پرش به محتوای اصلی

نرم افزار حقوق و دستمزد

در انتهای فرآیند نظام جبران خدمات، محاسبه حقوق و مزایای پرسنل و نیز تولید اسناد مربوط به پرداخت‌ها قرار می‌گیرد. نرم‌افزار حقوق و دستمزد دیدگاه نیز در همین راستا در راهکار مدیریت منابع ‌انسانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه قرار گرفته و طراحی آن به‌گونه‌ایست که از طریق تعریف دسترسی، کاربر این سیستم، از واحد مالی سازمان نیز می‌تواند به اجرای فرآیندهای موردنظر اقدام کند.

سيستم حقوق و دستمزد، وظيفه محاسبه حقوق و مزاياي پرسنل و نيز توليد اسناد مربوط به پرداخت‌ها را به‌عهده دارد. اين سيستم ارتباط تنگاتنگي با سيستم پرسنلي داشته و كليه احكام صادره در اين سيستم، بصورت اتوماتیک مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه چه تأثیری در سازمان‌ها دارد؟

تولید اتوماتیک سندهای پرداخت جهت تأمین اعتبار و صدور سند قطعی در نرم‌افزارهای مالی و حسابداری دیدگاه نیز این چرخه را کامل می‌کند.

امکانات نرم افزار حقوق و دستمزد دیدگاه

نکات شاخص نرم افزار حقوق و دستمزد دیدگاه

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه

برای افزایش راحتی کاربران محترم و کاهش دغدغه آن‌ها بسیاری از عملیات منوی پیشخوان نرم‌افزار‌های تحت وب دیدگاه در حوزه منابع انسانی، در برنامه موبایلی پبشخوان همراه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

مشاهده و دریافت گزارش‌های حضور و غیاب شخصی و پرسنل زیرمجموعه از ویژگی‌های شاخص اپ موبایل پیشخوان است.

دانلود اپ موبایل

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه در پلتفرمهای مختلف

نرم افزار حقوق و دستمزد چه مزیت‌هایی دارد؟

قابلیت مدیریت یکپارچه فرآیند محاسبه حقوق در نرم‌افزار «حقوق و دستمزد» برای سازمان‌های پراکنده به ارتقای مدیریت منابع انسانی در این سازمان‌ها منجر می‌شود. مزایای نرم افزار حقوق و دستمزد چارگون برای سازمان‌های مختلف بدون در نظر گرفتن ابعاد یا ساختار دولتی و خصوصی آنها قابل توجه و بااهمیت است. در ادامه به برخی از این مزیت‌ها اشاره می‌کنیم:

اتوماتیک کردن فرآیند پرداخت حقوق پرسنل

سیستم حقوق و دستمزد، با اتوماتیک کردن بخش‌های اصلی از فرایند محاسبه حقوق و مزایای پرسنل، پرداخت‌ حقوق را در واحدهای منابع انسانی و مالی تسهیل می‌کند. این سیستم ارتباط تنگاتنگی با سیستم پرسنلی داشته و كلیه احكام صادره در این سیستم، به صورت اتوماتیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ارتباط مکانیزه نرم‌افزار «حقوق و دستمزد» با سایر نرم‌افزارهای دیدگاه موجب می‌شود اطلاعات حکمی کارکنان به طور اتوماتیک از سیستم پرسنلی دریافت شود و پس از محاسبه کارکرد با توجه به اطلاعات تردد ثبت شده در نرم افزار حضور و غیاب، محاسبات حقوق و مزایا در نرم‌افزار حقوق و دستمزد انجام شود.

بین سیستم حقوق و دستمزد و سایر نرم‌افزارهای حوزه منابع انسانی دیدگاه محصول شرکت چارگون ارتباط «در لحظه» طراحی شده است. این قابلیت بسیاری از فرایندهای تكراری، كنترل‌های زمان‌بر و در نتیجه اتلاف زمان، بین حوزه اداری و حوزه مالی سازمان را كاهش می‌دهد.

مزیت یکپارچگی نرم افزار حقوق و دستمزد با سیستم مالی حسابداری

طراحی این نرم‌افزار به‌گونه‌ای انجام شده که از طریق تعریف دسترسی، کاربر این سیستم، از واحد مالی سازمان هم می‌تواند به اجرای فرآیندهای موردنظر خود اقدام کند.

اگر مجموعه‌ای که از نرم افزار حقوق و دستمزد چارگون استفاده می‌کند، سیستم‌های حسابداری مالی دیدگاه را هم در اختیار داشته باشد، می‌تواند از مزیت یکپارچگی مجموعه نرم افزارهای چارگون بهره‌مند شود. این یعنی تولید اتوماتیک سندهای پرداخت جهت تأمین اعتبار و صدور سند قطعی در نرم‌افزارهای مالی و حسابداری دیدگاه انجام می‌شود. به این ترتیب سیستم، چرخه مالی پرداخت حقوق را به صورت اتوماتیک کامل می‌کند.

در مواردی که شرکت یا سازمان از سیستم‌های مالی دیدگاه استفاده نمی‌کند، امکان ایجاد پیش‌نویس سند براساس شابلن سیستم حسابداری مالی سازمان در نرم‌افزار دیده شده است.

 

دانشگاه پیام نور

گفت‌وگو با آقای محمد حاجی محمدعلی، مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام نور کشور:

کارکرد راهکار جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در دانشگاه پیام نور، حذف سیستم‌های جزیره‌ای و پوشش یکپارچه‌ فرآیندها با وجود تنوع نظام‌های حقوقی قابل توجه بوده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم‌افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است

با این مطلب بیشتر آشنا شویم

سيستم حقوق و دستمزد، وظيفه محاسبه حقوق و مزاياي پرسنل و نيز توليد اسناد مربوط به پرداخت‌ها را به‌عهده دارد. اين سيستم ارتباط تنگاتنگي با سيستم پرسنلي داشته و كليه احكام صادره در اين سيستم، بصورت اتوماتیک مورد استفاده قرار مي‌گيرد. ارتباط «در لحظه» بين سيستم حقوق و دستمزد و سایر نرم‌افزارهای حوزه سيستم منابع انساني به‌گونه‌اي طرح گرديده است كه از بسياري عمليات تكراري، كنترل‌هاي زمانبر و در نتيجه اتلاف زمان، بين حوزه اداري و حوزه مالي دستگاه كاهش مي‌يابد.

اطلاعات بیشتر اطلاعات کمتر