرد: با توجه به اهمیت فاصله‌گذاری اجتماعی تمام خدمات قابل ارائه به مردم در چهارچوب استاندارد مشخص شده از طرف شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از طریق پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه، قابلیت عرضه عمومی دارد.
وی با اشاره به بهر‌ه‌برداری نرم‌افزارهای یکپارچه دیدگاه در راهکارهای مالی، لجستیک، منابع انسانی و اتوماسیون اداری در شرکت آبفای زنجان تاکید کرد: نرم‌افزارهای دیدگاه، کارآمد‌ترین و کامل‌ترین مجموعه نرم‌افزاری در حوزه سازمانی‌ست که یکپارچگی نرم‌‌افزارهای آن، مزیتی قابل توجه برای مشتریان چارگون است.
وی با اشاره به پوشش مکانیزه بسیاری از فرآیندهای جاری در آبفای زنجان گفت: تلاش کرد‌ه‌ایم تا همه فرآیندهای موجود را با نرم‌افزارهای دیدگاه پوشش بدهیم؛به همین دلیل یکی از شرکت‌هایی هستیم که بیشترین نرم‌افزارها را از چارگون خریداری کرده‌ایم.
وی اضافه کرد: استقرار نرم‌افزارهای مختلف و پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه ما را به میز خدمت الکترونیک و دستیابی به جایگاه ویژه در حوزه دولت الکترونیک نزدیک کرده است و در این زمینه، موفق بوده‌ایم.
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات آبفای زنجان از توسعه همکاری با چارگون با بهره‌برداری از محصولات دیدگاه همراه خبر داد و افزود: معتقدیم زیرساخت‌های دیدگاه همراه در راستای دور کاری همکاران کمک زیادی به مجموعه می‌کند.
براتی ادامه داد: با توجه به توسعه روز‌افزون ابزارهای کاربردی در گوشی‌های همراه، آبفای زنجان برنامه‌های زیادی در حوزه اتوماسیون اداری ،GIS، خدمات مشترکین و …تدارک دیده است که دیدگاه همراه می‌تواند آنها را محقق کند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

تجربه بهره‌برداری از پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی تهران

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات آبفای زنجان یادآور شد: بکارگیری نرم‌افزارهای دیدگاه علاوه بر بهبود فرایندها باعث حذف کاغذ در ساختار اداری شده و مدیریت سبز در سازمان شده و از نظر صرفه‌جویی هزینه‌ای هم دستاوردهای قابل ملاحظه‌ای داشته است.
به گفته وی در حاضر فرآیندهای حوزه منابع انسانی از ثبت ورود و خروج پرسنل، ثبت و درخواست ماموریت‌ها، همچنین درخواست و خرید کالا، تدارک آموزش پرسنل،تشکیلات سازمانی، رفاه و درمان و وام در آبفای زنجان مکانیزه شده‌اند.
مهندس براتی تاکید کرد: تمام نرم افزارهایی که به حوزه منابع انسانی ارتباط دارند را در ساختار شرکت مستقر کرده‌ایم تا پاسخگوی نیازهای پرسنل در شرایط و موقعیت‌های مختلف مانند دورکاری باشند.
وی افزود: با استفاده از سیستم تشکیلات سازمانی توانسته‌ایم به منابع انسانی شرکت را سر و سامان بدهیم و اطمینان داشته باشیم که همه کارکنان به حقوق خودشان می‌رسند.
به گفته وی، تجهیز ساختاری شرکت آبفای زنجان به نرم‌افزارهای مختلف ذیذگاه افزایش کیفیت خدمات رسانی به پرسنل و مردم را به دنبال داشته است.

اشتراک گذاری :