پرش به محتوای اصلی

اعطای وام بدون دردسر

نرم افزار مدیریت وام، ابزاری ضروری برای سازمان‌هایی است که به دنبال ساده‌سازی، کارآمدتر کردن و دقیق‌تر کردن فرآیندهای وام‌دهی خود هستند. این نرم افزار با خودکارسازی وظایف، امور ارزیابی اعتبار، تسهیل محاسبات وام، پیگیری وصول مطالبات و ارائه گزارش‌های دقیق مدیریتی، به سازمان‌ها کمک می‌کند تا بر وام‌های خود نظارت داشته باشند و ریسک را به حداقل برسانند.

با استفاده از نرم افزار وام و تسهیلات، سازمان‌ها می توانند تجربه کاربری بهتری را برای پرسنل خود فراهم کنند. همچنین کارکنان همواره به جزئیات وام درخواستی خود، اقساط و میزان بدهی و… دسترسی دارند.

معرفی نرم افزار وام دیدگاه

نرم افزار وام دیدگاه، فرایند دریافت وام توسط کارکنان، پرداخت اقساط، یادآوری پرداخت قسط و.. را بهبود می‌بخشد.

امکانات نرم افزار وام و تسهیلات دیدگاه

درخواست دمو

نکات شاخص نرم افزار وام و تسهیلات دیدگاه

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه

برای افزایش راحتی کاربران محترم و کاهش دغدغه آن‌ها بسیاری از عملیات منوی پیشخوان نرم افزار‌های تحت وب دیدگاه در حوزه منابع انسانی، در برنامه موبایلی پبشخوان همراه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

در این اپلیکیشن امکان مشاهده وام‌های فعال و تسویه شده توسط کاربر وجود دارد. همچنین مشاهده و دریافت گزارش‌های حضور و غیاب شخصی و پرسنل زیرمجموعه از ویژگی‌های شاخص اپ موبایل پیشخوان است.

دانلود اپ موبایل

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه در پلتفرمهای مختلف

نرم افزار وام و تسهیلات چه مزیت‌هایی دارد؟

توجه به دغدغه‌های مالی و شرایط از پیش تعیین نشده معیشت زندگی کارمندان در هر سازمان یکی از مهم‌ترین جنبه‌های مدیریت منابع انسانی، پشتیبانی و یا رفاهی در سازمان‌ها است. بر همین اساس لزوم تخصیص و مدیریت اعطای وام‌ها با در نظر گرفتن شرایط نظارتی و کنترلی و برقراری ارتباط با نرم افزارهای پرداخت و گردش درخواست‌ها و نظارت بر میزان اقساط باقی‌مانده در بازه‌های زمانی مختلف، لزوم استفاده از نرم افزارهای رفاهی در کنار سایر نرم افزارهای منابع انسانی رو بیش از پیش الزامی نموده است.

بر همین اساس نرم افزار رفاهی وام از مجموعه نرم افزاری «دیدگاه»، امکان تعریف انواع وام های مختلف را فراهم نموده است؛ به گونه‌ای که در کنار پیشخوان کارمندان، به راحتی هر پرسنل در هر زمان امکان ثبت و ارسال درخواست و مشاهده وضعیت درخواست تا زمان تأیید را در هر لحظه به صورت آنلاین در اختیار خواهد داشت، همچنین مدیریت وام‌های اعطاء شده، تعدیل یا تجمیع اقساط، تسویه، مشاهده و پرداخت اقساط دستی یا کسر از نرم افزار حقوق و دستمزد به صورت دوره‌ای همراه با انجام محاسبات، انتقال وام به ضامن و درخواست یارانه و یا طراحی و صدور انواع معرفی‌نامه در کنار ابزارهای گزارش‌ساز پارامتریک و محیطی کاملاً مبتنی بر وب از جمله ویژگی‌ها و قابلیت‌های این نرم افزار است. همچنین سایز مزایای این نرم‌افزار عبارتست از:

  • صرفه جویی در زمان و هزینه: با حذف فرآیندهای دستی و سنتی، در زمان و هزینه‌های سازمان صرفه‌جویی می‌شود.
  • افزایش دقت و سرعت: محاسبه اتوماتیک اقساط و کسر مستقیم از حقوق و دستمزد، خطاهای انسانی را به حداقل می‌رساند.
  • بهبود نظم و انضباط: با ایجاد نظم و انضباط در امور مربوط به وام ها، رضایت کارکنان و مراجعین افزایش می‌یابد.
  • دسترسی آسان به اطلاعات: امکان مشاهده سوابق و جزئیات وام ها توسط کارکنان و مراجعین در هر زمان و مکان

دانشگاه پیام نور

گفت‌وگو با آقای محمد حاجی محمدعلی، مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام نور کشور:

کارکرد راهکار جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در دانشگاه پیام نور، حذف سیستم‌های جزیره‌ای و پوشش یکپارچه‌ فرآیندها با وجود تنوع نظام‌های حقوقی قابل توجه بوده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است

راهنمای جامع نرم افزار وام و تسهیلات

«نرم افزار وام و تسهیلات» به عنوان بخشی از زیرمجموعه رفاهی حوزه نرم افزارهای منابع انسانی دیدگاه، امکان تعریف انواع وام‌های مختلف و کنترل مدارک و درج اطلاعات ضامنین و حتی محاسبه سود حاصله بر اساس فرآیندها، ضوابط حاکم در سازمان را به صورت کاملاً پویا و یکپارچه در کنار نرم افزارهای منابع انسانی «دیدگاه» فراهم نموده است.

از طریق نرم افزار وام و تسهیلات و بخش پیشخوان کارکنان، هر پرسنل امکان ثبت و ارسال درخواست و مشاهده وضعیت درخواست تا زمان تأیید وام را خواهد داشت. مدیریت وام‌های اعطا شده، تعدیل یا تجمیع اقساط، تسویه، مشاهده و پرداخت اقساط دستی یا کسر از نرم افزار حقوق و دستمزد نیز توسط نرم افزار وام انجام می‌شود.

توجه به دغدغه‌های مالی و شرایط از پیش تعیین نشده معیشت زندگی کارمندان در هر سازمان یکی از مهم‌ترین جنبه‌های مدیریت منابع انسانی، پشتیبانی و یا رفاهی در سازمان‌ها است. بر همین اساس لزوم تخصیص و مدیریت اعطای وام‌ها با در نظر گرفتن شرایط نظارتی و کنترلی و برقراری ارتباط با نرم افزارهای پرداخت و گردش درخواست‌ها و نظارت بر میزان اقساط باقی‌مانده در بازه‌های زمانی مختلف، لزوم استفاده از نرم افزارهای رفاهی در کنار سایر نرم افزارهای منابع انسانی رو بیش از پیش الزامی نموده است.

بر همین اساس نرم افزار رفاهی وام از مجموعه نرم افزاری «دیدگاه»، امکان تعریف انواع وام های مختلف را فراهم نموده است؛ به گونه‌ای که در کنار پیشخوان کارمندان، به راحتی هر پرسنل در هر زمان امکان ثبت و ارسال درخواست و مشاهده وضعیت درخواست تا زمان تأیید را در هر لحظه به صورت آنلاین در اختیار خواهد داشت، همچنین مدیریت وام‌های اعطاء شده، تعدیل یا تجمیع اقساط، تسویه، مشاهده و پرداخت اقساط دستی یا کسر از نرم افزار حقوق و دستمزد به صورت دوره‌ای همراه با انجام محاسبات، انتقال وام به ضامن و درخواست یارانه و یا طراحی و صدور انواع معرفی‌نامه در کنار ابزارهای گزارش‌ساز پارامتریک و محیطی کاملاً مبتنی بر وب از جمله ویژگی‌ها و قابلیت‌های این نرم افزار است.

امکان تعریف انواع مدارک مورد نیاز جهت دریافت وام، یارانه وام و معرفی‌نامه وام، امکان تعریف انواع وثیقه مورد نیاز جهت دریافت وام، یارانه وام و معرفی‌نامه وام، امکان تعریف انواع اشتغال جهت مشخص نمودن وضعیت‌ ضامن‌های وام، امکان تعریف پارامتر‌هایی جهت امتیازدهی به پرسنل درخواست‌کننده وام، امکان تعریف آیتم‌های وام، بر اساس نیاز‌های سازمان و امکان تخصیص انواع وام به درخواست‌های وام، یارانه وام و معرفی‌نامه وام از جمله امکاناتی است که نرم افزار وام و تسهیلات چارگون به کاربران ارائه می‌دهد.

اطلاعات بیشتر اطلاعات کمتر