شرکت چارگون با حضور در سومین نمایشگاه الکامپ بجنورد (خراسان شمالی) مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه را با هدف تاثیرگذاری در پویایی کسب و کارهای دولتی و خصوصی به علاقمندان عرضه کرد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.


به گزارش روابط عمومی چارگون، در سومین نمایشگاه الکامپ بجنورد که به همت استانداری خراسان شمالی از هشتم تا دوازدهم آبانماه برگزار شد،‌ شرکت چارگون نیز در کنار سایر شرکت‌های خصوصی و سازمان‌های دولتی جدیدترین دستاوردهای خود در حوزه راهکارهای نرم‌افزاری را به علاقمندان عرضه کرد.
روزبه بهرامی – مدیر واحد فروش محصول، حضور در نمایشگاه استانی الکامپ را تجربه‌ای تازه برای چارگون دانست و گفت: معرفی برند محصولات دیدگاه، زمینه‌سازی برای فروش راهکارهای نرم‌افزاری به کسب و کارهای موجود و همچنین بررسی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های نمایشگاه‌های استانی را از حضور در نمایشگاه الکامپ بجنورد دنبال می‌کردیم که در همه این اهداف، موفق عمل کردیم.

بهرامی خاطرنشان کرد: حضور در نمایشگاه‌های استانی، زمینه خوبی برای سنجش پتانسل‌‌های بازاریابی و فروش محصولات نرم‌افزاری است و از آنجا که اهمیت توسعه نرم‌افزاری امور برای صاحبان کسب و کارهای مختلف به قدر کافی روشن و مبرهن شده است، حضور قدرتمند در این نمایشگاه‌ها ،‌گستره ملی مشتریان چارگون را بیشتر خواهد کرد.
محمد مهدی زارعی – کارشناس مشاوره و فروش محصول نیز که به عنوان نماینده چارگون در سومین نمایشگاه الکامپ بجنورد حضور داشت تاکید کرد: نمایشگاه با حضور سرکارخانم معصومه ابتکار- معاون رییس جمهور و آقای مهندس صالحی استاندار خراسان شمالی و جمعی از مدیران عالی‌رتبه استان افتتاح شد که همین نشان از اهمیت آن داشت.

وی ادامه داد: شرکت چارگون برای بسیاری از دست‌اندرکاران و بازدیدکنندگان نمایشگاه الکامپ بجنورد شناخته شده بود وعلاقمندی بسیاری برای آشنایی با محصولات جدید آن وجود داشت که تلاش کردیم تا اطلاعات کافی و لازم را به بازدیدکنندگان ارائه کنیم.
وی همچنین به برگزاری کارگاه «کیفیت زندگی سازمانی» در حاشیه نمایشگاه الکامپ اشاره کرد و افزود: ‌تلاش کردم تا به عنوان مدرس در این کارگاه از اهمیت تاثیرگذاری ابزارهای نوین فناوری در زندگی فردی و زندگی سازمانی کسب و کارهای مختلف، بگویم.
کارشناس مشاوره و فروش محصول چارگون تصریح کرد: معرفی فرآیند شکل‌گیری و فعالیت چارگون به عنوان یک سازمان موفق، تشریح ویژگی‌های استارتاپ‌ها در ایران و معرفی ابعاد مختلف شکل‌گیری پرسنال برندینگ از محورهای مهم کارگاه چارگون در نمایشگاه الکامپ بجنورد بود.

اشتراک گذاری :