پرش به محتوای اصلی

نرم‌افزار دیدبان

نرم‌افزار دیدبان با هدف پشتیبانی پیشگیرانه در سازمان‌های مشتری طراحی، تولید و به سازمان‌های کاربر دیدگاه، عرضه شده است. این نرم‌افزار زمینه نظارت و کنترل بر سلامت کارکرد نرم‌افزارهای دیدگاه را فراهم می‌کند.

معرفی نرم‌افزار دیدبان و خدمات پشتیبانی فنی

با نرم‌افزار دیدبان منابع و عملکرد سرور و سامانه نرم‌افزاری مشتریان مورد پایش دقیق قرار می‌گیرد و با اطلاع‌رسانی به موقع به مشتری از بروز ناپایداری و اختلال در عملکرد سامانه‌ دیدگاه جلوگیری می‌شود.

امکانات نرم‌افزار دیدبان

درخواست دمو

نکات شاخص نرم‌افزار دیدبان

عملکرد نرم‌افزار دیدبان

سازمان‌های مشتری چارگون در همه حوزه‌های نرم‌افزاری می‌توانند درخواست خود را به منظور نصب و پیاده‌سازی نرم‌افزار دیدبان در سایت مطرح کنند.

درخواست نصب نرم‌افزار دیدبان

نرم افزار دیده‌بان

نرم‌افزار دیدبان چه مزیت‌هایی دارد؟

نرم‌افزار دیدبان ابزاری کنترلی در اختیار کارشناسان فناوری اطلاعات سازمان‌های مشتری قرار می‌دهد که با همکاری چارگون وضعیت سیستم را زیر نظر داشته باشند و در مواقع نیاز با انجام اقدامات به موقع از مشکلات و اختلالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری جلوگیری کنند.

استانداری سمنان

محمدحسن مداح رییس اداره ارتباطات و امنیت استانداری سمنان:

عملیاتی کردن نرم‌افزار دیدبان دیدگاه، دانش و تخصص کارشناسان فنی چارگون را برای رفع مشکلات احتمالی در اختیار استانداری قرار داده است. با استفاده از این نرم‌افزار، بسیاری از دغدغه‌ها و نگرانی‌های ما در زمینه اختلال سرورها و از دست رفتن اطلاعات مرتفع شده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم‌افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است