پرش به محتوای اصلی

نرم افزار مدیریت اموال (اموال دولتی و شرکتی)

نرم افزار اموال و دارایی ثابت وظیفه ثبت و نگهداری اطلاعات جمع‌داری و ریالی اموال و تغییر و تحولات اموال را بر عهده دارد. خروجی‌های مورد نیاز بر اساس نظام نوین اموال دولتی پس از طی فرایند و همچنین گزارش‌های دوره‌ای حسابداری اموال از سیستم دریافت می‌شود. همچنین کارمندان علاوه بر مشاهده اموال در اختیار خود می‌توانند درخواست‌های مرتبط با اموال خود را ثبت و پیگیری کنند.

معرفی نرم افزار مدیریت اموال دیدگاه

نرم افزار مدیریت اموال دیدگاه، فرایند ثبت و نگهداری اطلاعات جمع‌داری و ریالی اموال و تغییر و تحولات و موجودی اموال را بهبود می‌بخشد.

ویژگی‌های نرم افزار مدیریت اموال (اموال دولتی و شرکتی)

درخواست دمو

نکات شاخص نرم افزار مدیریت اموال و دارایی ثابت

اپ انباردار دیدگاه همراه

با استفاده از برنامه موبایلی انباردار دیدگاه سازمان‌ها می‌توانند فرآیند انبارگردانی کالاهای خود را تسریع کنند. در برنامه موبایلی انباردار، کاربر می‌تواند با وارد کردن نام کالا و نام انبار موجودی کالا در آن انبار را به راحتی استعلام کند.

دانلود اپ موبایل

نرم افزار مدیریت اموال (اموال دولتی و شرکتی) چه مزیت‌هایی دارد؟

سازمان‌ها در صنایع مختلف با بهره‌گیری از مزیت‌های نرم افزار مدیریت اموال و دارایی ثابت «دیدگاه» ثبت و نگهداری اطلاعات جمع‌داری و ریالی اموال و تغییر و تحولات آنها را به صورت مکانیزه انجام می‌دهد. این نرم افزار با قابلیت‌های فراوانی از جمله امکان صدور درخواست عملیات دارایی (نقل و انتقال، اسقاط، مازاد) توسط کارکنان، تضمینی برای اجرای دستورالعمل‌ها و بخش‌نامه‌های کنترل و مدیریت اموال و تهیه گزارش‌های استاندارد و شفاف در سازمان‌ها است.

بانک توسعه صادرات ایران

خانم مهندس میرمعزی مسئول دایره فنی امکان‌سنجی و شناخت بانک توسعه صادرات ایران:

با نصب سیستم لجستیک چارگون بخش عمده‌ای از کارها از درخواست کالا تا خرید، تدارکات و مدیریت اموال در انبارهای مختلف بانک برخلاف روش دستی قبلی، به صورت مکانیزه انجام می‌شوند.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است

راهنمای جامع نرم افزار مدیریت اموال

نرم افزار اموال و دارایی ثابت وظیفه مدیریت اموال و دارایی، اطلاعات طبقه دارایی، اختصاص مال به پرسنل و امکان استقرار دارایی، همچنین وظیفه ثبت و نگهداری کلیه عملیات‌ جابه‌جایی، خروج، بیمه دارایی در سازمان‌های دولتی و خصوصی بر عهده دارد. همچنین مدیریت استهلاک اموال سازمان‌های خصوصی و پوشش کامل کلیه فرآیند‌های مندرج در بخش‌نامه‌های اداره کل اموال دولتی، از دیگر امکانات این نرم‌افزار است.

ايجاد اموال به شكل خودكار پس از ثبت رسيد انبار برای اموال خريداری‌شده، تهيه گزارش‌ از اموال تحویلی به واحد‌ها،‌ تهيه گزارش‌ از مشخصات فنی اموال و هم‌خوانی نرم افزار با جمع‌دار دیدگاه همراه جهت صورت‌برداری اموال به صورت بارکدی از مزیت‌های نرم افزار مدیریت اموال دیدگاه است.

سازمان‌ها در صنایع مختلف با بهره‌گیری از مزیت‌های نرم افزار اموال و دارایی ثابت «دیدگاه» ثبت و نگهداری اطلاعات جمع‌داری و ریالی اموال و تغییر و تحولات آنها را به صورت مکانیزه انجام می‌دهد. این نرم افزار با قابلیت‌های فراوانی از جمله امکان صدور درخواست عملیات دارایی (نقل و انتقال، اسقاط، مازاد) توسط کارکنان، تضمینی برای اجرای دستورالعمل‌ها و بخش‌نامه‌های کنترل و مدیریت اموال و تهیه گزارش‌های استاندارد و شفاف در سازمان‌ها است.

امکان صدور درخواست عملیات دارایی (نقل و انتقال، اسقاط، مازاد) توسط کلیه پرسنل سازمان (بر اساس دسترسی) از طریق منوی پیشخوان، ثبت و اسکن صورت‌جلسه مرتبط با هر عملیات، امکان تعریف الگو جهت تهیه نسخه چاپی از اموال تحویلی به پرسنل، امکان تعریف روال شماره‌گذاری برچسب دارایی برای هر امین اموال و واحد سازمانی به صورت مجزا، امکان چاپ بارکد اموال به صورت تفکیکی و تجمیعی، امکان مشاهده آرشیو درخواست‌ عملیات مال و امکان مشاهده اموال در اختیار پرسنل توسط مدیریان و امنای اموال و دریافت نسخه چاپی از جمله امکانات نرم افزار مدیریت اموال دولتی و شرکتی است.

اطلاعات بیشتر اطلاعات کمتر