پرش به محتوای اصلی

نرم‌افزار بودجه و اعتبارات

نرم‌افزار بودجه‌‌ریزی و اعتبارات دیدگاه، امکان ثبت عملیات بودجه و اعتبارات سازمان و امکان کنترل انحرافات احتمالی از سقف‌های بودجه‌ای سازمان را فراهم می‌کند و مطابق با نیازها و برنامه‌ریزی ‌های مدیران در سازمان‌های مختلف قابل انعطاف است. با توجه به تفاوت نوع فعالیت سازمان‌ها، فرآیند بودجه‌ریزی و کنترل مانده اعتبارات سازمان‌ها بعضا دارای تفاوت‌های عمده می‌باشد. مدیریت این تفاوت‌ها نیازمند داشتن ابزاری قوی با انعطاف پذیری بالا در ایجاد ساختار بودجه‌ریزی و اعتبارات و همچنین گزارشات مورد نیاز می‌باشد.

معرفی نرم افزارهای مالی حسابداری دیدگاه

با امکانات سیستم‌های مالی حسابداری دیدگاه تبادل اطلاعاتی، میان عملیات تخصصی با سیستم‌های مالی و سایر سیستم‌های پردازش تراکنش (TPS) سازمان‌ها در دسترس خواهد بود.

امکانات نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه

نکات شاخص نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه

اپ های موبایل دیدگاه همراه

در راستای دسترس پذیری بیشتر نرم افزار دیدگاه، با استفاده از اپلیکیشن های موبایلی در هر بخش می توان به اطلاعات نرم افزاری خود در حوزه های مختلف اتوماسیون، انبار، منابع انسانی و سایر موارد دسترسی داشت.

دانلود اپ موبایل

اپ موبایل انباردار

نرم‌افزار بودجه و اعتبارات چه مزیت‌هایی دارد؟

با استفاده از نوع ارتباطی که نرم‌افزار حسابداری شرکتی با سایر نرم‌افزارها برقرار می‌کند، فعالیت کارشناس مالی از حالت اپراتور به حالت کنترل و تحلیل مالی تغییر می‌کند و به دلیل استفاده از ابزار سند اتوماتیک، مسئولیت دیتا اینتری حذف شده و کارشناسان مالی صرفاً تحلیل و کنترل مالی را انجام می‌دهند.
همچنین این نرم افزار مدیریت دسترسی بر روی پایین‌ترین سطح داده‌ها، امنیت اطلاعات را برای افراد و واحدهای مختلف سازمان امکان‌پذیر می‌کند.

  • امکان گزارش‌گیری از تمام جزییات اعتبارات مصوب، اعتبارات تخصیص یافته، اعتبارات درخواست شده، اعتبارات دریافتی، اعتبارات تعهد شده و اعتبارات مصرف شده
  • امکان تهیه گزارشات مقایسه‌ای شامل موافقتنامه، اعتبارات تخصیص یافته، دریافت وجه، تأمین اعتبار و غیره
  • امکان تهيه گزارشات در قالب فرم‌هاي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي کشور، وزارت امو اقتصادي و دارايي و ساير مراکز ذيربط
  • امکان تهیه گزارشات با خروجی‌های Pdf، Doc و Excel

نرم افزارهای راهکار مالی دیدگاه در دانشگاه امیرکبیر

مهندس محسن دخانچی مدیر مالی وقت دانشگاه در زمان پیاده‌سازی سیستم مالی دیدگاه: نرم افزارهای دیدگاه؛ کنترل و نظارت دقیق فرآیندهای مالی دانشگاه امیرکبیر را محقق کرد.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم‌افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است