پرش به محتوای اصلی
نرم افزار مدیریت فرایندها دیدگاه در دفتر تبلیغات اسلامی قم

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در طول سال‌های طولانی همکاری با چارگون، با استفاده از تیم نرم‌افزاری متخصص و خلاق خود تجربه استفاده یکپارچه از همه راهکارهای نرم‌افزاری دیدگاه را دارد.

بانک قرض الحسنه مهر ایران

یکپارچگی سیستم‌های دیدگاه و انعطاف‌پذیری آنها در حوزه صف و ستاد، راهگشای بسیاری از فرآیندهای اداری بانک بوده و ضمن مرتفع کردن بسیاری از نواقص سیستم‌های پیشین بانک امکانات جدیدی برای کارکنان و مدیران فراهم کرده است.  

دانشگاه علوم پزشکی تهران

در کنار تغییر نسل مکاتبات دیدگاه، ممیزی مجدد و بهینه‌سازی اطلاعات و داده‌های سیستمی از طریق تغییر الگوی نامه‌ها، بازنگری سطوح دسترسی کاربران و ساماندهی گروه‌های کارمندی در دانشگاه اجرایی شد.

سازمان تامین اجتماعی

با بکارگیری نرم‌افزار ارزیابی عملکرد دیدگاه، ارزشیابی بیش از۶۰ هزار نفراز کارکنان تامین اجتماعی بر اساس پردازش‌های اطلاعاتی، فرم‌ها و شاخص‌های تعیین شده انجام می‌شود و پرداخت‌های مالی آنها نیز بر این مبنایی محاسبه می‌شود.

بانک توسعه صادرات ایران

نرم‌افزارهای مجموعه دیدگاه با ایجاد یکپارچگی در سیستم‌های اطلاعاتی این سازمان با کاهش خطای کاربری و تسریع انجام محاسبات تحول مثبتی در بهبود عملکرد و رضایت ذینفعان ایجاد کرده است.

شرکت مهندسی نرم افزار شقایق

نرم‌افزارهای مجموعه دیدگاه با ایجاد یکپارچگی در سیستم‌های اطلاعاتی این سازمان با کاهش خطای کاربری و تسریع انجام محاسبات تحول مثبتی در بهبود عملکرد و رضایت ذینفعان ایجاد کرده است.

سامانه هوشمند حمل و نقل اسنپ

از آنجا که رویکردی مدرن داشتیم تصمیم گرفتیم تا از همان آغاز راه، موضوع مدیریت منابع انسانی را جدی بگیریم. سیستم‌های مدیریت منابع انسانی دیدگاه راهکاری خوب و کارآمد برای نیازهای ما بوده است.

فروشگاه های زنجیره ای جانبو

در حالیکه چارگون شرکت‌ها و مشتریان زیادی دارد هر زمانی که به پشتیبانی آنها نیاز داریم ما را همراهی کرده‌اند و برای یافتن راه‌حل‌های مناسب و برطرف کردن مشکلاتمان، اشتیاق زیادی نشان داده‌اند.

دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور

یکپارچگی نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه و پوشش فرآیندها و نظام‌های حقوقی متنوع در دانشگاه به بهبود ساختار مالی و اداری و حذف عملکرد جزیره‌ای واحدهای دانشگاه، منجر شده است.

شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران

ما از سال ۱۳۸۲ در حال همکاری با چارگون هستیم و استفاده از سیستم‌های تحت وب اتوماسیون اداری و منابع انسانی موجب شد فرایندهای مکاتبات و مراسلات اداری با بهره‌وری بالاتری انجام شود.

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

ویژگی‌های نسل ۵ مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در امکان استفاده از پلتفرم‌ها و ابزارهای مختلف، کاربری نرم‌افزارها را برای کارکنان این سازمان در شعب و نمایندگی‌های بین‌المللی تسهیل کرده است.