پرش به محتوای اصلی

دریافت جایزه مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان نظام صنفی

در نخستین همایش هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات که شهریور ۱۳۹۳ برگزار شد، شرکت چارگون به واسطه اجرای طرح‌های عمومی و توجه به مشارکت‌های اجتماعی به عنوان شرکت برتر در نخستین جایزه مسئولیت‌پذیری اجتماعی انتخاب و جایزه آن به فرزاد رحمانی مدیرعامل شرکت چارگون اعطا شد.

دریافت تاییدیه سنا برای نرم‌افزار حسابداری چارگون

نرم‌‌افزار حسابداری دیدگاه با تایید دیوان محاسبات برای ارائه گزارش‌ از بخش اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و اعتبارات هزینه‌ای، تاییدیه سنا را دریافت کرد. مطابق این تاییدیه سیستم حسابداری دیدگاه برای ارائه اطلاعات مورد نظر دیوان محاسبات کشور مطابق با پروتکل نسخه 3 این دیوان در بخش اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و اعتبارات هزینه‌ای، مناسب […]

تایید چارگون به عنوان شرکت دانش‌بنیان

کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا زیرنظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه را به عنوان محصول دانش‌بنیان و شرکت «چارگون» را به عنوان شرکت دانش‌بنیان تاییدکرد.

ارائه نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات ۵

کاربری بهتر، سرعت و سادگی در استفاده از نرم‌افزار و جلب رضایت بیشتر کاربران از سیستم ‌های اتوماسیون اداری دیدگاه، همه اهدافی هستند که چارگون تلاش کرده است تا در نسل پنجم دیدگاه، به آنها دست پیدا کند.