اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره

شاهین اکبریان طبری

شاهین اکبریان طبری

در مردادماه ۱۳۵۳ در شهر تهران متولد شد. او که موسس شرکت چارگون است و مدت ۱۳ سال در سمت مدیرعامل برای اعتلای چارگون تلاش کرده‌است، در حال حاضر رئیس هیئت مدیره گروه شرکت‌های‌ چارگون و شرکت خدمات مشتریان چارگون به فعالیت مشغول است. وی فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک و یک کارشناس تولید نرم‌افزار حرفه‌ای است. در سال ۱۳۷۸ با توانی محدود اما عزمی راسخ برای پرکردن خلاء موجود در حوزه نرم‌افزار وارد عرصه فناوری اطلاعات کشور شد. شاهین طبری با نگاهی رو به جلو و بهره‌گیری از همراهی کارشناسانی نخبه، شرکتی را بنا نهاد که امروز به عنوان یک بنگاه اقتصادی موفق و یکی از برترین‌های حوزه نرم‌افزار کشور به کارآفرینی و خدمت‌رسانی مشغول است.

باور شاهین طبری به کاری که انجام می‌دهد و ماموریتی که برای خود متصور است، حتی در نگاه نخست کاملاً مشهود است. اعتقاد به نیروی انسانی چارگون بعنوان سرمایه‌های اصلی این شرکت از دیگر مشخصه‌های بارز مدیریتی اوست. تاثیرگذاری، سخت‌کوشی و قدرت ایجاد انگیزه در سایرین از دیگر مشخصه‌های فردی او است که چارگون را برای عبور از گذرگا‌ه‌های پرچالش یاری می‌کند. وی علاوه بر فعالیت گسترده در حوزه نرم‌افزار کشور، به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای، در عرصه سلامت و ورزش نیز حضور موثری دارد.

فرزاد رحمانی

فرزاد رحمانی

به سال ۱۳۵۴ در شهر شیروان متولد شد و تحصیلات تکمیلی خود را در رشته مهندسی کامپیوتر، گرایش نرم‌افزار به پایان رساند. او در سال ١٣٨٧ به مجموعه چارگون پیوست و به واسطه تجربه و توان مدیریتی بالا، از آن‌زمان تاکنون عهده‌دار جایگاه‌های کلیدی بوده است.

در نخستین گام، او بعنوان معاون امورمشتریان اقدام به سازماندهی مجدد تیم‌های تخصصی استقرار و پشتیبانی شرکت نمود و همین مهم زمینه‌ساز تحولی گسترده در فرآیندهای رسیدگی به امور مشتریان و کسب و کار شرکت شد.

وی که در کارنامه شغلی خود مدیریت نرم‌افزار و سیستم‌های اطلاعاتی شرکت تام ایران خودرو را داشت، به سرعت به حلقه مدیریت استراتژیک چارگون پیوست و عضویت در هیئت مدیره چارگون را پذیرفت. رحمانی از آذرماه سال ١٣٩٠ بعنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره، هدایت گروه شرکت‌های چارگون را بعهده گرفته و طی این مدت باوجود چالش‌های گسترده در کسب و کار بنگاه‌ها به‌ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان، توانسته رشد و موفقیت شرکت چارگون را با شتاب و استحکام بیشتری محقق سازد.

در نگاه ایشان موفقیت یک شرکت نرم افزاری از مسیر «رضایت مشتریان» و «توانمندی نیروی انسانی» می‌گذرد و همین اعتقاد موجب آن شد تا اقدام به تاسیس اولین زیرمجموعه گروه‌ شرکت‌‌های چارگون، با محوریت انجام فعالیت‌های تخصصی مشاوره، استقرار و پشتیبانی سیستم‌ها و همچنین پایش مداوم وضعیت مشتریان نماید. او نخستین مدیرعامل این شرکت بود.

در کنار تجربه مدیریتی، همواره تلاش کرده تا به کسب و انتقال دانش فنی نیز بپردازد که در همین راستا تالیف کتب و تدریس دوره‌های تخصصی از علاقمندی‌های وی بوده است.

آشنایی کامل با اصول کار تیمی از ویژگی‌های بارز این مدیرعامل جوان است. خصوصیات فردی مانند دوراندیشی، بهره‌گیری از هوش هیجانی و قدرت تفکر استراتژیک، توان سازماندهی و هدایت نیروی انسانی، همچنین تسلط کامل بر فرآیندهای تولید و ارائه خدمات نرم‌افزار و همچنین اعتقاد به جوانان متخصص کشور عزیزمان، او را به مدیری شایسته، موثر و موفق بدل کرده‌ است.

احسان پرتو

احسان پرتو

متولد ۱۳۶۱ و یکی از استعدادهای درخشان کشور است. این دانشجوی توانمند رشته کامپیوتر که از همان بدو تاسیس در کنار چارگون قرار گرفت، با توان و پشتکار خود موفقیت را برای بسیاری از پروژه‌‌های بزرگ و سرنوشت‌ساز نخستین روزهای چارگون رقم زد.

مدیر پروژه تولید نرم‌افزار، مدیریت طرح و برنامه و معاونت توسعه مدیریت و منابع ردپای حضور تاثیرگذار او در این شرکت است. وی در حال حاضر یکی از اعضای هیئت مدیره گروه‌ شرکتهای چارگون و همچنین مدیرعامل شرکت خدمات مشتریان چارگون می باشد.

چهره آرام و مصمم احسان پرتو بازتابی از ذهن ساختاریافته و ایده‌پرداز او است. خوش‌فکری، کنجکاوی و دانش او از فناوری‌های روز دنیا از دیگر خصوصیات بارز او بوده و مطالعات وسیع در زمینه مدیریت و هدایت نوین سازمانی او را به یکی از ارکان اصلی شرکت چارگون مبدل کرده‌است.