ارائه دیدگاه همراه به شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی

شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌‌سازی نرم‌افزار دیدگاه همراه، دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

میلاد پاکنژاد، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی از مشتریان قدیمی چارگون است که پیش از این نیز از مکاتبات در حوزه اتوماسیون اداری، دیدگاه همراه، سرویس ارسال و دریافت ایمیل و فکس در حوزه زیرساخت، آموزش و پرسنلی و تشکیلات سازمانی در حوزه منابع انسانی بهره برده است.
وی ادامه داد: دیدگاه همراه این امکان را به مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌دهد تا بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل کار خود و در هر زمانی بتوانند به امور مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.
کارشناس فروش محصول چارگون ویژگی بارز دیدگاه همراه را عدم وابستگی زمانی و مکانی دسترسی اطلاعات دانست و گفت: چارگون تلاش دارد تا با استفاده از تکنولوژی‌های روز و محصولات جدید ارائه شده به بازار، راهکارهای کارآمد و مفیدی را در حوزه نرم‌افزارهای سازمانی ارائه کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی می‌توانید به آدرس اینترنتی www.ittic.com مراجعه کنید.
گفتنی‌است مدیریت این پروژه را از سوی چارگون جناب آقای خشایار پاکفر بر عهده دارند.

برچسب ها: , , , , , , , , ,