گزارش پروژه‌های خاتمه یافته تیم فنی و استقرار چارگون در خرداد و تیرماه امسال از عملیات نصب و استقرار نرم‌افزارهای مختلف مجموعه‌ دیدگاه در 32 سازما‌ن‌ مشتری خبر می‌دهد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در فهرست پروژه‌های پایان یافته راه‌اندازی نرم‌افزارهای انبار در اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، نرم‌افزارهای مکاتبات5، فکس و دیدگاه همراه در شرکت‌های شرکت ساختمانی عمران حصار و شرکت توآر اینسپکشن اند کوآلیتی سرویسز کیش 2R و همچنیم نصب نرم‌افزار آموزش در پژوهشگاه حوزه و دانشگاه استان قم به چشم می‌خورند.
تیم فنی و استقرار چارگون همچنین نصب نرم‌افزارهای مکاتبات، سینک را در شرکت نیکسان سلامت بهبود و نرم‌افزارهای مکاتبات، مالی، پرسنلی،حضور و غیاب دیدگاه را در شرکت کاهنربا به پایان رساندند.
در فرآیند استقرار نرم‌افزارهای دیدگاه همچنین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر به نرم‌افزارهای مکاتبات 5،‌ دیدگاه همراه، پرسنلی، حضور و غیاب، BPMS 5 و سرویس‌های رهگیری از طریق سایت،ایمیل، فکس، ECE و فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران مجتمع کک‌سازی و پالایش قطران زرند به نرم‌افزار مکاتبات و سرویس Sync مجهز شده‌اند.
در ادامه پروژه‌های استقرار چارگون در دو ماه اخیر، پروژه‌های نصب و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای مکاتبات 5،ECE، فکس، رهگیری از طریق پیامک و سایت در شهرداری نصیرشهر، نصب نرم‌افزار پیشنهادات در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و راه‌اندازی نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حقوق و دستمزد، حسابداری مالی، بودجه و اعتبارات، انبار، اموال در فرهنگستان علوم نیز خاتمه‌یافته اعلام شده‌اند.
بنابراین گزارش، شرکت مهندسین مشاور جاماب به نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد، شرکت الیت دارو به نرم‌افزار BPMS 5 و شرکت مهندسی آبسان پالایش به نرم‌افزارمکاتبات 5 و سرویس‌های ایمیل، فکس و ECE مجهز شده‌اند.
تیم فنی و استقرار چارگون توانسته است استقرار نرم‌افزارهای BPMS5 در شرکت مهندسین مشاور عمران ایران،‌ مکاتبات 5 در شرکت آب و فاضلاب استان فارس، مکاتبات 5، دیدگاه همراه در پارک علم و فناوری استان آذربایجان غربی را با موفقیت به پایان برسانند.
نصب و را‌ه‌‌اندازی نرم‌افزار انبار و اموال در سازمان نظام پزشکی ، عملیاتی‌کردن نرم‌افزارهای حسابداری، بودجه و اعتبارات، خزانه‌داری و خرید و تدارکات در شهرداری باغستان و استقرار نرم‌افزار مکاتبات 5، دیدگاه همراه و سرویس Sync در سایت سیرجان شرکت سنگ آهن گهر زمین از دیگر پروژه‌های خاتمه‌یافته تیم فنی چارگون هستند.
در گزارش اختتام پروژه تیم فنی و مدیران استقرار پروژه همچنین به را‌ه‌اندازی نرم‌افزارهای مکاتبات 5، مدیریت اسناد و سرویس ایمیل در شرکت مدبران اقتصاد، استقرار نرم‌افزارهای مکاتبات 5، دیدگاه همراه و سرویس ‌فکس در شرکت تبلیغ گستر سیما آرا و شرکت گل‌آسای سرما و همچنین نصب نرم‌افزار مکاتبات 5 و سرویس‌های ‌فکس و ایمیل در شرکت سیم و کابل مغان اشاره شده است.
استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، نصب نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات، آموزش، ارزیابی عملکرد و BPMS 5 در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) و نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد در شرکت گسترش فروشگاه‌های زنجیره‌ای روشا نیز از دیگر پروژه‌های خاتمه یافته چارگون در خرداد و تیرماه امسال اعلام شده‌اند.
تیم فنی و استقرار چارگون همچنین نرم‌افزارهای مکاتبات، دیدگاه همراه و سرویس ECE در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خوزستان، نرم‌افزار اموال در شرکت توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران و نرم‌افزارهای مدیریت استاد، خزانه‌داری در شهرداری اندیشه را با موفقیت به پایان رساندند.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه‌ها را آقایان علی قاسم‌پور، مهدی راد، مصطفی حصامی و خانم‌ها مهسا اشرفی و رویا داخته برعهده داشتند.

اشتراک گذاری :