پرش به محتوای اصلی

نرم‌افزار تابلو اعلانات دیدگاه

در دنیای امروز، اطلاع‌رسانی سریع و دقیق به کارکنان و ارباب رجوع، نقشی حیاتی در موفقیت سازمان‌ها ایفا می‌کند. تابلوی اعلانات به عنوان ابزاری شناخته‌شده و پرکاربرد، در این زمینه به کمک سازمان‌ها می‌آید. نرم‌افزار تابلوی اعلانات به عنوان نسل جدید این ابزار، با ارائه امکانات و قابلیت‌های پیشرفته، اطلاع‌رسانی را به سطحی نوین ارتقا می‌دهد.

این نرم‌افزار تحت وب، امکان اطلاع‌رسانی به مخاطبان سازمان را به صورت دسته‌بندی‌شده فراهم می‌کند. به این ترتیب، دپارتمان‌های مختلف می‌توانند تابلوی اعلانات اختصاصی خود را داشته باشند و اطلاعات مربوط به بخش خود را به طور مستقیم و بدون واسطه به مخاطبان مربوطه ارائه دهند.

معرفی نرم افزار تابلو اعلانات دیدگاه

نرم‌افزار تابلو اعلانات دیدگاه برای پوشش رویدادهای داخلی سازمان و ارائه خدمات به کارکنان و حتی ارباب‌رجوع‌ها خارج از سازمان طراحی و ارائه شده است.

امکانات نرم‌افزار تابلو اعلانات دیدگاه

درخواست دمو

نکات شاخص نرم افزار تابلو اعلانات دیدگاه

اپ موبایل مکاتبات اداری دیدگاه

در برنامه موبایلی مکاتبات اداری دیدگاه، تمامی اطلاعات یک نامه در دسته‌بندی‌های مرتبط نمایش داده می‌شود. طراحی صفحه نامه به گونه‌ایست که علی‌رغم وجود اطلاعات زیاد، خواندن نامه را در موبایل بسیار راحت می‌کند. کاربر می‌تواند در این اپ موبایلی، پیش‌نویس را به نامه داخلی، نامه ارسالی و نامه در انتظار تبدیل کند. تبدیل پیش‌نویس به سادگی و تنها با انتخاب اندیکاتور و امضا انجام می‌شود.

دانلود اپ موبایل

استقرار مکاتبات 5 دیدگاه

نرم افزار تابلو اعلانات چه مزیت‌هایی دارد؟

  • اطلاع‌رسانی سازمان‌ها به مخاطبان درون و برون سازمانی
  • امکان اولویت‌بندی با زمان‌بندی ارسال یادآور در تابلو اعلانات

بانک قرض الحسنه مهر ایران

میزان کارایی نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به نحوی بوده که تمامی صورت جلسات در سطوح بالایی این سازمان در نرم‌افزار کارها ثبت می‌شود و گزارشات روند پیشرفت و نحوه پیگیری آنها در بانک از بستر این نرم‌افزار به اطلاع افراد می‌رسد.

به گفته دکتر مجید وکیل، مشاور مدیرعامل بانک، اهمیت کارکرد سیستم‌های دیدگاه و میزان اثرگذاری آنها در کارآمد شدن فرآیندهای اداری بسیار زیاد بوده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم‌افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است