پرش به محتوای اصلی

نرم‌افزار تابلو اعلانات دیدگاه

تابلوی اعلانات در سازمان‌ها ابزار شناخته‌شده و پرکاربردی است که اطلاع‌رسانی به کارکنان و ارباب رجوع را برعهده دارد. نرم‌افزار تابلوی اعلانات به صورت تحت وب، امکان اطلاع‌رسانی به مخاطبان سازمان را فراهم می‌کند. این مخاطبان در بخش‌های مختلف قابل دسته‌بندی هستند به نحوی که دپارتمان‌های مختلف می‌توانند تابلوی اعلانات اختصاصی خود را داشته باشند.

کاربرد نرم‌افزار کارها در سازمان‌ها

نرم‌افزار تابلوی اعلانات برای پوشش رویدادهای داخلی سازمان و ارائه خدمات به کارکنان و حتی ارباب رجوع‌ها خارج از سازمان طراحی و ارائه شده است.

امکانات نرم‌افزار تابلو اعلانات دیدگاه

نکات شاخص نرم افزار تابلو اعلانات دیدگاه

اپ موبایل مکاتبات اداری دیدگاه

در برنامه موبایلی مکاتبات اداری دیدگاه، تمامی اطلاعات یک نامه در دسته‌بندی‌های مرتبط نمایش داده می‌شود. طراحی صفحه نامه به گونه‌ایست که علی‌رغم وجود اطلاعات زیاد، خواندن نامه را در موبایل بسیار راحت می‌کند. کاربر می‌تواند در این اپ موبایلی، پیش‌نویس را به نامه داخلی، نامه ارسالی و نامه در انتظار تبدیل کند. تبدیل پیش‌نویس به سادگی و تنها با انتخاب اندیکاتور و امضا انجام می‌شود.

دانلود اپ موبایل

استقرار مکاتبات 5 دیدگاه

نرم‌افزار تابلو اعلانات چه مزیت‌هایی دارد؟

نرم‌افزار تابلو اعلانات ابزاری کارآمد است که برای اطلاع‌رسانی سازمان‌ها به مخاطبان درون و برون سازمانی کاربرد دارد.

امکان اولویت‌بندی به جهت زمانبندی ارسال یادآور در تابلو اعلانات وجود دارد.

بانک قرض الحسنه مهر ایران

میزان کارایی نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به نحوی بوده که تمامی صورت جلسات در سطوح بالایی این سازمان در نرم‌افزار کارها ثبت می‌شود و گزارشات روند پیشرفت و نحوه پیگیری آنها در بانک از بستر این نرم‌افزار به اطلاع افراد می‌رسد.

به گفته دکتر مجید وکیل، مشاور مدیرعامل بانک، اهمیت کارکرد سیستم‌های دیدگاه و میزان اثرگذاری آنها در کارآمد شدن فرآیندهای اداری بسیار زیاد بوده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم‌افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است