پرش به محتوای اصلی

ارائه نرم‌افزار نظام پیشنهادات دیدگاه به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار نظام پیشنهادات دیدگاه از راهکار منابع انسانی،‌ دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون،‌ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی نرم‌افزار نظام پیشنهادات دیدگاه را با هدف بهر‌ه‌گیری از مزیت‌های مدیریت‌مشارکتی و همراهی کارکنان در برنامه‌های اجرایی و تصمیمات سازمانی برگزیده است.
این سازمان از قدیمی‌ترین کاربران نرم‌افزارهای دیدگاه‌است؛ به طوریکه پرسنل آن، تجربه بهره‌گیری از نرم‌افزارهای مکاتبات، ‌بیمه، آموزش، پرسنلی، حضور وغیاب، تشکیلات سازمانی و حقوق و دستمزد از راهکارهای منابع انسانی و اتوماسیون اداری دیدگاه را دارند.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی همچنین در ساختار اداری و مالی خود از نرم‌افزارهای حسابداری مالی، بودجه و اعتبارات،انبار و حسابداری انبار، اموال دولتی و خرید و تدارکات از راهکارهای مالی و لجستیک بهره می‌برد.
بنابراین گزارش عملیاتی‌سازی دیدگاه همراه برای برخی مدیران این سازمان و نرم‌افزار BPMS و همچنین سرویس‌های Link،‌ ECE از دیگر محصولات مجموعه دیدگاه هستند که در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی راه‌اندازی شده‌اند.
نرم‌افزار نظام پیشنهادات دیدگاه با دریافت و بررسی پیشنهادهای پرسنل، زمینه‌ مشارکت آنها در تصمیم‌سازی‌های سازمان‌ها را فراهم می‌کند و با همسوسازی اهداف مدیران و کارکنان یک سازمان، امکان بهره‌وری بیشتر و جلب رضایت کارکنان را ممکن می‌کند.
این نرم‌افزار با ارسال فراخوان عمومی، تعریف فرم‌‌های مورد نظر، گردش‌ کار خودکار فرآیندها و ارائه‌ پیشنهاد براساس موضوعات تعریف شده از طریق منوی سلف‌سرویس اداری، دریافت پیشنهاد از سوی کارکنان را مدیریت می‌کند.
کارشناسی و پیگیری پیشنهاد بخش دیگری از فرآیند تحت پوشش نرم‌افزار نظام پیشنهادات دیدگاه‌ است؛ به طوریکه با این قابلیت امکان تفکیک موضوعات، تعیین زمان مقرر برای کارشناسی پیشنهادها، ثبت گزارش پیشرفت مراحل اجرای پیشنهاد، رسیدگی به شکایات، ثبت نتایج،‌پیگیری اعتراض به نتیجه بررسی پیشنهاد و امکان آرشیو آنها وجود دارد.
مهمترین قابلیت نرم‌افزار نظام پیشنهادات دیدگاه را می‌توان تعریف نظام پاداش دانست. با بهره‌گیری از این قابلیت امکان تعیین معیارهای مختلف ارزیابی و تعیین فرمول‌های محاسباتی برای اختصاص پاداش‌های نقدی یا غیرنقدی وجود دارد.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه را جناب آقای علی قاسم پور برعهده خواهد داشت.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.