پرش به محتوای اصلی

نسخه رایگان ۳۰ روزه دیدگاه همراه اندروید

در برنامه‌های موبایلی دیدگاه، امکان استفاده از برنامه با امکانات پایه فراهم شده است. در سازمان هایی که هم اکنون از برنامه‌های موبایلی استفاده می کنند، ادمین سازمان می‌تواند به هر کدام از کاربران، دسترسی استفاده از امکانات پایه را بدهد.
از نسخه ۲۲ مرداد به بعد، دو نوع کاربر برای برنامه‌های موبایلی تعریف شده است. «کاربر استاندارد» به تمام امکانات برنامه دسترسی دارد و «کاربر پایه» به امکانات پایه برنامه موبایلی دسترسی دارد. کاربران پایه می‌توانند در صورت تمایل، به صورت آزمایشی به مدت ۳۰ روز از امکانات استاندارد استفاده کنند.

دانلود اپ اندروید

بازه زمانی آزمایشی (Trial)

کاربران پایه می‌توانند در صورت تمایل، به صورت آزمایشی به مدت ۳۰ روز از امکانات استاندارد استفاده کنند. در صورتی که کاربر پایه، قصد استفاده از امکانات کاربر استاندارد را داشته باشد (به طور مثال تبدیل پیشنویس در برنامه مکاتبات همراه)، پیامی مبنی بر فعالسازی کاربر استاندارد نمایش داده می‌شود و در صورت تأیید، کاربر به مدت ۳۰ روز می‌تواند از تمام امکانات کاربر استاندارد استفاده کند.

انواع کاربران دیدگاه همراه

کاربر پایه

کاربر پایه نسبت به کاربر استاندارد، امکان استفاده از قابلیت های کمتری از اپ‌ها را دارد. برای استفاده از این امکانات، نیاز به نصب برنامه جداگانه نیست. برای استفاده از امکانات کاربر پایه در قسمت دسترسی نرم افزارها، بدون هیچ محدودیتی می‌توانید گزینه “دیدگاه همراه پایه” را برای کاربران مورد نظر فعال نمایید. کاربر پایه جایگزین نسخه “لایت” شده‌ است.

کاربر استاندارد

کاربر استاندارد می تواند از تمام امکانات برنامه موبایلی استفاده کند. امکان فعالسازی کاربر استاندارد به تعداد لایسنس خریداری شده برای برنامه موبایلی وجود دارد. برای استفاده از امکانات کاربر استاندارد، به قسمت دسترسی نرم افزارها در کاربران رفته و برنامه موبایلی مورد نظر را برای کاربران مورد نظر فعال کنید. (به طور مثال مکاتبات همراه استاندارد در تصویر زیر)

در حال حاضر امکان استفاده از نسخه پایه برای چه برنامه‌هایی فراهم شده است؟

هم اکنون امکان استفاده از نسخه پایه برای برنامه مکاتبات همراه اندروید فراهم شده است. برای استفاده از این امکان باید نسخه وب نسخه تاریخ 22 مرداد، نسخه برنامه دیدگاه همراه اندروید حداقل 2.18.1 و نسخه برنامه مکاتبات همراه اندروید حداقل 2.27.1 باشد.

دسترسی‌های کاربران استاندارد و پایه برای استفاده از امکانات برنامه چگونه تعیین می‌شود؟

تمامی دسترسی‌های کاربران استاندارد و پایه  برای استفاده از امکانات برنامه، به دسترسی‌های تعریف شده توسط ادمین برای کاربر وب محدود می‌شود.

پس از اتمام مدت ۳۰ روزه، امکانات کاربر چه تغییری می‌کند؟

پس از اتمام مدت ۳۰ روزه، امکانات کاربر به صورت خودکار به امکانات پایه باز می‌گردد. درخواست تبدیل به کاربر استاندارد برای هر کاربر پایه فقط یکبار مقدور است.

در صورت عدم تمایل به استفاده کاربر از امکانات پایه، چه کاری باید انجام شود؟

در صورتی که تمایلی به استفاده کاربر از امکانات پایه ندارید، در قسمت دسترسی نرم افزارها گزینه "دیدگاه همراه پایه" را برای کاربر مورد نظر غیر فعال کنید.