دامنه همکاری‌های مشترک چارگون و بانک آینده با ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای مدیریت فرآیندها و اتوماسیون اداری دیدگاه، گسترده شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، مدیران بانک آینده پس از انتخاب سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه برای نصب و استقرار در این مجموعه، در همکاری جدید خود، عملیاتی‌سازی  نسل جدید نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه شامل نرم‌افزار کارها، جلسات، سامانه پیشخوان ارباب رجوع، مکاتبات5 و اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه را برگزیده‌اند.
نرم‌افزاهای دیدگاه پیش از این با استقرار سیستم‌های مکاتبات4،‌ حقوق ودستمزد، وام، بیمه مکمل، آموزش، حضور و غیاب، پرسنلی، تشکیلات سازمانی و مهمانسرا برای ارائه خدمات به 4 هزار و 500 پرسنل در بانک آینده راه پیدا کرد. توسعه نفوذ این مجموعه نرم‌افزاری سپس با استقرار نرم‌افزارهای حوزه مالی و لجستیک و انبارداری دیدگاه ادامه پیدا کرد.
در حال حاضر بانک آینده به نرم‌افزارهای قراردادها، حسابداری تجمیعی، حسابداری مالی و خزانه‌داری از راهکار مالی دیدگاه نیز مجهز شده است. از راهکار لجستیک دیدگاه نیز نرم‌افزارهای خرید و تدارکات، معاملات وتشریفات، انبار و حسابداری انبار، اموال و دارایی‌های ثابت، املاک و مستغلات و اپلیکیشن جمعدار دیدگاه همراه در این بانک، عملیاتی شده‌اند.
بانک آینده از حدود 4 سال پیش با هدف کاهش مکاتبات کاغذی، بالابردن سرعت و دقت در انجام امور مکاتباتی، اداری وهمچنین پشتیبانی کامل فرآیندها و چرخه‌های مربوط به مدیریت زمان پرسنل، مدیریت کارها، جلسات و اطلاعات سازمانی نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری و منابع انسانی دیدگاه را انتخاب کرد.
شرکت چارگون در مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه به مفهوم اتوماسیون اداری از زاویه جدیدی توجه کرده است. در این زاویه نگاه، مجموعه گسترده‌ای از تعاملات مکاتباتی، سازمانی و پاسخگویی به حجم وسیع و متنوعی از فرآیندهای سازمان مورد توجه واقع شده است.
راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه از مجموعه نرم‌افزارهای مکاتبات اداری، جلسات،‌ کارها، مدیریت اسناد و سامانه پیشخوان ارباب رجوع تشکیل شده‌است. این نرم‌افزارها در حوزه اتوماسیون اداری علاوه بر پوشش مکانیزه مکاتبات اداری و آرشیو مستندات و اسناد سازمان راهکارهایی برای افزایش بهره‌وری،‌ صرفه‌جویی در هزینه‌های مالی و سرمایه‌های انسانی و پویایی سازمانی را برای سازمان‌ها به دنبال دارد.

اشتراک گذاری :