ارائه اتوماسیون اداری و منابع انسانی چارگون در شرکت البرز توربین

شرکت مهندسی و پشتیبانی نیروگاهی البرز توربین با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری و منابع انسانی در جمع مشتریان چارگون قرار گرفت.

alborzturbine

به گزارش روابط عمومی چارگون، آتنا صاحب پناه، کارشناس فروش محصول گفت: شرکت مهندسی و پشتیبانی نیروگاهی البرز توربین، نرم‌افزارهای پرسنلی، حقوق و دستمزد، حضور و غیاب ،مدیریت تقویم و جلسات، مدیریت کارها و همچنین سرویس دریافت و ارسال ایمیل و فکس را با هدف تسهیل امور سازمانی و افزایش سرعت و دقت در گردش امور اداری خود خریداری کرده است.
به گفته وی، از آنجا که نرم‌افزار پرسنلی با هدف متمرکزسازی اطلاعات پرسنل و انجام کلیه امور مربوط به احکام و پرونده‌های پرسنلی در سازمان‌ها طراحی شده، شرکت البرز توربین از این نرم‌افزار برای نظارت و کنترل فرآیندهای مرتبط با مدیریت پرسنل و مکانیزه کردن آنها بهره‌ می‌برد.
کارشناس فروش محصول چارگون ادامه داد: دریافت و کنترل اطلاعات کارکرد پرسنل سازمان و تهیه گزارشات متنوع در مورد ساعات حضور و غیاب کارکنان توسط نرم‌افزار حضور و غیاب و ارتباط مستقیم آن با نرم‌افزار حقوق و دستمزد و ارسال خودکار اطلاعات کارکرد به منظور محاسبه حقوق پرسنل نیز از دیگر مزیت‌هایی است که شرکت مهندسی و پشتیبانی نیروگاهی البرز توربین به آن مجهز شده است.
شرکت توگا به عنوان بخشی از گروه مپنا و به منظور افزایش ارزش ارائه شده به مشتریان این گروه، نقش یک تأمین‌کننده‏ مطمئن و برتر محصولات و خدمات مربوط به توربین را در گروه ایفا کرده است. برای اطلاعات بیشتر درباره این شرکت می‌توانید به آدرس https://www.mapnaturbine.com مراجعه کنید.
گفتنی است مدیریت این پروژه از سوی چارگون به جناب آقای مصطفی حصامی واگذار شده است.

برچسب ها: , , , , , , , , ,