عرضه اتوماسیون اداری دیدگاه به 6 سازمان مشتری چارگون

نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه برای ایجاد تحول در ساختار مکاتباتی و داخلی به 6 سازمان مشتری چارگون، عرضه شد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه برای نصب و استقرار در صندوق پژوهش و فناوری کریمه، شرکت آسان سرمایه‌گستر ایرانیان، شرکت نیرو آتیه صبا و شهرداری دزج در دستور کار تیم فنی چارگون قرار گرفته است.
علاوه بر نرم‌افزار مکاتبات در شرکت رهپویان پردازش گستر صحرا نرم‌افزار جلسات و در بیمارستان بین‌المللی ولیعصر(عج) تبریز، اپلیکیشن مکاتبات همراه عملیاتی می‌شوند. از راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه همچنین استقرار چند سرویس مانند ECE  و LINK ،سرویس ارسال و دریافت فکس و ایمیل نیز در این سازمان‌ها،نهایی شده است.
نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در کسب وکارهای مختلف علاوه بر حذف کاغذ از ساختار اداری و مکانیزه کردن مکاتبات، پیگیری نامه‌ها، آرشیو و مدیریت اسناد را نیز در حوزه اتوماسیون اداری به مدیران و کاربران اعطاء می‌کند.
این نرم‌افزار با قابلیت‌هایی مانند استفاده هم‌زمان از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window)، عدم نیاز به آپدیت office، وجود امکانات تعاملی و گفت‌و‌گو chat ،collaboration ،Drag and drop انجام تعاملات درون سازمانی و مکاتبات بین کاربران را به طرز چشمگیری، آسان کرده است.
اتوماسیون اداری دیدگاه همراه که گزیده‌ای از عملیات‌های پُرکاربرد برخی از نرم‌افزارهای این حوزه را داراست، امکان انجام عملیات اداری در هر زمان و مکانی را برای مدیران و کاربران مهیا کرده است. ارائه اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه، با پوشش برخی از عملیات‌‌های نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه و پوشش مفاهیم مختلف اتوماسیون اداری زمینه دسترسی و مشاهده نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها و تبدیل آنها به نامه و دریافت پیام‌ها و ارجاع آنها، امکان دسترسی به کارتابل مدیریتی را در خود جای داده است.
شرکت چارگون در مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه به مفهوم اتوماسیون اداری از زاویه جدیدی توجه کرده است. در این زاویه نگاه، مجموعه گسترده‌ای از تعاملات مکاتباتی، سازمانی و پاسخگویی به حجم وسیع و متنوعی از فرآیندهای سازمان مورد توجه واقع شده است.
راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه از مجموعه نرم‌افزارهای مکاتبات اداری، جلسات،‌ کارها، مدیریت اسناد و سامانه پیشخوان ارباب رجوع تشکیل شده‌است. این نرم‌افزارها در حوزه اتوماسیون اداری علاوه بر پوشش مکانیزه مکاتبات اداری و آرشیو مستندات و اسناد، راهکارهایی برای افزایش بهره‌وری،‌ صرفه‌جویی در هزینه‌های مالی،سرمایه‌های انسانی و پویایی سازمانی را برای سازمان‌ها به دنبال دارند.

برچسب ها: , , , , , , , , , ,