پرش به محتوای اصلی

نرم افزار تشکیلات سازمانی

تشکیلات سازمانی یکی از سیستم‌های پایه‌ای حوزه منابع انسانی است که امکان نگهداری تمام اطلاعات مربوط به پست‌های سازمانی را از سنوات قبل تاکنون فراهم می‌کند. در اين سيستم تمامی ویرایش‌های ساختار مصوب سازمان ثبت شده، به نحوی كه تمام مستندات، تاريخچه‌ها، وظايف و اطلاعات مرتبط به سهولت قابل دسترسی است.

در اين سيستم آخرين ساختار مصوب هميشه موجود و در اختيار است. بدين صورت كه می‌توان با انتخاب ساختار، مستندات، تاريخچه‌ها، وظايف و تمام اطلاعات مورد نظر در خصوص ساختار فعلی مصوب را در اختيار داشت.

نرم افزارهای منابع انسانی دیدگاه چه تأثیری در سازمان‌ها دارد؟

ارتباط نرم افزار «تشکیلات سازمانی» با‌ سایر سیستم‌های منابع‌ انسانی به خصوص نرم افزار پرسنلی موجب مکانیزه شدن مفاهیم کارگزینی شده و بستر تعالی سازمانی را ایجاد می‌کند.

امکانات نرم افزار تشکیلات سازمانی دیدگاه

درخواست دمو

نکات شاخص نرم افزار تشکیلات سازمانی دیدگاه

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه

برای افزایش راحتی کاربران محترم و کاهش دغدغه آن‌ها بسیاری از عملیات منوی پیشخوان نرم افزار‌های تحت وب دیدگاه در حوزه منابع انسانی، در برنامه موبایلی پبشخوان همراه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

مشاهده و دریافت گزارش‌های حضور و غیاب شخصی و پرسنل زیرمجموعه از ویژگی‌های شاخص اپ موبایل پیشخوان است.

 

دانلود اپ موبایل

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه در پلتفرمهای مختلف

نرم افزار تشکیلات سازمانی دیدگاه چه مزیت‌هایی دارد؟

نرم افزار پرسنلی دیدگاه با قابلیت‌های پیشرفته خود، برنامه‌ریزی نیروی انسانی را به سطحی عمیق‌تر ارتقا می‌دهد. این نرم‌افزار با کنترل دقیق شرایط احراز و مدیریت تصدی کارکنان به شما کمک می‌کند تا نیروی انسانی خود را به طور کارآمدتر مدیریت کنید، از تناسب مهارت‌ها و تخصص‌ها با نیازهای سازمان خود اطمینان حاصل کنید و راندمان و اثربخشی نیروی انسانی خود را افزایش دهید.

علاوه بر این، نرم افزار پرسنلی دیدگاه امکان نمایش و چاپ تاپ چارت تشکیلات سازمانی به صورت عمودی و افقی را فراهم می‌کند. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا ساختار سازمانی خود را به طور کامل درک کنید، نقاط قوت و ضعف ساختار سازمانی خود را شناسایی کنید و تصمیمات آگاهانه‌تر و دقیق‌تر در مورد ساختار سازمانی خود اتخاذ کنید.

دانشگاه پیام نور

گفت‌وگو با آقای محمد حاجی محمدعلی، مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام نور کشور:

کارکرد راهکار جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در دانشگاه پیام نور، حذف سیستم‌های جزیره‌ای و پوشش یکپارچه‌ فرآیندها با وجود تنوع نظام‌های حقوقی قابل توجه بوده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است

راهنمای جامع نرم افزار تشکیلات سازمانی

واحد تشکیلات به منظور نگهداری کلیه اطلاعات واحدهای کاری و پست‌های سازمانی، به همراه تاریخچه‌ها و کلیه مشخصات واحدها و پست‌ها به همراه وظایف مربوطه، در سازمان‌ها و شركت‌ها مورد استفاده قرار می‌گيرد. وظایف واحد تشکیلات در برخی از سازمان‌ها به دلیل تعاملات نزدیک با واحد کارگزینی،‌ در اداره كارگزينی/امور اداری (يا همان نرم افزار پرسنلي) انجام می‌گردد، ولي در سازمان‌های بزرگ در واحد مستقلی تحت عنوان «اداره تشکیلات» صورت می‌پذيرد.

واحد تشکیلات هر سازمان به طور کل محل نگهداری کلیه اطلاعات مربوط به پست‌ها از سنوات قبل تاکنون است. عموماً به عنوان يكی از زيرسيستم‌های نرم افزار پرسنلی مطرح و مورد استفاده است. در اين سيستم آخرين ساختار مصوب هميشه موجود و در اختيار است. بدين صورت كه می‌توان با انتخاب ساختار، مستندات، تاريخچه‌ها، وظايف و كليه اطلاعات مورد نظر در خصوص ساختار فعلی مصوب را در اختيار داشت. همچنين نياز است كه نسبت تغييرات، ويرايش‌‌ها‌ و جابه‌جايی‌های مربوط به پست‌ها و واحدهای سازمانی را نيز تفكيک و در اختيار داشت.

اطلاعات بیشتر اطلاعات کمتر