پرش به محتوای اصلی

تغییر نسل نرم‌افزارهای دیدگاه در شرکت مهندسین مشاور عمران ایران

مسئول حساب شرکت مهندسین مشاور عمران ایران از تغییر نسل نرم‌افزارهای دیدگاه در این شرکت و آغاز بهره‌برداری از نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه در این مجموعه خبر داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

‌علیرضا صفری در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: شرکت مهندسین مشاور عمران ایران از سال 92 به جمع کاربران دیدگاه اضافه شد‌ه‌اند و در حال حاضر از نرم‌افزارهای متعددی در راهکارهای اتوماسیون‌اداری، مالی، لجستیک و منابع‌ انسانی بهره‌ می‌برند.
وی ادامه داد: به دنبال اعلام حضور داوطلبانه چارگون در سازمان‌های مشتری برای بازنگری و بررسی مجدد کارکرد نرم‌افزارهای دیدگاه و رفع موانع و مشکلات کاربران به همراه کارشناسان چارگون در شرکت مهندسین مشاور عمران ایران نیز حضور یافتیم و برای ترمیم و توسعه‌ کارکردهای نرم‌افزارهای دیدگاه در این مجموعه، برنامه‌های عملیاتی ارائه کردیم.
شرکت مهندسین مشاور عمران ایران در حال حاضر از نرم‌افزارهای مکاتبات5، مدیریت اسناد و فرم‌ها از سیستم‌های اتوماسیون اداری و  نرم‌افزارهای پرسنلی،‌ حضور و غیاب و حقوق و دستمزد از راهکار منابع انسانی دیدگاه بهره‌ می‌برد.
این شرکت همچنین از نرم‌افزارهای اموال و دارایی‌های ثابت و انبار و حسابداری انبار در حوزه لجستیک و از نرم‌افزارهای خزانه‌داری،‌ حسابداری مالی و قراردادها در امور مالی خود بهره می‌برد.
در تغییر نسل نرم‌افزارهای دیدگاه در شرکت مهندسین مشاور عمران ایران علاوه بر نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه و بکارگیری قابلیت‌ها و فیچرهای جدیدآن، نرم‌افزار BPMS5 نیز در این مجموعه نصب و راه‌اندازی شده است.
لازم به ذکر است که شرکت چارگون در مسیر فعالیت خود برای افزایش رضایتمندی مشتریانش در ابتکاری جدید، داوطلبانه به سراغ سازمان‌های مشتری می‌رود و با بازنگری و بررسی مجدد کارکرد نرم‌افزارهای دیدگاه برای موانع و مشکلات احتمالی آنها برنامه عملیاتی ارائه می‌کند. مسئول حساب هر سازمان مشتری وظیفه ارتباط‌ و بررسی فرآیندها و روال‌ها را برعهده دارد تا با گزارش‌گیری صحیح و دقیق،‌ پیشنهادهای خود را برای ارتقای سطح بهره‌وری مجموعه دیدگاه در سازمان‌های مشتری به مدیران و تصمیم‌سازان هر مجموعه ارائه کند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.