مجتمع کشت و صنعت کشاورزی پیشگامان کاسپین کوثر با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار مکاتبات از حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه در جمع مشتریان چارگون قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، مجتمع کشت و صنعت کشاورزی پیشگامان کاسپین کوثر در نخستین انتخاب خود از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه نرم‌افزار مکاتبات5 و سرویس‌های دریافت و ارسال فکس و تبادل اطلاعات درون سازمانی  Sync را خریداری کرد.
مدیران این شرکت صنعتی تلاش می‌کنند تا با بهره‌گیری از قابلیت‌ها و مزیت‌های نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، ساختار اداری شرکت را متحول کنند.
نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه به دلیل تنوع نقش‌پذیری در سازمان‌های مشتری، جایگاه ویژه‌ای را در تحولات سازمانی و اصلاح فرآیندها و روال‌ها برعهده دارد و از پر کاربردترین نرم‌افزارهای سازمانی است. این نرم‌افزار از اولین محصولاتی است که در شرکت چارگون توسعه داده شده و پس از سال‌ها تجربه استفاده بیش از یک میلیون کاربر در سازمان‌های مشتری از کامل‌ترین نرم‌افزارهای دیدگاه است.
با بهره‌گیری از قابلیت‌های نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه علاوه بر حذف کاغذ از ساختار اداری، مکانیزه کردن مکاتبات، پیگیری نامه‌ها، آرشیو و مدیریت اسناد، موجب پویایی و تحول آفرینی در ساختار اداری مجتمع کشت و صنعت کشاورزی پیشگامان کاسپین کوثر خواهد شد.
قابلیت استفاده هم‌زمان از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window)، عدم نیاز به آپدیت office، وجود امکانات تعاملی و گفت‌و‌گو chat و collaboration ،Drag and drop، افزایش قابلیت‌های کار با کیبورد، امکان ویرایش موجودیت‌های متنی به صورت همزمان و افزایش کیفیت تجربه کاربری بر میزان کارآمدی و تحول‌آفرینی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه 5 در ساختار‌های اداری، افزوده‌اند.
گفتنی است مدیریت این پروژه از سوی چارگون به جناب آقای مصطفی حصامی واگذار شده است.

اشتراک گذاری :