پرش به محتوای اصلی

نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه؛ارائه‌‌دهنده خدمات به 6 هزار پرسنل شرکت خوشگوار مشهد

نرم‌افزار پرسنلی

 6 هزار  پرسنل شرکت خوشگوار مشهد با عملیاتی‌سازی سیستم‌های اتوماسیون اداری و نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در فهرست کاربران چارگون قرار گرفتند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، مدیریت شرکت خوشگوار مشهد در نخستین اقدام با خرید نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه، گامی جدی برای پویایی بیشتر ساختار سازمانی مجموعه خود برداشت.
این شرکت با خرید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه برای 2 هزار کاربر اتوماسیون، زمینه مکانیزاسیون کامل مکاتبات اداری ساختار سازمانی مجموعه را فراهم کرده‌است.
از راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه همچنین نرم‌افزارهای جلسات، تابلو اعلانات، کارها، مدیریت اسناد، دیدگاه همراه و سرویس‌های فکس، ایمیل، ECE و نیز نصب و راه‌اندازی شده است.
بنابراین گزارش عملیاتی‌سازی نرم‌افزار BPMS  از راهکار مدیریت فرآیندهای دیدگاه نیز برای پوشش نیازهای خاص منظوره در شرکت خوشگوار مشهد در دستور کار قرار گرفته است.
استقرار سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه، انتخاب دیگر مدیریت شرکت خوشگوار مشهد بوده است.
بر اساس این همکاری، 6 هزار نفر از پرسنل این مجموعه امور مرتبط با حوزه منابع انسانی و پرسنلی خود را با بکارگیری سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در حوزه‌های مختلف به صورت مکانیزه انجام می‌دهند.
نرم‌افزارهای ارزیابی عملکرد، بیمه مکمل، پرسنلی، پیشنهادات‌، تهسیلات رفاهی، تشکیلات سازمانی از جمله محصولات مستقر شده در شرکت خوشگوار مشهد هستند.
در ادامه استقرار نرم‌افزارهای منابع ‌انسانی دیدگاه، نرم‌افزارهای جذب و استخدام، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد، مدیریت مزایا، وام و سیستم نظرسنجی نیز در این مجموعه عملیاتی می‌شوند.
شرکت چارگون با تمرکز بر شناخت بازار و نیازهای خاص سازمان‌های ایرانی به تحلیل و طراحی سیستم‌های جامع و یکپارچه منابع انسانی دیدگاه پرداخته‌ است. سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه به سازمان‌ها این امکان را می‌دهند که علاوه بر مکانیزه‌ کردن کلیه فرآیندهای مدیریت منابع انسانی از اتلاف منابع جلوگیری کنند.
نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه کلیه فرآیندها و مفاهیم مورد نظر مدیران و کارشناسان این حوزه از بدو جذب و استخدام تا بازنشستگی کارکنان را پوشش می‌دهند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در همایش روز جهانی کاربردپذیری 90
حضور شرکت چارگون در همایش روز جهانی کاربردپذیری 90

همایش روز جهانی کاربردپذیری روز پنج‌شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۰ با حمایت و حضور شرکت چارگون، در دانشگاه علم و فرهنگ ... ادامه مطلب »

برگزاری هفتمین سمینار توسعه منابع انسانی با حضور شرکت چارگون
برگزاری هفتمین سمینار توسعه منابع انسانی با حضور شرکت چارگون

هفتمین سمینار منابع انسانی کشور، توسط مؤسسه مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی و با همکاری انجمن مدیریت منابع انسانی و ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.