پرش به محتوای اصلی

نرم افزار حقوق و دستمزد

نرم افزار حقوق و دستمزد دیدگاه سیستمی جامع برای مدیریت حقوق، دستمزد و فیش حقوقی در یک سازمان و یا کسب‌وکار است.

انعطاف‌پذیری بسیار بالای سیستم در مقابل تغییر قوانین کار و تأمین اجتماعی به شما کمک می‌کند تا به آسانی اطلاعات پرسنل را ثبت و فایل‌های بیمه و مالیات را تهیه کنید.

این نرم‌افزار با سیستم پرسنلی و حضور و غیاب ارتباط یکپارچه دارد و تمام احکام صادره در این سیستم، به صورت اتوماتیک انجام می‌شود.

نرم افزارهای منابع انسانی دیدگاه چه تأثیری در سازمان‌ها دارد؟

تولید اتوماتیک سندهای پرداخت جهت تأمین اعتبار و صدور سند قطعی در نرم افزارهای مالی و حسابداری دیدگاه نیز این چرخه را کامل می‌کند.

امکانات نرم افزار حقوق و دستمزد دیدگاه

نکات شاخص نرم افزار حقوق و دستمزد دیدگاه

فرم درخواست دمو رایگان

نرم افزار حقوق و دستمزد چه مزیت‌هایی دارد؟

-اتوماتیک کردن فرآیند پرداخت حقوق پرسنل

ارتباط مکانیزه نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد با سایر نرم‌افزارهای دیدگاه موجب می‌شود اطلاعات حکمی کارکنان به طور اتوماتیک از سیستم پرسنلی دریافت شود و پس از محاسبه کارکرد با توجه به اطلاعات تردد ثبت شده در نرم افزار حضور و غیاب، محاسبات حقوق و مزایا در نرم افزار حقوق و دستمزد انجام شود.

-مزیت یکپارچگی نرم افزار حقوق و دستمزد با سیستم مالی حسابداری

اگر مجموعه‌ای سیستم‌های حسابداری مالی دیدگاه را هم در اختیار داشته باشد، می‌تواند از مزیت یکپارچگی مجموعه نرم افزارهای چارگون بهره‌مند شود. این یعنی تولید اتوماتیک سندهای پرداخت جهت تأمین اعتبار و صدور سند قطعی در نرم افزارهای مالی و حسابداری دیدگاه انجام می‌شود. در مواردی که شرکت یا سازمان از سیستم‌های مالی دیدگاه استفاده نمی‌کند، امکان ایجاد پیش‌نویس سند براساس شابلن سیستم حسابداری مالی سازمان در نرم‌افزار دیده شده است.

گفت‌وگو با آقای محمد حاجی محمدعلی، مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام نور کشور

استفاده از راهکار جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در دانشگاه پیام نور، موجب حذف سیستم‌های جزیره‌ای و پوشش یکپارچه‌ فرآیندها شده است که این فرایند با وجود تنوع نظام‌های حقوقی برای ما قابل توجه بوده است.