اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره

شاهین اکبریان طبری

شاهین اکبریان طبری

شاهین طبری متولد ۱۳۵۳ در شهر تهران و فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک و کارشناس در تولید نرم‌افزار است. او موسس چارگون و در حال حاضر رییس هیات مدیره این شرکت است. او علاوه بر ریاست کمسیون نرم‌افزار سازمان نظام صنفی استان تهران، به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای در عرصه سلامت و ورزش نیز حضور مستمر و موثر دارد.
از نظر شاهین طبری، آنچه امروز چارگون به مشتریان و علاقه‌مندان خود، عرضه می‌کند نه‌ فقط یک نرم‌افزار یا راه‌حل که تجربه‌ای گرانقدر از راهبردی برای همدلی و همصدا بودن در خلاقیت است.

او می‌گوید: شکی ندارم همانگونه که طی این دو دهه، بازار نرم‌افزار کشور فراز و فرود‌های زیادی داشته و با گذشتن از بحران‌های متعدد، امروز در آستانه بلوغ و جهانی شدن است، من هم با سختی و رنج بسیار برای خودم و آنها که چارگون را دوست داشته‌اند از خامی جوانی به آرامش امروزم رسیده‌ام و با تمام وجودم به این حقیقت افتخار می‌کنم که ما در کنارهم، تیمی را ساختیم که جنگنده و خلاق است و این در سرشت و ذات سازمانی چارگون از ابتدا تا آخرین روز تنیده شده است.

شرکتی را که در ابتدای 20 سالگی در کنار دوستان ساختیم برای قریب به دو دهه، همراه با همکاران حفظ کردیم و حالا هم به معرض قضاوت مشتریان گذاشته‌ایم. آنچه ما کنارهم طی این سال‌ها در چارگون تلاش کرده‌ایم بسازیم، بسیار فراتر از یک نام و یک شرکت و یک سبد نرم‌افزار است.

سعی کرده‌ایم جاه‌طلبانه، بلندپروازنه و البته شاید در بسیاری مواقع، خیالپردازانه برگی از تاریخ و فرهنگ خودمان را هم شانه به شانه ورق بزنیم که آشکارترین برون‌داد آن، تیم زیبا و شاداب چارگون امروز است.
تیم ما همواره با وسواس کوشیده حتی بیشتر از تخصص و سابقه برای خلاقیت نیروهایش ارزش قائل شود و جنگیدن برای خلق ارزش و آفریده‌های جدید را حتی اگر منجر به شکست هم شده، بیشتری از تکرار موفقیت‌های روزمره و بی‌زحمت، ارج نهاده است.
ارزشمندترین همکاران از روز نخست برای ما نه موفق‌ترین آنها که جسورترین‌شان بوده‌اند؛ کسانی که بخشی هر چند کوچک از کار را از آن خود دانسته‌اند و کوشیده‌اند آن را مستقل و متعهد اداره کنند. چارگون امروز، حاصل به هم پیوستن همین اجزای ریز و درشت ولی همدل است که کلیت سازمان را به پیش برده‌اند.

فرزاد رحمانی

فرزاد رحمانی

به سال ۱۳۵۴ در شهر شیروان متولد شد و تحصیلات تکمیلی خود را در رشته مهندسی کامپیوتر، گرایش نرم‌افزار به پایان رساند. او در سال ١٣٨٧ به مجموعه چارگون پیوست و به واسطه تجربه و توان مدیریتی بالا، از آن‌زمان تاکنون عهده‌دار جایگاه‌های کلیدی بوده است.

در نخستین گام، او بعنوان معاون امورمشتریان اقدام به سازماندهی مجدد تیم‌های تخصصی استقرار و پشتیبانی شرکت نمود و همین مهم زمینه‌ساز تحولی گسترده در فرآیندهای رسیدگی به امور مشتریان و کسب و کار شرکت شد.

وی که در کارنامه شغلی خود مدیریت نرم‌افزار و سیستم‌های اطلاعاتی شرکت تام ایران خودرو را داشت، به سرعت به حلقه مدیریت استراتژیک چارگون پیوست و عضویت در هیئت مدیره چارگون را پذیرفت. رحمانی از آذرماه سال ١٣٩٠ بعنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره، هدایت گروه شرکت‌های چارگون را بعهده گرفته و طی این مدت باوجود چالش‌های گسترده در کسب و کار بنگاه‌ها به‌ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان، توانسته رشد و موفقیت شرکت چارگون را با شتاب و استحکام بیشتری محقق سازد.

در نگاه ایشان موفقیت یک شرکت نرم افزاری از مسیر «رضایت مشتریان» و «توانمندی نیروی انسانی» می‌گذرد و همین اعتقاد موجب آن شد تا اقدام به تاسیس اولین زیرمجموعه گروه‌ شرکت‌‌های چارگون، با محوریت انجام فعالیت‌های تخصصی مشاوره، استقرار و پشتیبانی سیستم‌ها و همچنین پایش مداوم وضعیت مشتریان نماید. او نخستین مدیرعامل این شرکت بود.

در کنار تجربه مدیریتی، همواره تلاش کرده تا به کسب و انتقال دانش فنی نیز بپردازد که در همین راستا تالیف کتب و تدریس دوره‌های تخصصی از علاقمندی‌های وی بوده است.

آشنایی کامل با اصول کار تیمی از ویژگی‌های بارز این مدیرعامل جوان است. خصوصیات فردی مانند دوراندیشی، بهره‌گیری از هوش هیجانی و قدرت تفکر استراتژیک، توان سازماندهی و هدایت نیروی انسانی، همچنین تسلط کامل بر فرآیندهای تولید و ارائه خدمات نرم‌افزار و همچنین اعتقاد به جوانان متخصص کشور عزیزمان، او را به مدیری شایسته، موثر و موفق بدل کرده‌ است.

احسان پرتو

احسان پرتو

متولد ۱۳۶۱ و یکی از استعدادهای درخشان کشور است. این دانشجوی توانمند رشته کامپیوتر که از همان بدو تاسیس در کنار چارگون قرار گرفت، با توان و پشتکار خود موفقیت را برای بسیاری از پروژه‌‌های بزرگ و سرنوشت‌ساز نخستین روزهای چارگون رقم زد.

مدیر پروژه تولید نرم‌افزار، مدیریت طرح و برنامه و معاونت توسعه مدیریت و منابع ردپای حضور تاثیرگذار او در این شرکت است. وی در حال حاضر یکی از اعضای هیئت مدیره گروه‌ شرکتهای چارگون و همچنین مدیرعامل شرکت خدمات مشتریان چارگون می باشد.

چهره آرام و مصمم احسان پرتو بازتابی از ذهن ساختاریافته و ایده‌پرداز او است. خوش‌فکری، کنجکاوی و دانش او از فناوری‌های روز دنیا از دیگر خصوصیات بارز او بوده و مطالعات وسیع در زمینه مدیریت و هدایت نوین سازمانی او را به یکی از ارکان اصلی شرکت چارگون مبدل کرده‌است.