اختتام 32 پروژه در سازمان‌های مشتری از سوی تیم فنی و استقرار چارگون

گزارش پروژه‌های خاتمه یافته تیم فنی و استقرار چارگون در خرداد و تیرماه امسال از عملیات نصب و استقرار نرم‌افزارهای مختلف مجموعه‌ دیدگاه در 32 سازما‌ن‌ مشتری خبر می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در فهرست پروژه‌های پایان یافته راه‌اندازی نرم‌افزارهای انبار در اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، نرم‌افزارهای مکاتبات5، فکس و دیدگاه همراه در شرکت‌های شرکت ساختمانی عمران حصار و شرکت توآر اینسپکشن اند کوآلیتی سرویسز کیش 2R و همچنیم نصب نرم‌افزار آموزش در پژوهشگاه حوزه و دانشگاه استان قم به چشم می‌خورند.
تیم فنی و استقرار چارگون همچنین نصب نرم‌افزارهای مکاتبات، سینک را در شرکت نیکسان سلامت بهبود و نرم‌افزارهای مکاتبات، مالی، پرسنلی،حضور و غیاب دیدگاه را در شرکت کاهنربا به پایان رساندند.
در فرآیند استقرار نرم‌افزارهای دیدگاه همچنین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر به نرم‌افزارهای مکاتبات 5،‌ دیدگاه همراه، پرسنلی، حضور و غیاب، BPMS 5 و سرویس‌های رهگیری از طریق سایت،ایمیل، فکس، ECE و فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران مجتمع کک‌سازی و پالایش قطران زرند به نرم‌افزار مکاتبات و سرویس Sync مجهز شده‌اند.
در ادامه پروژه‌های استقرار چارگون در دو ماه اخیر، پروژه‌های نصب و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای مکاتبات 5،ECE، فکس، رهگیری از طریق پیامک و سایت در شهرداری نصیرشهر، نصب نرم‌افزار پیشنهادات در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و راه‌اندازی نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حقوق و دستمزد، حسابداری مالی، بودجه و اعتبارات، انبار، اموال در فرهنگستان علوم نیز خاتمه‌یافته اعلام شده‌اند.
بنابراین گزارش، شرکت مهندسین مشاور جاماب به نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد، شرکت الیت دارو به نرم‌افزار BPMS 5 و شرکت مهندسی آبسان پالایش به نرم‌افزارمکاتبات 5 و سرویس‌های ایمیل، فکس و ECE مجهز شده‌اند.
تیم فنی و استقرار چارگون توانسته است استقرار نرم‌افزارهای BPMS5 در شرکت مهندسین مشاور عمران ایران،‌ مکاتبات 5 در شرکت آب و فاضلاب استان فارس، مکاتبات 5، دیدگاه همراه در پارک علم و فناوری استان آذربایجان غربی را با موفقیت به پایان برسانند.
نصب و را‌ه‌‌اندازی نرم‌افزار انبار و اموال در سازمان نظام پزشکی ، عملیاتی‌کردن نرم‌افزارهای حسابداری، بودجه و اعتبارات، خزانه‌داری و خرید و تدارکات در شهرداری باغستان و استقرار نرم‌افزار مکاتبات 5، دیدگاه همراه و سرویس Sync در سایت سیرجان شرکت سنگ آهن گهر زمین از دیگر پروژه‌های خاتمه‌یافته تیم فنی چارگون هستند.
در گزارش اختتام پروژه تیم فنی و مدیران استقرار پروژه همچنین به را‌ه‌اندازی نرم‌افزارهای مکاتبات 5، مدیریت اسناد و سرویس ایمیل در شرکت مدبران اقتصاد، استقرار نرم‌افزارهای مکاتبات 5، دیدگاه همراه و سرویس ‌فکس در شرکت تبلیغ گستر سیما آرا و شرکت گل‌آسای سرما و همچنین نصب نرم‌افزار مکاتبات 5 و سرویس‌های ‌فکس و ایمیل در شرکت سیم و کابل مغان اشاره شده است.
استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، نصب نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات، آموزش، ارزیابی عملکرد و BPMS 5 در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) و نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد در شرکت گسترش فروشگاه‌های زنجیره‌ای روشا نیز از دیگر پروژه‌های خاتمه یافته چارگون در خرداد و تیرماه امسال اعلام شده‌اند.
تیم فنی و استقرار چارگون همچنین نرم‌افزارهای مکاتبات، دیدگاه همراه و سرویس ECE در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خوزستان، نرم‌افزار اموال در شرکت توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران و نرم‌افزارهای مدیریت استاد، خزانه‌داری در شهرداری اندیشه را با موفقیت به پایان رساندند.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه‌ها را آقایان علی قاسم‌پور، مهدی راد، مصطفی حصامی و خانم‌ها مهسا اشرفی و رویا داخته برعهده داشتند.

برچسب ها: , , , , , , , , ,